PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wielkie Wydarzenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:45 pm

- My nie pochodzimy z tej wioski. Sami widzieliśmy i słyszeliśmy jak ten chłopak mówi że chcę zmienić tą głupią tradycję. My mu wierzymy
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:47 pm

-On bał się, że nie będzie w stanie stąd wrócić i zmienić tego, co go tak bardzo boli. Dlatego my przyszliśmy tu z nim. Jeżeli coś zniszczyliśmy, bardzo przepraszamy. Nie mieliśmy tego na celu. Nie mieliśmy nawet pojęcia, że ktoś w tej dżungli żyje - wyjaśnił - Ale w związku z tym - przyszliśmy tutaj z pokojową misją - dodał.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:48 pm

Od razu po tym jak mój towarzysz powiedział o stosunku Oriego do tradycji potwierdziłem jego słowa.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:51 pm

Wygląda na to, że moja próba spokojnej rozmowy z nim nie była najgorszym pomysłem. Wystarczyło jeszcze dokładniej poprzeć moje wcześniejsze relacje.
- Na prawdę żyjecie tutaj? To na pewno jest wspaniałe życie wśród natury. Właśnie moja ranna Taillow kocha naturę. Po każdym treningu wspólnie sadzimy nowe drzewka. Wszystko dla dobra środowiska.
Jednak chyba nie czas na mój zachwyt nad tym tematem, który jest zdecydowanie bardziej interesujący niż wioska, której do tej pory pomagałem.
- Jeżeli mogę mówić w jego imieniu. Ori bardzo przeżywa wszystkie krzywdy dla pokemonów i środowiska. Bardzo go zawsze niepokoiły te zaginięcia i rany wśród wcześniejszych osób. Ewidentnie stara się żyć w zgodzie z naturą i nie przez siłę, a prawdziwie przywiązanie i przyjaźń budować relację z pokemonami. Przyznasz, że jest to szlachetna postawa i godna podziwu. Myślę, że z niego wypływa samo dobro i przemawia jedynie z serca.
Spojrzałem na Oriego w nadziei, że dobrze mówię o jego stosunku do tego co zna na co dzień. Tego w czym był wychowywany.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:56 pm

-Niechaj będzie. Możecie iść. Chcę z mojej strony przeprosić za to co stało się Taillow nie wiedziałem, że nie jesteście kolejnymi dupkami chcących tylko zaatakować bezbronne stwory, by je pojmać. Możecie iść dalej. - rzekł.
Ori rzekł:
-Dziękuję. To wiele znaczy. Ostatnio wszyscy wracali z pustymi rękoma, ja chcąc to zmienić muszę pokazać, że potrafię i już niedługo mam nadzieję, że mój lud nie będzie was nie niepokoił. - rzekł. Mogliście ruszyć dalej.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:00 pm

Matt uśmiechnął się.
-Dziękujemy - rzekł do trenera Aggrona i Tyranitara.
-Dasz sobie radę Ori. Teraz już prosta droga - uśmiechnął się przyjaźnie do chłopca i ruszył razem z nim na poszukiwania - To co. Rozglądaj się uważnie i bądź czujny - powiedział.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:01 pm

Zadowolony z takiego obrotu spraw byłem szczęśliwy, że bezpiecznie możemy ruszyć dalej i dopełnić misję. Tak jak to określił Ori. Tylko dzięki złapaniu pokemona może coś zmienić w swojej wiosce. Ruszam z chłopakiem cały czas przy boku.
- Taillow jak się czujesz? Już lepiej?
Znam tego ptaszka, więc wiem że jest ona bardzo waleczna i dzielna. Nawet tak silny atak jej nie powstrzyma. Dla jej dalszego bezpieczeństwo powróciłem do pokeballa
- To chyba pierwsza zagadka rozwiązana i już od teraz masz bojowe zadanie by doprowadzić do pokoju obie nacje. A teraz skupmy się na poszukiwaniach.
Wspólnie z Ori rozglądam się po okolicznych terenach.


Ostatnio zmieniony przez Castiel dnia Nie Kwi 12, 2015 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:02 pm

- Dziękuje bardzo za nie pacyfikowanie nas.- Powiedziałem do trenera Aggrona i Tyranitara. Schowałem Patricie do balla i poszedłem za grupą
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:04 pm

Ruszyłem więc dalej.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:08 pm

No i ruszyliście. Już po chwili usłyszeliście wodę i to... spadającą. To było wodospad. Jakby tego było mało to przy nim lewitowało coś małego okrągłego. To coś było zielonkawe. Było teraz odwrócone plecami. Co robicie?
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:10 pm

-Ori, nadeszła twoja chwila. Spróbuj porozmawiać z pokemonem. Zachęć go, żeby poszedł z tobą. Może okaże się bardzo chętny do podróży z tobą - powiedział - Trzymam za ciebie kciuki - dodał, stawiając przed chłopcem prostą drogę do pokemona.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:10 pm

Skanuje pokemona pokedexem
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:17 pm

I pojawiła się pierwsza okazja na złapanie pokemona przez Oriego. Tylko w jaki sposób jeszcze bardziej można pomóc młodzieńcowi. Ktoś zaproponował pokojowe dołączenie do drużyny. Tylko czy to nie byłoby zbyt łatwe i w oczach wodza mogło to nie być godne działanie.
- W jaki sposób zazwyczaj ludzie sobie w takich sytuacjach radzili? Zawsze możesz spróbować zwyczajnie sie zaprzyjaźnić. W każdej chwili będę ci wstanie podrzucić ball z moim Mudkipem. Z pewnością sprawdzi się w takim pojedynku.
Czekałem jaką decyzję podejmie młody człowiek. Nie wiedziałem w jaki sposób Ori ma na ten przypadek. Byłem gotowy pożyczyć chłopakowi mojego Blotniaka, któremu przyda się każde doświadczenie.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:20 pm

Towarzysze wytłumaczyli już chłopakowi co i jak więc obserwowałem go i przy okazji szukałem czegoś ciekawego.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:21 pm

Chłopak podszedł do pokemona i zaczął rozmawiać szlo mu chyba całkiem nieźle. Szogun nawet przeskanował pokemona i ten powiedział mu, że ten pokemon to Solosis. Wy jednak byliście teraz zajęci czym innym, bo spadł na was pokemon!
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:23 pm

Szybko wypuszczam Patricie jakby pokemon była agresywny i skanuje go pokedexem.
- Witaj. Nie chcesz może do mnie dołączyć?- Pytam opadającego pokemona.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:24 pm

Chłopak oszołomiony nie wiedział o co chodzi. Spadł na nich pokemon. Em... co kurde?
-Ejjejej, jesteś cały - zapytał pokemona i zeskanował go dexem - Nic ci się nie stało? - zapytał zmartwiony - Może też szukasz trenera? - zapytał i zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:25 pm

Wow byłem lekko zaskoczony zeskanowałem stworka po czym powiedziałem do niego. Hej nic ci nie jest ? Co ty tu robisz?
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:29 pm

Kto by przypuszczał, że coś jeszcze interesującego może się wydarzyć. Nie wiem czemu, ale od razu poprawił mi się humor. Przypomniały mi się najlepsze gagi komediowe. Zacząłem się cicho uśmiechać i śmiać z całej sytuacji.
- Kimkolwiek jesteś poprawiłeś mi humor. Jak grom z jasnego nieba spadasz na nas przejętych przygodą Oriego. To scena z jak najlepszego filmu komediowego.
Przyjrzałem się uważnie pokemonowi i starałem się sprawdzić czy nie ma żadnych ran, ani zadrapań. Użyłem również pokedexu.
- Przepraszam ciebie jeżeli mój śmiech ciebie obraził, ale widocznie tylko ty potrafiłbyś w taki sposób dać do zrozumienia, że poważna sytuacja jest nudna.
Kątem oka spoglądałem na Oriego i jego postępu w zawarciu przyjaźni,
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:31 pm

Oriemu szło nieźle. Nawet czymś tam poczęstował pokemona. Wy zaś usłyszeliście jak pokedex rzekł do Szoguna, że ten pokemon to Mankey. Ten nie za bardzo wiedział co się święci i spoglądał na was.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:33 pm

-Spokojnie. Nie bój się. Nie skrzywdzę cię. Może chciałbyś się pobawić? - zapytał, wyciągając z torby balla i udając, że to piłka - Razem na pewno będzie nam fajnie - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:35 pm

- Witaj Mankey. Ja nazywam się Trevor i jestem ludziem. Słuchaj nie chciałbyś dołączyć do mojej drużyny? Obiecuje ci że ze mną staniesz sie silny i sięgniesz po laury. Na pewno będziesz czuł się u mnie bardzo dobrze- Powiedziałem do pokemona wyciągając pokeballa z plecaka i podsuwając do pokemona.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:36 pm

Popatrzyłem na pokemona i moich towarzyszy z uśmiechem. -No nieźle. Niech stworek sam wybierze do kogo chce iść. To najlepszy pomysł. - Powiedziałem po czym spojrzałem na Oriego. Chłopak chyba był blisko złapania pokemona. - Ori świetnie sobie radzi. - Powiedziałem pod nosem.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:39 pm

Dość interesujący osobnik, chociaż szczerze nie wiedziałem co w tej sytuacji zrobić. Widok dobrze sobie radzącego Oriego napawał mnie optymizmem, że dane dzisiaj słowo zostanie dotrzymane. Z drugiej strony trochę zagubiona małpa miała chyba problem. Spojrzałem w górę aby móc się dowiedzieć co tak na prawdę stało się wyżej i dlaczego Mankey spadł w dół.
- Musiało boleć? Chociaż miałeś miękkie lądowanie na nas.
Z uśmiechem wypowiedziałem te słowa. Teraz już ode mnie nic nie zalezy,
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 8:42 pm

Mankey wybrał Szoguna. Chyba przez to jego nierozgarnięte gadanie, bo i pokemon małpa spadający nagle z drzewa nie jest do końca rozgarnięty. Ori tymczasem zaprzyjaźnił się z Solosisem i wrócił do domu. Wy też.

Castiel +9zł +1PF
KAmol +9zł
Szogun +3zł - pokeball +MAnkey samiec
Matt +9zł
Cedric +3zł +1PF
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wielkie Wydarzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wielkie Wydarzenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Eteria-