PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wielkie Wydarzenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:33 pm

Matt nie miał zamiaru się przejmować.
-Idziemy dalej. Mamy pokemony, więc jesteśmy w stanie cię obronić - powiedział pewnie i ruszył dalej.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:35 pm

Gdy tylko usłyszałem odgłosy zaciekawiło mnie to. Nie chciałem jednak ruszać sam i zapytałem się oriego. -To jest dość ciekawe. Ori może pójdziemy to sprawdzić ? - Gdy tylko chłopak się zgodzi idę z nim.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:35 pm

Gdy zobaczyłem że Matt wyruszył w stronę krzyków, ja też postanawiam tam pójść by ten nie czuł się zbyt osamotniony
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:37 pm

Wędrówka po terenach była po prostu interesująca. Jednak krzyki dały mi do myślenia. Przecież nie rzucimy się jak te głupki i nie zaczniemy atakować. Chociaż jak będą chcieli się bawić w taki sposób ja im nie zabronię.
- Poczekajcie chwilę. Upewnijmy się, że droga jest bezpieczna. Nie chcę mieć was na sumieniu.
Wypuściłem moją Taillow i posłałem ją w zwiady do źródła tych dźwięków. Chciałem aby ta wyprawa przebiegła w jak najbardziej bezpieczny dla wszystkich sposób. Dopiero po powrocie mojej ptaszyny będziemy mogli iść dalej.
- Pamiętaj. lataj dość wysoko, by nikt ciebie nie strącił.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:47 pm

Trójka chciała iść jak to się mówi na harpagana, a Castiel chciał to wszystko sprawdzić. Wypuścił więc Taillowa, który się wzniósł i jeszcze nie zdążyliście go stracić z oczu gdy nagle... zauważyliście jak brązowa kula trafiła w ptaka i strąciła go! Spadłą prosto w głębie dżungli. Nie było już chyba teraz odwrotu. Ori był zaskoczony i rzekł wtedy:
-A nie mówiłem. Dlatego iść tutaj samemu to strach. Nawet wejście w grupie nie jest tu ostatnio bezpieczne.
Co teraz?
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:50 pm

Trochę spanikowałem gdy zobaczyłem jak Tailow naszego towarzysza została trafiona jednym z ataków i upadła w głąb dżungli. Trzeba było coś wymyślić. -Musimy uważać i odnaleźć tailow. Oby nic jej się nie stało. Poza tym ciekawi mnie co to mogło być - Po tych słowach czekałem na to co zrobią moi towarzysze.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:50 pm

Matt idzie dalej.
-Nie poddajemy się! - rzekł, wypuścił dla bezpieczeństwa Turtwiga.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:53 pm

To może być trudna decyzja. Znalezienie Tailowa powinien być dla nas priorytetem ale być może przydałoby się złapać agresywnego pokemona. Postanawiam iść w kierunku z którego tajemniczy pokemon zaatakował. Po drodze wypuszczam Patricie.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:56 pm

O ty jeden ... Widok opadającej Taillow niezwykle mocno mnie zabolało. Nie mogłem jej pozostawić samej. Prawdopodobnie z tej odległości nie zadziała jej przywrócenie.
- Nie wiem jak wy, jednak nie zamierzam tutaj zostać i bez czynnie się patrzyć. Miło było cię spotkać Ori. Mam nadzieję, że jeszcze sie zobaczymy. Powodzenia panowie.
Bardzo ostrożnie zacząłem przechodzić między drzewami i nasłuchiwać wszelkich ruchów z nieprzyjaznej strony. Starałem się przejść jak najszybciej do mojego pokemona. Trochę żal mi było tego, że pozostawiłem Oriego bez obiecanej mojej pomocy. Jednak wszystko jeszcze może się wydarzyć dzisiejszego dnia.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 6:59 pm

Ruszyliście i droga była dość długa i bolesna, bo obrywaliście od gałęzi, krzewów pełnych kolców, ale wreszcie ujrzeliście w oddali Taillow, która teraz leżała na ziemi z obitym skrzydłem. Nie była w stanie się wzbić. Widzieliście też ślady stóp... wielkich stóp. Czuliście niemalże czyjś oddech, ale póki co nic się nie ujawniło. Pokemon Castiel wymagał pomocy.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:01 pm

Gdy zauważyłem Tailow postanowiłem urwać dwie gałęzie i unieruchomić jej skrzydło. -To ci pomoże - Powiedziałem do stworka patrząc jednocześnie na Castiela. Zaraz potem obserwowałem ślady stóp i starałem się zauważyć gdzie to stworzenie, które tu było, się udało.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:02 pm

Matt rozejrzał się po okolicy. Nie czuł się bezpiecznie, ale wydaje się być ok. Przynajmniej na razie. Chłopak podszedł do Tailowa Castiela.
-Spróbuję jej jakoś pomóc - rzekł i wyciągnął z torby apteczkę, którą jak zawsze miał przy sobie.
-Sprawdzę, czy skrzydło jest całej i ci je zabandażuję - powiedział cicho do pokemona. Miał nadzieję, że ani Castiel, ani pokemon nie będzie miał nic przeciwko. Skrzydło możliwe, że wymagało usztywnienia. Gałęzie nie były dobrym pomysłem... ale nie było za bardzo niczego innego.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:03 pm

- Widzisz Patricia? Pokemon który zaatakował Tailowa naszego przyjaciela poszedł w tamtym kierunku co znaczy że był obok Tailowa przed nami. Ale po co?- Powiedziałem do mojej partnerki. Ujarzmienie tego pokemona będzie bardzo trudne ale jakoś musimy sobie poradzić. Postanawiam iść za śladami
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:09 pm

Widok zranionej Taillow sprawił, że serce mnie zabolało. Jeszcze nie zdążyliśmy przeżyć wielu wspaniałych przygód, a tutaj przyszła taka tragedia. Jednak z pomocą przyszli moi współtowarzysze, który w każdy możliwy sposób zaczęli pomagać.
- Jestem wam bardzo wdzięczny. Coraz bardziej doceniam podróżowanie z kimś dodatkowym.
Przykucnąłem przy mojej Taillow aby dodać ptaszynie otuchy. Gdyby udało się pokemona powrócić do balla to też uczynię. Z trudem mogłem powstrzymać spłynięcie łzy. Jednak przypomniałem sobie, że ktoś jest za to winien.
- Widziałeś ten ruch? Możesz przypuszczać kto mógł to wykonać? - zapytałem Oriego.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:16 pm

Wszyscy postaraliście się jakoś pomóc Taillowowi, a Castiel był bardzo wdzięczny. Przy okazji spytał się Oriego, a ten rzekł:
-Wydaje mi się, że ten ruch to był Niski Strzał, ale nie jest dokładnie pewny. A co do tego kto mógłby to zrobić to nie wiem. Nie zapuszczałem się tutaj nie miałem zbytnio potrzeby, a szczególnie po tych wszystkich którzy próbowali i albo wracali poobijani i z niczym, albo z niczym i w dodatku dopiero po paru dniach. - rzekł młody. Wreszcie zauważyliście dwie potężne postacie za drzewami. Potężne postury nie zwiastowały niczego dobrego.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:18 pm

Bardzo powoli postanowiłem się nieco przyjrzeć postacią. Wyciągnąłem pokedex i z ukrycia starałem się zeskanować to coś. Kto wie może to pokemony ?
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:19 pm

Chłopak zrobił krok w tył. Wolał nie zadzierać z tymi potworkami.
-Turtwig, w razie gdyby te cosie zaczęły atakować, Ostry Liść. Musimy pomóc Oriemu - rzekł. Dodatkowo spróbował zeskanować stworki dexem.
-Spokojnie. Nie chcemy was skrzywdzić - powiedział cicho.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:21 pm

Wyciągam pokedex i staram się zeskanować tajemnicze pokemony. Każe Chimcharowi by miał się na baczności
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:23 pm

Posłuchałem uważnie wypowiedzi Oriego. Te słowa dały mi bardzo dużo do zrozumienia. Teraz już na pewno wiem, że to nie mogło się skończyć inaczej. Ten atak całkowicie niszczy to co latający pokemon potrafi najlepiej. Zabrania mu latać.
- Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Taillow jesteś cała?
Przyjrzałem się postaciom między drzewami. Chciałem na początku zdefiniować czy są to ludzi czy też zwykłe stworzenia. Od tego będzie zależało dalsze posunięcia.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:31 pm

Skanowaliście i pokedex rzekły wam, że te pokemony to kolejno... Aggron i Tyranitar. Wtedy zza nich coś się odezwało.
-Nie wiem w jaki sposób się tu zapuściliście, ale nie powinniście tutaj wchodzić. Teraz jednak skoro już zauważyliście moje pokemony to niestety będę musiał was zlikwidować. - rzekł i poklepał pokemon po ramionach. Oba momentalnie zaczęły zbierać energię, bo były gotowe do ataku. Co teraz? Jest gorąco!
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:33 pm

Pokemony zaczęły zbierać energię, a ja zacząłem powoli panikować. Postanowiłem jednak porozmawiać z postacią, która do nas mówiła. -Ej spokojnie. Czemu niby musisz nas zniszczyć ? Zrobiliśmy coś złego. Przecież wiesz, że nie musisz nas likwidować, a wystarczy nas tylko odstraszyć. Czyż nie ? Więc co sprawiło, że chcesz nas atakować ? - Mówiłem z rękami w górze. Miałem nadzieję, że pokemony nie zaatakują, a gdyby jednak tak to szybko postanowiłem uciec na bok.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:35 pm

Gdy jeden z nas próbował jakoś załagodzić sytuację ja czekałem na rozwój wypadków. Jeśli pokemony jednak zaatakują, odskakuje w bok
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:35 pm

-Spokojnie, możemy najpierw dowiedzieć się o co chodzi? Jeśli przeszkadzamy wyniesiemy się stąd. Nie ma problemu - powiedział, gotów do ewentualnego skoku w bok.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:38 pm

Żegnaj piękny świecie. Żegnajcie niezdobyte tereny! Jednak to nie jest chyba najlepsza rzecz jaką można zrobić w tym momencie. Czemu mam się żegnać, gdy nic nie zrobiłem. Trzeba sprytnie z tej sytuacji wyjść.
- Spokojnie! Na pewno się dogadamy. To bardzo interesujące, że ktoś tutaj jeszcze życie oprócz ludzi z tamtej wioski. Wiesz o ich istnieniu? Może ze sobą konkurujecie? Zresztą to nie jest teraz najwazniejsze. Jeżeli coś złego między wami się dzieje to ten oto młodzieniec ma zamiar wszystko zmienić. Musi tylko udowodnić swoją siłę i dzisiejszego dnia złapać pierwszego pokemona. Według jego zapewnień chcę zmienić panujące u nich zasady.
Nie wiedziałem zupełnie nic na temat ludzi w wiosce, a tym bardziej o tym tajemniczym kolesiu. Starałem się jakoś załagodzić zaistniałą sytuację, aby nie było tutaj żadnych ofiar.
- Jednak muszę to przyznać jako trener. Niezwykle okazałe osobniki w swoich gatunkach.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 7:43 pm

-Stójcie Aggron i Tyranitar. - rzekł i wysłuchał was.
-To ciekawe. Przez wiele lat Ci ludzie wchodzili tutaj, by zabrać jakiegoś pokemona i wrócić nie patrzyli na to co te pokemony czują, niszczyli wszystkie nasze budowle, które były tak zbudowane z roślin, by nie rzucać się w oczy, by nie zaburzać naturalnego wyglądu tego terenu. W końcu mieliśmy dość i zaczęliśmy ich przepędzać, a ten młody chce zmienić wieloletnie tradycje tego ludu? To interesujące, ale jaką mamy pewność? - rzekł. Pokemony za jego plecami były cały czas czujne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wielkie Wydarzenie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wydarzenie   Wielkie Wydarzenie - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wielkie Wydarzenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Eteria-