PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.   Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 4:13 pm


- Ochrona, zaczekamy spokojnie, aż trucizna zrobi swoje. Po przetrzymaniu pierwszego ruchu oponenta wykonaj atak trującym żądłem i pokaż mu swój walec!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.   Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 4:18 pm

- Doskocz z ciosem dynama a potem hipnoza i wal non stop wodną bronią.
Pok lidera doskoczył uderzając ciosem dynama w ochronę, potem robak ja zdjął uderzając trującym żądłem po czym zasnął. Wtedy przerośnięta kijanka wykończyła go seriami wodnej broni.
- Venipede niezdolny do dalszej walki.
- Następnemu czytanie w myślach i wodna broń.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.   Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 4:22 pm

- Wracaj Venipede, to była świetna walka. - Wycofałam swojego poke-robaka do jej pokeball'a. Byłam pewna, że dała z siebie wszystko, ale przeciwnik był jednak od niej lepszy. Wypuściłam Raltsa, który był już dość sponiewierany po walce, ale Poliwrath też był zmęczony walką, a do tego otruty.
- Zablokuj wodną broń magicznym liściem, a następnie podwójna drużyna i spokój umysłu. Po tym psychika. Oddal wroga jak najdalej od siebie i unikaj blokuj jego ruchy magicznym liściem!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.   Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 4:37 pm

Poliwrath uniknął magicznego liścia dzięki czytaniu w myślach po czym zdzielił ralts wodną bronią, jednak magiczny liść zawrócił i i tak go trafił. Potem Ralts sie sklonowała ale na resztę zabrakło sił, jest wyczerpana. Coś tam podziałała psychiką co zabolało przeciwnika, ale ten dzielnie sie trzyma mimo zatrucia.
- Czytanie w myślach i cios dynama.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.   Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 4:41 pm

- Magiczny liść i psychika, zatrzymaj swojego rywala i nie pozwól mu się trafić! Wiem, że dasz sobie z nim radę. Venipede pewnie teraz ci kibicuje, nie zawiedź jej! - Krzyknęłam. W tym momencie wszystko zależało od pokemona. Wierzyłam, że ten da radę wygrać z przeciwnikiem. Ten był zatruty, tracił siły, a w dodatku magiczny liść i psychika to efektywne na niego ciosy. Musiał dać radę.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.   Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 4:55 pm

To pok lidera zebrał magicznym liściem, ale czołg sie nie poddał i oddał ciosem dynama. Ralts próbowała bronić sie psychiką ale tylko opóźniła swój koniec. Po kolejnym ciosie dynama Ralts padł, pok lidera zrobił kinkonga po czym padł na dupsko wyczerpany.
- Ralts niezdolny do dalszej walki, tym samym wygrywa lider sali Chuk !
- Jeszcze długa droga przed tobą panienko.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.   Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 4:59 pm

- Możesz być pewien, że przyjdę tutaj z takim samym zestawem pokemonów, gdy będą silniejsi i poznają jakieś nowe ruchy. - Powiedziałam z uśmiechem. No cóż... Trzeba pogodzić się z pierwszą porażką, która zawsze boli najbardziej. Pożegnałam się i poszłam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.   Wiem, że przegram, ale mogę spróbować. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wiem, że przegram, ale mogę spróbować.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Cinawood-