PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeSro Paź 08, 2014 3:57 pm

Zapisuję Luvdisca na naukę Hydro Pompy.
(jeszcze jest w boxie, ale juz napisałem żeby go wyjęli)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeCzw Paź 09, 2014 7:05 pm

25 za atak i zacznę od soboty. Wolę w jakiś "pewny" dzień zacząć, bo jutro dość późno wracam.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeCzw Paź 09, 2014 7:12 pm

Zapisuje Inkay do nauki faulu.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimePią Paź 10, 2014 5:42 pm

Również 25, zaczynam od soboty.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 12:00 am

No to kutwa czemu moja Spiritomb nie ma dokańczanych treningów tylko ja bidny muszę się męczyć ? Seś BBBBLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeNie Paź 12, 2014 10:39 am

Kiedy będziesz mogła zająć się Zubatem (Nauka Powietrznego noża) ?
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeNie Paź 12, 2014 10:42 am

Z tamtymi kończę w ten piątek, a go mogłabym na sobotę. 30 za atak. Zgoda?
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeNie Paź 12, 2014 10:56 am

Mi pasuje
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 2:57 pm

Wybaczcie, że tak krótko. Piszę to już trzeci raz, a to wszystko wina brata.

Inkay i faul - zalecenia końcowe.
Trenowałam z Twoim pokemonem przez tydzień. Przez ten okres czasu pokemon dowiedział się, na czym polega ruch, którego aktualnie się uczy, oraz razem z moim pokemonem przeprowadził kilka ćwiczeń, które pomogą w poznaniu ataku. Teraz jednak nadszedł czas, aby poćwiczył z swoim trenerem. Stworek uczy się ruchu, który wymaga siły fizycznej i dobrego chwytu. Jako, że ten ma macki zamiast rąk jest to dla niego utrudnione. Wymaga to więcej treningu, niż dla stworka, który ma ręce. Wymaga to jeszcze skupienia i wytrwałości, aby nie "załamać" się pod wpływem mocnego uderzenia przeciwnika. Polecam także trening z pokemonem na siłę. Każ mu podnosić przedmioty, które będą coraz cięższe. To raczej tyle z zaleceń końcowych. Powodzenia w treningu. Trenuj z pokemonem przez 7 dni.

Luvdisc i hydro pompa - zalecenia końcowe
Dziomku, z Twoim pokemonem także spędziłam tydzień na treningu. Stworek jest jeszcze młody, miał utrudnione zadanie z nauką tego ataku, gdyż jak wspominałam jest młody i niestety nie zna jeszcze żadnego wodnego ataku. Przez te 7 dni Luvdisc uczyła się zbierać w swoim ciele wodę, a następnie próbowała powoli ją wystrzeliwać, co wcale proste nie było. Woda musi mocno uderzyć w przeciwnika, a strumień musi być dość objętościowy. Chciałabym, abyś przez okres 15 dni próbował nauczyć Luvdisc wystrzeliwać wodę, którą ten nauczył się już kumulować w swoim ciele. Daj stworkowi czasu, pamiętaj, że ten nie od razu nauczy się tak trudnego ruchu jakim jest właśnie hydro pompa. To raczej tyle ode mnie. Możesz trening zacząć od jutra.
_
Kamol, ty nadal chcesz zapisać do mnie swoją Starly?
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 3:15 pm

Nie Starly a Zubata Very Happy Tak chcę go zostawić na 10 dni nauka Powietrznego Noża (Wykonałem 5 treningów tego ataków przed hodowlą w tym 4 przygotowujące stworka do wizyty Very Happy)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 3:18 pm

To ma być 7, czy 10? Cenę podałam za 7 dni treningu. Kiedyś było u mnie 10, ale doszłam do wniosku, że nie mam na tyle czasu i mogę ominąć jakiś dzień nie z własnej woli. Szkoła i te sprawy. Na życzenie mogę jednak wziąć go na 10 dni za wyższą cenę.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 3:20 pm

Ok niech będzie 7 skoro nie masz czasu.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitimeNie Paź 26, 2014 9:15 am

Zubat Kamola i powietrzny nóż - zalecenia końcowe
Kamolu, Twój Zubat zakończył u mnie 7 dni treningu hodowlanego i nauczył się podstaw ruchu takich jak zbieranie energii w skrzydłach. Stworek powinien dość sporo czasu spędzać na zbieranie takowej energii w skrzydłach, aby podczas machania łatwo jej nie rozproszyć. Podstawą jest tutaj również kształtowanie tej energii w postać czegoś w rodzaju ostrzy, nad czym też trzeba u niego popracować. Wówczas, gdy ten nauczy już się tworzyć powietrzne ostrza wypadałoby poćwiczyć z nim celność tego ataku. To raczej tyle w kwestii zaleceń. Myślę, że 8 dniowy trening w zupełności wystarczy. Zacznij od jutra.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Biuro Dziomka - zapisy do hodowli
» Zapisy
» PJP - ZAPISY
» Zapisy
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Miejsca Pracy :: Hodowca Pokemon-