PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:46 pm

Gdy skończę z jakimś pokemonem, a tak po za tym 30 zł od akcji za 10 dni tak, jak w cenniku. No chyba, że chciałbyś tydzień za 25 zł.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:54 pm

Mój błąd, przepraszam.
Niech będzie 10 dni za 30 zł ^_^

Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 02, 2014 8:27 am

Upewnię się tylko, że Sam nigdzie stwora nie używa i zaczynam dzisiaj.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimePią Lip 11, 2014 4:37 pm

Cheansy Sponge'a - raport końcowy.
Drogi Sponge. Trenowałam z twoim pokemonem 10 dni ruch, który nosi nazwę podwójne uderzenie kantem. Cios ten jest o tyle niebezpieczny dla pokemona użytkownika, że jego także rani o czym trener musi pamiętać. Siłę ma wielką, ale polecam nie nadużywać tego ruchu. Trzeba w tym przyzwyczaić pokemona, który używa ruchu do przyjmowania bólu zadawanego przez atak, obicie się o twarde w niektórych przypadkach ciało oponenta. Zalecam Ci więc trening z przedmiotami, które będą dość drażniąco wpływały na pokemona, aby go do tego przyzwyczaić. Mówię tutaj o różnego rodzaju kamieniach, poduszkach i innych takich. Pamiętaj, aby po każdym takim treningu zadbać jednak o zdrowie swojego pupila i nie kazać mu od razu walić głową w mur. Wprowadzaj stopniowo te rzeczy i trenuj jego siłę. Dbaj o to, aby ten uderzał ramieniem tzw. kantem swojego ciała, a nie uderzanie głową. Zwracaj na to uwagę. Zaczynacie od jutra wspólny trening, który będzie trwał 7 dni. Powodzenia!
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 15, 2014 5:34 pm

Aggron Samael'a - raport końcowy.
Spędziłam z twoim pokemonem jakieś 14 dni na intensywnym treningu ruchu kopaniem, który Aggron może przyswoić sobie jako TM. Nauka tego ruchu na początku sprawiała mu wiele problemów, ale w końcu udało mu się dojść do własnej metody kopania. Przede wszystkim trenuj siłę swojego pokemona tak, aby dzięki temu stwór mógł szybciej i łatwiej kopać swój dół i mocniej przy tym uderzać wroga. Polecam Ci kazanie uderzać mu o dość twarde rzeczy gdyż nigdy nie wiesz na jakie pole bitwy trafisz. Musisz przyzwyczaić go na każdą ewentualność. Ćwicz według tych zaleceń przez 13 dni stawiając przed pokemonem nowe wyzwania utrudniając tym samym ćwiczenia siłowe. Próbuj także wykorzystać atak w praktyce kiedy ten walczy z innym pokemonem na treningu. Życzę Ci powodzenia, a ja tymczasem idę wysyłać raport do administracji.
Edit: Zaczynasz treningi od jutra.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 17, 2014 11:41 am

Girafarig Cedrica nie opanował Psychiki. Przyczyną jest zaniedbanie treningów po hodowlanych z pokemonem.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimePon Lip 28, 2014 4:20 pm

Magikarp Mav'a
Spędziłam z twoim podopiecznym 10 dni na treningu ruchu akcją. Wówczas, gdy stwór był u mnie ćwiczyliśmy szybkość i siłę jego ataków. Dobrze byłoby, gdyby na treningach po hodowlanych także kontynuował takie ćwiczenia i łączył wszystko. Zalecam Ci na początku każdego treningu ćwiczenie siły i szybkości pokemona na każdym przeprowadzonym treningu nauki akcji, a w dalszych częściach próbuj łączyć. Trenuj z pokemonem 5 dni zaczynając od jutra, a ja życzę powodzenia w treningu.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 29, 2014 9:51 am

Masz może miejsce dla mojego Masqueraina na naukę Quiver Dance? Jeśli tak to zaczynaj jak najszybciej, zgadzam się co do ceny.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 29, 2014 9:59 am

Sponge, 40 złotych za tradycyjne 10 dni i lecim od jutra.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 29, 2014 10:00 am

OK Smile Dziękuje.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 09, 2014 3:57 pm

Aw, przepraszam, że dopiero teraz.

Masquerain Sponge'a i trzepoczący taniec
Spędziłam na trening z Twoim pokemonem 10 dni, podczas których to pokemon wykonywał różne ćwiczenia taneczne dotyczące tworzenia własnych kroków, czy powtarzanie, albo tańca do rytmu. Ruch w dużej mierze polega na wymyśleniu takiego harmonicznego tańca z szczególnym wskazaniem na trzepotanie skrzydełkami w celu zwiększenia statystyk specjalnej defensywy, ataku i szybkości. Każdy trening polecam rozpocząć skupianiem energii. Najlepiej, jeśli jeszcze ułatwisz to pokemonowi poprzez słuchanie dźwięków szumu morza, liści, a dopiero po tym weźmiesz się za ćwiczenia taneczne. Odsyłam Cię więc na trening, który będzie trwał 8 dni, bo to atak, który wymaga jednak sporych umiejętności do opanowania go. Powodzenia życzę w dążeniu do opanowania tego ruchu, a ja idę wysłać to, co potrzebne.

_

Ogłoszenia parafialne!
Biorę tydzień urlopu bo nie mam już weny, a hodowca bez weny to zło.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 09, 2014 7:41 pm

Chansey Sponga nie opanował Podwójnego Uderzenia Kantem - wina trenera
Aggron Samaela nie opanował Kopania - wina trenera
Magikarp Maverixxa nie opanował Akcji - wina trenera

Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2014 8:10 pm

Tydzień minął, a więc wracam działać.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2014 8:16 pm

Spiritomb na tydzień nauki Klątwy, cenę sobie ustal, stać mnie Razz
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 7:06 am

Glameow na tydzien nauki Hipnozy
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 10:33 am

Dziomku, 30 za 10 dni nauki, albo tydzień za 25. Napisz jak wolisz, a ja zacznę od jutra Wink
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 11:01 am

A ja ? Weź oba, Spiritomb zna hipnozę to będzie douczał poka Dziomka Very Happy
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 5:59 pm

Zostawiam kota na 10 dni.

Tak informacyjnie, to jeśli wybrałbym tydzień, to miałbym mniejsze szanse na nauczenie ataku, czy musiałbym dłużej z nim trenować?
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 6:26 pm

Tak, musiałbyś raczej trochę dłużej indywidualnie trenować z pokemonem. Wracając do tematu zaczynam od jutra.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimePon Sie 18, 2014 4:52 pm

Soorka bardzo. Nie zauważyłam tego, co napisał Samael ._.
Dajmy 35 za to i poczynam od dzisiaj.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 20, 2014 8:50 am

SPAM x3
_
Nie miałam internetu dlatego nie mogłam wczoraj napisać. Pozostaje teraz kwestia wynagrodzenia dla Was. Mam dwie propozycje.

1. Dodatkowy dzień za darmo.
2 Zwracam Wam 3zł od dnia, w którym nie napisałam.

No i proszę o odpis w tym miejscu bo nie mam zamiaru tracić kolejnego dnia. :/

Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 20, 2014 9:12 am

dodatkowy dzień XD
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeSro Sie 20, 2014 5:24 pm

Jak wyżej
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 26, 2014 11:27 am

._. Doszło do tego, że mam coraz mniej czasu na takie cosie. Przepraszam i nie chcę, abyście przeze mnie tracili dalsze dni treningu.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 07, 2014 3:20 pm

Jak widać wracam na forum po nieobecności...
Jako, iż rozpoczął znaczy trwa się rok szkolny wracam z nową ofertą i przepraszam za wcześniejsze utrudnienia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli    Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli  - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Kryształowe Piekło - Zapisy do hodowli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Biuro Dziomka - zapisy do hodowli
» Zapisy
» PJP - ZAPISY
» Zapisy
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Miejsca Pracy :: Hodowca Pokemon-