PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 09, 2014 9:57 pm

I jak mówiłem tak zrobiłem. Przyszedłem w miejsce, które Litwick polubił. Znajdowałem się u stóp wulkanu i tam też ustawiłem lustro. Jednak wpierw wypuściłem mojego pokemona i wtedy rzekłem:
-Witaj Litwick. Dzisiaj rozpoczynamy treningi, ale żeby nie nazywać Cię tak cały czas Litwick może damy Ci imię Cain co? Cieszysz się? To świetnie! Zaczynamy naukę Straszenia. To prosty ruch. - po tych słowach pokazałem pokemonowi ruch w dexie i wtedy zaczął trenować. Strzelał groźne miny w lustrze, które niemal go samego przestraszyły. Jednak po chwili się ogarnął i dalej trenował. Gdy jednak znudził go trening to wtedy schowałem go do pokeballa i pobiegłem na jeszcze jedno miejsce, by potrenować.

Cel:
-Litwick nauka Straszenia [Astonish] (1)
-Litwick nazwanie Cain
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 10, 2014 8:10 am

Wracam ze Scelipede na wulkaniczną wyspę a towarzyszy nam Aggron. Oba pokemony porozumiewają się w sprawie rozwijania umiejętności ochrony po czym na przemian atakują się słabymi atakami. Ma to na celu trenowanie tarczy ochronnej, kiedy atak leci na pokemona ten gromadzi energię przed sobą aby się zasłonić. Ten praktyczny sposób to jedyna metoda jaka wpadła mi do głowy, więc ją kontynuujemy. Pokemony wykonują tą formę treningu póki nie zobaczę efektów, totem idziemy sobie weekendować.

Scelipede: nauka Ochrony nr 6
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimePon Sie 11, 2014 8:24 am

Wbijam na wulkaniczną wyspę z Aggronem i Scelipede. Stalowy tytan pokazuje koleżance jak tworzy ochronę, opowiadając krok po kroku jak to robi. Następnie robaczyca stara się to odtworzyć, a kiedy jako tako będzie to widoczne to Aggron odpala na nią błotny strzał. Tarcza powinna wytrzymać tak słaby atak i jeśli w istocie tak będzie to testujemy ją na silniejszych aby Scelipede miała już w tym jakieś doświadczenie.

Scelipede: nauka Ochrony nr 7
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeWto Sie 12, 2014 8:22 am

Znowu wbijamy na wyspę wulkaniczną, ale nie na zwiedzanie wulkanu. Scelipede pod nadzorem Aggrona uczy się stawiać ochronę, czyli zgromadzoną energię przekształcić w tarczę poza swoim ciałem. Robaczyca uczy się, bo samymi ofensywnymi atakami świata nie zwojuje. Kiedy już jako tako poki przerobią teorię i poprawki, to przechodzą do praktyki. Aggron atakuje średnimi atakami prosto na postawioną ochronę i patrzę jak trzyma. Mocna to to nie jest, ale staramy się to teraz poprawiać. Pok musi być bardziej skupiony i wkładać w to więcej siły i serca. Kiedy już się wypompuje to spadamy odpoczywać.

Scelipede: nauka Ochrony nr 8
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSro Sie 13, 2014 10:16 am

Zjawiam się na wulkanicznej wyspie a poki robią swoje. Aggron przyucza Scelipede w sztuce tworzenia ochrony, nie jest to łatwe zadanie, ale na pewno po opanowaniu przydatne. Robaczyca słucha trenera i wprowadza jego wskazówki w życie. Kiedy tak się stanie to Aggron atakuje ją tym co tam ma a ona przyjmuje to na swoją ochron i tak wkoło. Tak oto Scelipede uczy się poprzez praktykę, dodatkowa motywacja to na pewno fakt iż jeśli szybko tego nie zrobi to będzie przyjmować nie tak słabe ciosy Aggrona.

Scelipede: nauka Ochrony nr 9
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeCzw Sie 14, 2014 8:37 am

Wbijam na wulkaniczną wyspę, aby budować tarczę Scelipede. Pokemon pracuje pod czujnym okiem Aggrona i buduje pewność siebie w używaniu ochrony. Przesyła przed siebie energię wizualizując ochronę po czym przyjmuje na nią ataki Aggrona. Z każdym kolejnym przyjmowanym uderzeniem pokemon ma materiał informacji który wzmacnia doświadczenie z prawdziwego zdarzenia, dzięki temu podczas walk będzie gotowa.

Scelipede: nauka Ochrony nr 10
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimePią Sie 15, 2014 1:44 pm

Przychodzę tu gdzie jestem i dalej nadzoruję naukę Scelipede w poznaniu ochrony. Dzisiaj już nie pomaga nam Aggron, bo sobie drzemkę urządził. Skoro nie ma trenera to czas pokazać mi swoją samodyscyplinę. Pokemon przerabia w głowie jeszcze raz czego się do tej pory nauczył i przekłada to na dzisiejszy trening. Głównie obrywała bo jej ochrona za długo nie trzymała, dlatego dzisiaj sobie medytuje, aby wzmocnić swoją tarczę siłą z głębi organizmu. Tak sobie pokemon trenuje od czasu do czasu stawiając ochronę, aby sprawdzić swoje postępy.

Scelipede: nauka Ochrony nr 11
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2014 9:22 am

Znów bez Aggrona wbijamy na wulkaniczną wyspę. Scelipede medytuje ulepszając swoją ochronę, wkładając w nią energię z głębin swojego ciała której do tej pory nie miała pojęcia. Niedawno ewoluowała więc nie zna dogłębnie swojego ciała, nowe większe ciało to więcej siły. Kierując się tą logikom pracujemy dalej. Od czasu do czasu pokemon używa ochrony, aby wybadać postępy i tym podobne detale.

Scelipede: nauka Ochrony nr 12
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 16, 2014 8:57 pm

Na sam koniec wybrałem się na trening z Litwickiem, którego wypuściłem dopiero na brzegu Wulkanicznej Wyspy. Mój pokemon stanął więc szybko przed lustrem i już wiadomo było, że mój pokemon ma kontynuować naukę Straszenia. Pokemon zaczął więc robić straszne miny do swojego odbicie i to trwało bardzo długo. Gdy już jednak miał dość to schowałem go do pokeballa i ruszyłem do domu na odpoczynek.

Cel:
-Litwick nauka Straszenia [Astonish] (2)
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 9:55 am

Wbijam na wulkaniczną wyspę wraz z Scelipede. Pokemon ćwiczy się w sztuce stawiania ochrony, czyli sztuce materializowania energii przed sobą w celu osłony przed atakami przeciwnika. Stawia ją i wzmacnia do granic możliwości, dopracowując do perfekcji. Kiedy już będzie robaczyca gotowa to rzucam w tą ochronę kamieniami, aby sprawdzić czy sie trzyma. Potem wypuszczam Skuntanka aby również ją przetestował i na tym kończymy nasz trening.

Scelipede: nauka Ochrony nr 13
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 30, 2014 6:07 pm

Wbijam na polo
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 30, 2014 6:45 pm

Dość późno przybyłem na polowanie. Z jakiegoś powodu kompletnie zapomniałem o tym, że dzisiaj odbywają się łowy. Co prawda wiedziałem, że zdążę, ale wiedziałem, ze straciłem sporo czasu i teraz zostanę za plecami moich rywali. Po dotarciu na miejsce okazało się jednak, że jest zupełnie inaczej. Polowanie bowiem jeszcze się nie rozpoczęło i do tego był tylko trener, który siedział oczekując na rozpoczęcie misji z ogłoszenia.
- O... a wy jeszcze tutaj? To może dobrze, że się trochę spóźniłem.
Powiedziałem uśmiechając się do niego.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 30, 2014 6:47 pm

Chłopak zwany Wabikiem spokojnie kroczył w stronę Wulkanicznej Wyspy Terry i Opuszczonej Latarni, bowiem w tym miejscu miało się odbyć kolejne polowanie na pokemona.Szaman zawsze był chętny na zdobycie nowego towarzysza, jednak od ostatniego raz coraz rzadziej mu się to udawało. Po przybyciu na miejsce chłopak usiadł na jednym z większych kamieni i w ciszy oraz spokoju czekał na pozostałych trenerów gotowych złapać tajemniczego pokemona z ogłoszenia. Na chwilę obecną było ich niewielu, bowiem tylko dwóch.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 30, 2014 6:52 pm

Matt pojawił się na polowaniu.
Powrót do góry Go down
flameknight

flameknight

Male Liczba postów : 11

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeSob Sie 30, 2014 8:12 pm

przybywam na polowanie.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:08 pm

przychodzę na polowanie
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:09 pm

Zebraliście się wszyscy w porcie i czekaliście teraz na statek, który miał was zabrać na Wulkaniczną Wyspę Terry. Przez ten czas podszedł do was starszy mężczyzna. Bym bardzo stary miał szraę włosy oraz brodę, dodatkowo chodził o lasce. Od razu zrozumiał po co tu jesteście, tak więc powiedział:
-Witajcie trenerzy, Za pewne chcecie udać się na Wyspę Terry.
Nie czekał na waszą odpowiedź, bo od razu było po was widać, że nie jesteście stąd.
-Na waszym miejscu omijałbym to miejsce szerokim łukiem. Ostatnio dzieją się tam dziwne rzeczy. Kilka osób, które wybrało się tam całkiem niedawno. Wróciło błyskawicznie, byli ranni i mówili, że ledwo udało im się ujść z życiem. Mówili też coś o jakiejś zjawię i dziwacznej mgle.
Po tych słowach mężczyzna odszedł, a do portu zawitał wasz statek. Ci, którzy się nie wystrszyli wsiadają, a ci, którzy się boją do domu wracają.

Kolejka:
Brak

15 minut na odpis
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:11 pm

Matt nie miał zamiaru się kitrać po kątach. Ruszył więc prosto na statek.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:12 pm

Ryzykuję i wsiadam na statek.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:13 pm

- Panie nie zawracaj pan gitary. Czy ja wyglądam panu na jakiegoś lapsa co objazdami jeździ ? Dziękuję, do widzenia. - Nie zwracając więcej uwagi na dziada czekałem sobie na swoją taryfę.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:17 pm

Chłopak spojrzał na starca i w ciszy i spokoju wysłuchał każdego jego słowa. Pokiwał tylko głową w geście zrozumienia. Następnie spojrzał na statek i pewnie ruszył w jego stronę, by przedostać się na wyspę, na której może zdobędzie nowego towarzysza. Nie pierwszy i nie ostatni raz będzie ryzykować życie w słusznej sprawie. Spojrzał na swoich towarzyszy, większość z nich znał, bowiem poznał ich na innych polowaniach oraz przygodach. Życie trenera jest pełne adrenaliny, wbrew pozorom nie jest ono spokojne i usłane różami.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:27 pm

Nie wszyscy odważyli się wejść na pokład statku ci co stchórzyli zostali w porcie, a ich los jest nam nie znany. Gdy tylko weszliście na statek ten ruszył, a waszym oczom ukazał się kapitan, Który miał fajkę w ustach i kapitańską czapkę.
-Ahoj !
Przywitał was.
-A więc wybieracie się na wyspę Terry. Widziałem jak ten obłąkany dziadyga próbował was zniechęcić do podróży. Opowiada tę swoje historyjki każdym nowym osobą w porcie, ale żadna z nich nie jest prawdziwa... chyba.
Ostatnie słowo wypowiedział bardzo cicho.

Kolejka:
Brak

15 minut na odpis.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:28 pm

-To o zjawach i wielu rannych też było bujdami?
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:29 pm

Obłąkany dziadyga. To cudownie. W większości filmów takim osobą wbrew pozorom powinno się ufać. Matt chciał jednak złapać sobie nowego towarzysza, co wiąże się z tym, że nie stchórzył.
-A może powie nam pan coś więcej na temat tego gościa?
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 6:30 pm

Chłopak oparł się o burtę. Czuł chłodną, ale przyjemną morską bryzę na swej twarzy. Zabrał kilka głębokich oddechów, a następnie spojrzał na kapitana i swoich towarzyszów, którzy zadawali mu pytania. Wabik tylko słuchał, możliwe, ze zdobędzie kilka ciekawych informacji, jednak na to nie liczył. Miał nadzieję, że ten statek w jednym kawałku dotrze do wyspy, a po drodze nie będzie żadnych problemów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska   Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Opuszczona Szkoła
» Wyspa Pokemonowej Porażki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-