PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Plac apelowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 4:12 pm

Zauważam Samaela uciekającego przed wściekły Blastoisem więc proszę Kadabrę by w razie ataku poke żółwia, zaczął atakować go kulami cienia. Ja nadal staram się coś wypatrzeć...
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 4:47 pm

Biorę wszystko co znalazłam i wypływam na powierzchnię.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 8:07 pm

Od razu mówię, że to kostka... Sam i Ced złapali pokemony, ten drugi przy okazji złamał sobie palec wskazujący lewej ręki spadając z Gayardosa.
- No mordy, daliście radę. Ale remis... No nic. Rozgoście się teraz w domkach a potem będzie czas na drugą część wyzwania.
Jutro o 20.00 w wyznaczonym miiejscu... Liderzy proszeni o obecność i zebranie 3-4 zawodników przynajmniej...
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 6:52 pm

Głośniki najpierw zaczęły jednostajnie szumieć, a potem przemówił donośnym głosem Aureliusza:
- Mordy, spotkanie na placu! Jazda, jazda, jazda! Nie bądźcie leszcze.

*10 minut później*

- Co tak długo? A więc zaczynamy trzecie wyzwanie! Gotowi? W pierwszej jego części musicie... Złapać pokemona wodnego. Jeśli ktoś takowego posiada to może sobie złapać cokolwiek dodatkowego, poszwendać się po wyspie, pomóc drużynie czy cokolwiek. Co tak stoicie? Jazda!

P.s: macie się tu fabularnie wpisać...
p.p.s: Nieobecni też mają złapać, tak więc liderzy powinni się postarać by te zombie ruszyły za wami tyłki. Serio... Jaki nie złapią czegoś wodnego (chyba, że mają), to ucierpi na tym drużyna. Polecam port i las do szukania. Na odpis tutaj macie czas nielimitowany, a w tematach gdzie można łapać pokemonyy do godziny 20.35.

Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:05 pm

Tak więc Matt pojawił się na Placu Apelowym. Wysłuchał co do powiedzenia ma Aureliusz. Na prawdę? Na prawdę no? Właśnie wrócił z Lasu przecie! No ale co... wyzwanie to wyzwanie. Matt nie miał dużego doświadczenia z wodnymi pokemonami, mimo to wierzył, że się uda. Popatrzył na resztę drużyny na placu.
-To... dzielimy się, czy idziemy razem? - zapytał.
Powrót do góry Go down
Sophie

Sophie

Female Liczba postów : 206
Wiek : 27
Skąd : Mars

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:10 pm

Przybiegam na plac apelowy, chcąc usłyszeć jakie mamy zadanie. Przybiegliśmy w samą porę! Usłyszeliśmy co jest naszym zadaniem;
-Złapać wodnego pokemona?- mruknęłam, lekko wystraszona, ale zaraz wzięłam się w garść;
-Ale damy radę!- mruknęłam.
I zaraz zaczęłam się zastanawiać, gdzie wyruszę? A gdzie chce iść reszta drużuny? Wysłuchuje się w ich rozmowy. Chcę znaleźć jakiegoś pokemona. Więc daje z siebie wszystko!
Raczej chciałabym iść do portu..
-Może zróby dwie grupy.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:11 pm

Dobra, szybko dołączam do mojej grupy i czekam na szczegółowe instrukcje co dalej.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:14 pm

Nasz Auruś zawył w głośnik i musiałem dupe ruszyć. O ja biedny, o ja nieszczęśliwy, nie miałem co robię to poszedłem. Po drodze spotkałem Dziomka i Halfi, więc złapałem te siermięgi za raczki i poprowadziłem na miejsce. Tam dowiedziałem cię o co kaman i za wesoło mi nie było. Poka wodnego mam, ale teraz muszę zapierdalać za te sierotki maryśki. Nie fajne to nunu i zaczynam żałować tej całej roli lidera. Jeden plus że dwa mięsa ode mnie odpadły, mniej roboty przede mną.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:18 pm

Przyszedłem na plac apelowy aby zorientować się co jest na kolejnym zadaniu.
- To coś dla mnie! Wodne pokemony to moja pasja. Uwielbiam @.@
Ucieszony skierowałem kroki z osobami z mojej grupy w stronę portu. Warto byłoby znaleźć jakiegoś pokemona wodnego, bo nie ukrywam bardzo by się taki przydał. Szybkim i pewnym krokiem z Gliscor u boku ruszyłem do portu, miejsca tajemniczego i bardzo niestabilnego, ale tam na pewno kogoś znajdę.

Crystal
Nie owijając w bawełnę postanowiłam razem z Rileyem iść do portu w którym mamy schwytać wodnego pokemona. Wypuszczając Cyndaquilla z pokeballa, idącego u mego boku ruszyłam do Portu.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:19 pm

Szłam razem z Wabikiem do miejsca wyzwania, którym był plac apelowy. Tam usłyszałam co będzie naszym wyzwaniem. Wyzwaniem tym było zdobycie wodnego pokemona. Dołączyłam do reszty drużyny i wysłuchałam wszystkich, a potem powiedziałam:
-Podzielenie się to dobry pomysł ja mogę iść do lasu.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:23 pm

A więc mamy sobie dorwać pokemony? A na cóż mi to. Posiadałem dwa wodne pokemony i oba były naprawdę silne. W każdym razie postanowiłem i tak zagospodarować ten wolny czas na to by dorwać jakiegoś innego, niekoniecznie wodnego pokemona.
- Ja pójdę do lasu.

- Pójdziemy z tobą!
Powiedzieli: Wabik, Fester i Maverixx którzy chcieli dorwać właśnie takie pokemony.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:25 pm

-Czyli ja i Sophie idziemy do Portu a reszta do lasu, tak? - upewnił się. Po chwili ruszył z towarzyszką do portu.
Powrót do góry Go down
Sophie

Sophie

Female Liczba postów : 206
Wiek : 27
Skąd : Mars

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 9:15 pm

Po złapaniu pokemona przychodzę z powrotem na Plac Apelowy, by dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Jakie jest kolejne zadanie? Czy dam sobie radę? Nie zawiodę przecież swojej dróżyny!
Przychodzę jako jedna z pierwszych i siadam przed głośnikiem, ale w biezpiecznej odległości.
Teraz czekam na rozwój wydarzeń. Szczęśliwa patrzę też na monety, które nowa ptaszyna nam podarowała. Na pewno się przydadzą, więc muszę teraz się zastanowić, jak je wykorzystać...
Czekanie jakoś szybko mija, i już niedługo zniknie czas oczekiwania. Wszystko będzie jasne.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 9:49 pm

Również Matt pojawił się na placu apelowym. Razem z nim przybył tutaj nowy członek jego wyspowej drużyny - Octillery. Matt czekał na dalsze wydarzenia, siadając przy ognisku. Wcześniej pojawiła się tutaj Sophie. Cóż - Matt miał nadzieję, że Octillery da sobie radę z wyzwaniem. Matt miał nadzieję, że cała drużyna Karpiów da sobie radę z wyzwaniem.
-I jak ci poszło łapanie pokemonów? - zapytał z uśmiechem. Był ciekawy co złapali inni członkowie drużyny Karpiów. Też mieli tyle szczęścia, by złapać wesołego Octillery? A może coś bardziej ambitnego? Kto wie?
Powrót do góry Go down
Sophie

Sophie

Female Liczba postów : 206
Wiek : 27
Skąd : Mars

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 10:04 pm

-Udało mi się złapać Wingulla, zdecydowanie spodobała mu się moja ptaszyna. Drugi lot w dróżynie... no cóż, może zacznę się specjalizować łapaniem ich na wyspie?- zaśmiałam się lekko. Jednak tak naprawdę martwiłam się treścią nowego zadania. Bo kto wie co nas spodka? Przed jak ciężkim zadaniem postawi nam los i w jakim stopniu bedą miału na to wpływ pokemony? No bo jakie ma szanse taka ptaszyna przeciwko kolosom, takim jak Gyardos? A jeśli będziemy musieli na nich pływać? Albo z nimi nurkować? Scenariuszy jest tysiące, a wskazówek- żadnych. Jedyna nadzieja w tym że ślepy los da nam szansę, i to nie siła poka odegra kluczową rolę.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimeSro Maj 14, 2014 8:29 pm

Wreszcie po złapaniu pokemona potrzebnego do zadania przybyłem na Plac Apelowy tak jak nam zlecono. Z malutkim pociesznym stworkiem zwanym Shellosem. W końcu będąc już na placu czekałem na dalszy rozwój wyzwania, którego pierwszą część wykonywaliśmy poszukując pokemona wodnego. Teraz przyszedł czas na drugą część zadania. Tylko ciekawe co organizatorzy wymyślą za wyzwanie, do którego przymusowo trzeba było złapać wodnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 7:30 pm

-Mam nadzieję, że nie będziemy musieli na nich pływać. To byłoby trudne. - stwierdził - Oj z łapaniem latających pokemonów to musisz chyba być ostrożna. - stwierdził. Drużyna złożona jedynie z jednego typu może być trochę problematyczna. Trzeba być jednak dobrej myśli. - Strasznie jestem ciekaw co wymyślili nam organizatorzy. Przymusowe łapanie wodnego pokemona... nie mam doświadczenia z takimi pokemonami. Mimo że to nie byłoby miłe, perspektywa nurkowania i pływania jest dla mnie najbardziej realna.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 7:57 pm

Prosto z Lasy wbiegłam na plac apelowy. Jeszcze trochę zdyszana po ucieczce przed pokemonami na szczęście udało nam się coś złap, Szybko znalazłam resztę swojej drużyny i dołączyłam do nich.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 8:03 pm

Swoją misję zakończyłem sukcesem, Dziomek złapał żółwie, ale nie ninja. Teraz razem z nim wbijam na plac apelowy czekając na resztę ofiar losu z rybeniek. Wibratory swoje zrobiły, teraz będą buczeć w kierunku niedorobionych spławików hehe. Gromadzimy sie tutaj razem i wpierdzielamy potrawkę z karpi, aby wkurzyć tym przeciwnika. Niech wiedzą że są dla nas ino mięsem i niczym więcej. No może jeszcze workami ości hehe. Ja jestem tu, a Dziomek ze mną.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 8:05 pm

Chłopak z całych swych sił biegł w kierunku placu apelowego. Na jego twarzy widniał grymas, ponieważ tyle monet przeleciało mu dosłownie obok głowy, lecz on nie mógł żadnej z nich zabrać. Dodatkowo nie zdobył interesującej foczki. No niestety, gra się dalej. Na szczęście wybrał wodnego pokemona jako stróża w czasie zabawy na wyspie. A okazja do złapania pokemona pewnie się jeszcze zdarzy.
- Jak wam poszło? Co złapaliście? - zapytał się swoich towarzyszy, którzy wyglądali na zadowolonych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Plac apelowy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plac apelowy   Plac apelowy - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Plac apelowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» PJP - Plac treningowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Wyspa Pokemonowej Porażki :: Wyspa-