PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Walka!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 6:35 pm

Wzywam lidera sali.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeSob Kwi 05, 2014 11:37 pm

Obecnie rozgrywa się walka w sali.
Miejsce w kolejce: 3
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimePią Maj 23, 2014 10:43 pm

Jeżeli nadal chcesz walczyć, proszę zatwierdź kolejkę do najbliższej niedzieli.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 8:40 am

Chcę walczyć.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimePon Maj 26, 2014 4:31 pm

Jesteś pierwsza w kolejce, zapraszam do podania terminu walki.
Uprzedzam, że w piątek wyjeżdżam i wrócę w poniedziałek, nie wiem, czy będę miała internet czy nawet, jakikolwiek sprzęt. Miło by było zacząć walkę od razu.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimePon Maj 26, 2014 4:31 pm

Możemy od razu.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimePon Maj 26, 2014 4:35 pm

Rozumiem - rozległ się męski głos. Zza kurtyny wyszedł niewysoki mężczyzna o fioletowych włosach - Jestem Bugsy. Lider sali Azalei o typie robaczym. Formatem walki jest 3 na 3 pokemony. Wiem, że już próbowałaś sił i zwyciężałaś u moich kolegów, więc oszczędzę sobie powtarzania zasad. Na pewno je znasz - Ustawił się na arenie, w wyznaczonym kredą polu. Teren był pokryty trawą, dach odkryty z powodu ładnej pogody i fali upałów. Pomimo braku szerszej roślinności, można było poczuć tropikalny klimat - Zaczynasz. Pokaż swojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimePon Maj 26, 2014 4:41 pm

- Tak, znam zasady i liczę na ciekawą walkę tak, jak na lidera sali przystało. - Powiedziałam po czym ustawiłam się na miejscu oponenta lidera sali. Pole bitwy bardzo mi się podobało i nawiązywało do typu pokemonów lidera. Szykowała się ciekawa walka. Wyciągnęłam z torebki pokeball Venipede.
- Dalej, liczę na ciebie. - powiedziałam do Venipede wypuszczając ją z pokeball'a. - Szykuje się ciężka walka i zaraz poznamy pierwszego pokemona lidera sali. Bądź czujna i czekaj na pierwsze polecenie ataku. Postaraj się zrobić unik i zaszarżuj na niego z trującym ogonem. Twoje trujące ruchy będą skuteczne!
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimePon Maj 26, 2014 4:56 pm

- Ciekawy wybór, niech więc walka będzie wyrównana - Powiedział i wyciągnął pokeballa z kieszeni - Spinarak idź! Złap przeciwnika w psychikę i rzuć o ścianę.


Venipide chciała uniknąć, ale nie było to łatwe. Nie udało jej się zejść z oczu Spinarakowi i została pochwycona w psychikę. Zebrała za to spore obrażenia, jako pokemon czuły na typ tego ataku. Gdy Venipide powstała, zaszarżowała trującym ogonem. Jako szybsza, trafiła spinaraka. Nie wywołała zatrucia, ale zadała obrażenia wzmocnione typem atakującego.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimePon Maj 26, 2014 5:03 pm

Kurde? Skąd Spinarak zna ten ruch? - Ta myśl przewijała się w mojej głowie. Ruch ten działa bardzo skutecznie więc lider wyrównał szanse płynące z korzyści przewagi typu mojej Venipede. To będzie twardy orzech do zgryzienia. Już wiadomo było, że łatwo nie będzie.
- Spinarak z psychiką? - Zapytałam patrząc z lekkim niedowierzaniem. No trudno.
- Venipede, trzymaj się. Nie zbliżajmy się do wroga bo ten w każdej chwili może nas zatrzymać. Rozpocznijmy tą turę od trującego żądła i gdy zobaczysz jakieś świecące oczy u wroga czy też inne oznaki użycia psychiki wykonaj swoją ochronę i pod jej barierą obronne koło.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimePon Maj 26, 2014 9:29 pm

- Nauczyłem go. Jest to standardowy ruch tego pokemona. Może się nauczyć dwóch umiejętności typu psychicznego, a to jest jedna z nich - Odpowiedział jej trener - Strzał siecią - Polecił pokemonowi. Sieć poleciała, ale nie zdołała powstrzymać trującego żądła. Uderzyło ono z mniejszą siłą, ale dzięki plusowi typu nieco nadrobiło straty. - Uparłaś się na te trujące - Uśmiechnął się Bugsy - Co powiesz na to, abym i ja się uparł? Spinarak psychika. Rzuć nim o ścianę. Mocniej niż poprzednio - Polecił. Psychika jest ruchem, który oddziałuje na ochronę. Obronne koło zminimalizowało trochę obrażeń, ale lepiej działa ono do minimalizowania daleko dystansowych ataków. Venipide więc i tak nieźle oberwała.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 2:11 pm

- Nie wygląda na takiego, co może opanować atak typu psychicznego. - Powiedziałam i lekko się uśmiechnęłam.
- Większość ruchów Venipede to ciosy trujące, ale znajdzie się coś innego. - Dodałam. - Venipede, użyj trującego żądła i podczas używania tego ruchu zejdź z pola widzenia pająka. Po tym wykonaj swój walec.
Walka jest dość wyrównana. Tutaj liczy się taktyka. Zastanawiałam się też nad zmianą trującego pokemona na innego. Miałam takie prawo, ale wiedziałam, że Venipede może zwyciężyć w tej walce.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 2:31 pm

Lider posłał Crystal jedynie uśmiech. Miała dobrą strategię, nie poddawała się, co widać po braku zmiany pokemona. Dodatkowo nie zawiodła w zademonstrowaniu innych ruchach, choć wiadomo, Veni po prostu była trującą damą i nie ma wielkiego wachlarzu umiejętności z powodu wieku - Spinarak zresztą też nie. - Złap go w psychikę, zanim ponowi atak trującymi kolcami - Polecił. Pająkowi udało się. Pokemon Crystal znów oberwał psychicznym atakiem. Ale podniósł się i wykonał walec, który był typu kamiennego. Dzięki temu i ona zadała efektywne obrażenia przeciwnikowi - Strzał siecią!
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 2:38 pm

Venipede znów oberwała, ale pędziła na przeciwnika z walcem. Dzięki temu cały czas się rozpędza i nić, którą wystrzelił Spinarak mogła zostać zniszczona, ale Venipede jeszcze nią nie oberwała dla tego nie wiedziałam jaka ona jest. Wiadomo u niektórych pokemonów jest ona bardziej... Wytrzymała?
- Venipede, nie zwalniaj. Postaraj się go uderzyć jeszcze przed wystrzeleniem sieci przez twojego oponenta. Wiem, że uda ci się i wygrasz to starcie! - Rzekłam będąc zdeterminowana. Z tej walki każdy mógł wyjść zwycięsko, ale zarówno ja jak i lider mamy jeszcze dwa pokemony. Zobaczymy jakie stworki jeszcze ma.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 2:54 pm

Strzał siecią wypalił, ale nie zrobiło to wrażenia na rozpędzonej Venipide, której prędkość szybko się dwoiła. Ruch był niebezpieczny dla Spinaraka, który nim oberwał już drugi raz - Psychika! - Polecił lider, ale pokemon był zbyt szybki, aby się na nim skoncentrować. Pająk, próbował go złapać, ale przeciwnik był w ciągłym, błyskawicznym i chaotycznym ruchu - Nim się obejrzał, pokemon lidera dostał trzeci raz. Później nadszedł 4 i 5.... W porównaniu z atakami Psychiki, to było nic. Venipide nie tylko nadrobiła tym straty, ale również wysunęła się tym na prowadzenie. Spinarak słaniał się na nogach. Odnóża mu drżały, ale jeszcze się trzymał.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 2:59 pm

- Brawo Venipede. - Pochwaliłam pokemona patrząc na ledwo stojącego na nogach Spinaraka. Teraz trzeba było wydać polecenie, aby Venipede go wykończyła. Za pewne trujący ogon wystarczy.
- Uderz w niego trującym ogonem. Po tym odskocz i gdyby trzymał się jeszcze wykończ go trującym żądłem. - Poleciłam. To może być ostatnia runda dla pająka. Niewątpliwie cieszyło mnie to, że wysunęłam się na prowadzenie.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:11 pm

- Psychiką uderz nią o ścianę - Polecił. Trujący ogon faktycznie został zatrzymany i niedługo Venipide znów uzyskała podwójne obrażenia, ale przed Trującym żądłem nie zdołał już się ocalić. Akurat nabawił się również zatrucia. Stał na nogach, ale przez zmianę stanu i tak by padł, po co go więc męczyć? Lider powrócił Spinaraka do pokeballa. - Brawo trenerko, a teraz zmierzysz się z moja wyewoluowaną potęgą! Butterfree pokaż na co Cię stać! - Wezwał na arenę pogodnego motylka.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:15 pm

- Tak, słyszałam o tym pokemonie. Podobno gdy jeszcze był Metapodem napsuł sporo krwi wzywającym. - Powiedziałam do lidera. Wyciągnęłam pokeball Venipede i wysłałam ją na zasłużony odpoczynek. Jest wyczerpana i lepiej, aby trochę odpoczęła w swoim pokeball'u.
- Dziękuję Venipede, pokonałaś go w wielkim stylu. - Szepnęłam i schowałam ball pokemona wyciągając kolejny. Tym razem również ja zachowałam równy stopień pojedynku i wysłałam Glaceon'a.
- Rozpocznij lodowym wiatrem. - Poleciłam. - Bądź ostrożny. Nie wiemy jak silny jest przeciwnik. - Dodałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:30 pm

- Widzisz stary, jesteś legendą - Zwrócił się wyraźnie zadowolony do motylka, a w tym czasie Glaceon już używał Lodowego Wiatru. Nie zamroziło to całego pokemona, ale jego skrzydła i połowę działa. - Co? - Odparł zaskoczony trener. - Użyj Zamętu! - polecił. Jako, że do ataku, pokemon nie musiał się ruszać, został on wykonany. Ale Glaceon nie zebrał zbyt wiele obrażeń z tego.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:35 pm

Taktyka działała. Lider nie spodziewał się co dla niego i jego pokemona szykuję. Ucieszyło mnie to, a po co zdradzać mu to przedwcześnie? Zależało mi na tym, aby unieruchomić w pewnym stopniu pokemona atakując jego skrzydła i uderzać go z bliska. Szczególnie, że niestraszny nam zamęt.
- Lodowy promień, celuj w skrzydła pokemona. - Odparłam czekając na reakcję trenera. - Teraz doskocz do niego szybkim atakiem i wgryź się w niego lodowym kłem.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 3:51 pm

- Szybko zamęt! - Zamęt faktycznie przeszkodził Pokemonowi Crystal, ale Glaceon, która kocha trenerkę, chciała wykonać wszystkie polecenia idealnie, tak jak kazała, więc zamęt nie wytrącił ja z równowagi. Zaatakowała lodowym promieniem, który był atakiem krytycznym, a następnie Butterfree został zaatakowany lodowym kłem. Nie dość, że ataki lodowe zadawały podwójne, super efektywne obrażenia, to otrzymywały + 50% od typu pokemona, a Lodowy promień miał obrażenia krytyczne. Butterfree jest wiec ledwo żyjącą kostką lodu. Temperament lidera nieźle ochłonął... Nie chciał się poddawać, no ale sory - Ile minie nim się uwolni? Jego ataki i tak nie są wystarczające na walkę z Crystal... No cóż, postanowił nie dać Crystal łatwo wygrać - Spróbuj super dźwiękiem rozbić lód!
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 4:00 pm

- Pięknie Glaceon. - Powiedziałam widząc poczynania pokemona. Jak widać motyl skuty lodem ledwo Żyje na tym polu walki, ale nadal nie chce paść. Słysząc komendę wydaną do motylka przez jego trenera odpowiedziałam. - Glaceon, wykonaj lodowy promień jeszcze bardziej skuwając lodem przeciwnika. Nie daj mu się uwolnić. Następnie doskocz do niego i zatop w nim swoje ostre kły. Lodowy kieł! - krzyknęłam w kierunku lodowego liska, który nadzwyczaj dobrze radził sobie w walce z Butterfree. Nasze wspólne treningi pomogły mu poprawić swoje lodowe umiejętności.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 4:13 pm

Butterfree nie miał szans tego przeżyć. Nic dziwnego. Lider powrócił pokemona do pokeballa. Został mu już tylko ostatni - Scyther do boju!
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 4:19 pm

Glaceon pokonał kolejnego pokemona rywala. Tym sposobem został mu tylko jeden, a ja mam nadal trzy pokemony. Postanowiłam zawrócić Glaceon'a do pokeball'a.
- Dzięki Glaceon, byłeś świetny. - Powiedziałam chowając liska do czerwono-białej kulki. Wyciągnęłam kolejnego ball'a. Tym razem był to ball mojego startera, do którego w kwestii walk nie miałam szcerego zaufania, ale trzeba było spróbować. Jest to jego kolejna walka, którą mógł wygrać. Ostatnio powalił Steelix'a więc z ostatnim pokemonem Bugsy'ego mógł wygrać. Wypuściłam więc Quilave z ball'a.
- Volcano, weźmiesz udział w tej walce? - Zapytałam pokemona dodając po chwili. - Oczywiście po zakończeniu walki dostaniesz coś pysznego. Liczyłam na to, że wystarczy, aby przekonać pokemona co do walki.
- Miotacz płomieni, celuj w "skrzydła" wroga! - Krzyknęłam.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 5:08 pm

Volcano został przyzwany, gdy się pojawił, okazało się... Że śpi i nie obudziły go słowa trenerki. - Serio? - Lider spojrzał na śpiocha. Poczuł się zignorowany. - Scyther, wykonaj podwójną drużynę, a następnie atak furii - Cynda oberwał i dopiero wtedy się obudził. Choć został zaatakowany, odruchowo ziewnął. Rozejrzał się skonfundowany i nieco pogniewany na trenerkę (choć to jego wina). Wtedy usłyszał polecenie, i widząc wrogów szybko zareagował, ale trafił klona. Quilava nie wiedziała co się dzieje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Walka!  Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Walka!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Walka
» Walka?
» Walka, walka, walka!
» Wodna walka
» Walka testowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Azalea-