PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Mega Ewolucje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimePią Mar 20, 2015 6:20 pm

A to miejsce do dyskusji na temat mega Ewolucji. nie koniecznie tych, które już mamy, ale tych, które byście wprowadzili przy następnej grze z serii pokemon. Które i dlaczego, a możecie nawet opisać jakie zmiany przeszedłby pokemon przy tej Mega Ewolucji. Puśćcie wodzę fantazji.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimePon Mar 23, 2015 10:12 pm

Ja to może trochę nie w temacie, ale poruszę kwestię tych Mega Ewolucji... Według mnie jest to w niektórych przypadkach stworzenie ze stworka jakiegoś klauna. Dla przykładu taki mega Gyrados. Co to ma kurcze być ?! Ja jakoś nadal nie jestem przekonany do mega ewolucji, ale pojawienie ich nie zdziwiło mnie, wręcz przeciwnie przypominam sobie jak jeden z użytkowników (chyba Dox) śmiał się że za niedługo dojdzie do tego, że będzie 4 ewolucja pokemonów z 1 gen i jak się okazało jego słowa były niemalże prorocze. Mam nadzieję jednak że ktoś włączy się do rozmowy i przekona mnie, że mega Ewolucje mimo wszystko są czymś fajnym, ale nie sądzę, że ktoś taki tu się znajduje, bo jak na razie prócz Mega Chari i Mega Blizeken (sory za błąd jeśli jest) nie widzę tam innych ciekawych.
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimeWto Mar 24, 2015 5:07 pm

Moim zdaniem gamefreak/nintendo podczas projektowania każdego mega miało jedną wspólną myśl "jeszcze bardziej napakowane i wykokszone!". Przez to wyglądają jak niektóre fanowskie pokemony, których design jest po prostu przepakowany detalami i tym podobnymi. Podczas pisania tego posta patrzyłem na zestawienie ostatnich ewolucji, obok megaewolucji, na obrazkach. Mówię o tym, gdyż gdy tak patrzę to... niektóre wyglądają jakby były przerobionymi w Gimpie oryginałami. Wciąż zdarzają się perełki jak wymieniony powyżej charizard, więc nie jest, aż tak źle. Wygląd jednak to nie wszystko. Pomimo tego, iż ich designy nie zawsze są dobre, a czasami nawet nieakceptowalne to wprowadzają ciekawy twist do walk. Znaczy jeszcze nie grałem w pokemony x/y, ani OR/AS, ale miałem okazję ich nieco poużywać w pokemon showdown. Nagłe zwiększenie mocy, lub zmiana typu mogą obrócić walkę do góry nogami.

Poza tym wkurza mnie, że charizard dostał najwięcej miłości ze wszystkich starterów Kanto. Czemu tylko on dostał dwie megaewolucje? Znaczy mogę przebaczyć dwie megi dla Mewtwo, bo to w końcu legenda i zasługuje na nieco miłości, ale dwa rodzaje dla charizarda są nie fair dla blastoisa i Venosaura.

Zastanawiałem się także nad pokemonami, które zasługują na megaewolucję. Więc zaczne od czegoś co ciśnie się pewnie wielu osobom na usta: Mega Raichu. Znając twórców pokemon i ich miłość do pikacza to najpewniej zlitują się i może spróbują wprowadzić mega pikachu. Ciężko mi wymyślić sobie jakiś wygląd, czy cechę charakterystyczną, więc skończę mówiąc, że zwyczajnie chcę mega raichu.  Kolejnym moim kandydatem jest...MEGA BIDOOF. Wiem, że to druga forma, ale...Uwielbiam bidoofa i jeżeli mieliby to zrobić pikachowi, to może i jemu daliby szansę xD Teoria teorię goni. To drugie to tylko życzenie, gdyż szansa na to, że komuś w game freak odbije palma na tyle, aby stworzyć mega wersję pokemona uwielbianego przez nikogo. Znaczy, co następne? Mega Pigeot? Co? To istnieje? Doprawdy nie doceniam nintendo i spółki.

Tyle ode mnie. Wybaczcie, jeżeli post jest zbyt dziecinny, czy coś.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimeSro Mar 25, 2015 7:49 pm

Ogółem Mega Ewolucja miała na celu to, że ostateczna forma jakiegoś pokemona miał mieć dodane tylko kilka detali do normalnej formy, bo jakby się różniły to mielibyśmy po prostu czwarte stadium ewolucyjne. Wyjątkiem jest jedna forma Charizarda, która nie wiem jakich chu*em była robiona, że nagle stała się czarna? No nie wiem. I racja niektóre mega dodają ciekawe możliwości podczas walk. Np tak Ampharos jak trzeba dostaje typ smok w formie Mega, a jak dragon sprawia tylko, że pokemon tylko otrzymuje większe obrażenia to po prostu się nie włącza.

A jeśli chodzi o to co napisał Phoenix. To Bibarel dostałby jak już mega formę, bo ostateczny człon lini ewolucyjnej dostaje. Poza tym to wcale nie jest niemożliwe, że pokemon lubiany przez nikogo dostałby taką formę, bo patrzymy Audino. Tego to raczej też lubi nikt, a jednak formę Mega dostał.

A teraz jakie wy widzielibyście kolejne formy Mega?
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimeCzw Mar 26, 2015 6:13 pm

Ja chciałbym zobaczyć mega rhyperiora. Pokemon bez mega ewolucji jest bardzo silny, a jeśli wpadną mu staty za dotknięcie kamyka to czemu nie skorzystać i cieszyć się jeszcze bardziej ? Smile Poza tym już jest sporo mega ewolucji więc ciężko mi wskazać jeszcze jakiegoś pokemona, ale z tego co wiem nie ma jeszcze mega Raticate i chciałbym zobaczyć jak on by na tym wyszedł.
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimePią Mar 27, 2015 8:52 pm

Mega Rhyperior może być ciekawy pod względem statystyk, ale wydaje mi się, że jego design już jest przeładowany i megaewolucja sprawiłaby, iż byłoby tylko gorzej w tym temacie. Co do mega Raticate to nie mam pojęcia. Niby pokemon słaby, ale podobnie jak (ta porażka) Bibarrel (wolę bidoofa) to pokemon, którego się pomija, nie łapie i nie używa kompetytywne w walkach. Mam teraz parę pomysłów. Zauważyłem, że mało pokemonów z generacji szóstej i piąter dostało meg. Ani startery, ani legendy. Więc po cichutku myślę nad mega Archeusem, który mógłby zepchnąć Mewtwo z tronu najsilniejszego pokemona w statystykach. Może jeszcze Butterfree powinien dostać megaewolucję, skoro jego brat, Beedrill dostał. Teraz jedna kwestia nieco mniej na serio. Czy gdyby Mew miał megaewolucję, czy ewoluowałby w mewtwo? Tym akcentem kończymy ten krótki post.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimePią Mar 27, 2015 10:40 pm

Mew na pewno nie upodobniłby się bardziej do Mewtwo niż jest to obecnie, bo jak wiesz, ten drugi ma w sobie także geny człowieka.
Mnie bardziej ciekawi czy wprowadzą megaewolcje dla pokemonów podobnych do jakiegoś pokekota. Piesek dostał, więc i kotkowi się należy.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimeWto Mar 31, 2015 8:53 pm

Piesek dostał, bo psy są lepsze od kotów. BOOYAKA!

Ale ja teraz wrócę do ORAS. W ORAS chodziło głównie o trzecią gene i pokemony z nią związane więc jeśli chodzi o nią to myślałem, że więcej pokemonów z tej generacji dostanie Mega Evo.

Myślałem w pierwszej kolejności, że dojdzie Mega Milotic. Ze względu, że Gyardos dostał, a jednak Milotic był takim jego odpowiednikiem w Hoenn.

Spodziewałem się też Mega Flygona. Skoro już płynęli schematem, że smoki z tej generacji dostały to zdziwiło mnie to, że ten pokemon nie dostał.

Po ostatnich Mega Evo spodziewałem się też odświeżenia jakichś bez ewolucyjnych (oprócz Sableya). Wiadomo dostał Pinsir, dostał Heracross. Spodziewałem się też, że i tu coś co nie ma ewolucji dostanie formę Mega. Nastawiłem się na Mega Tropiusa. No nie wiem. Mega Zangoose do OR, albo Mega Seviper AS. Lubią w końcu dzielić pokemony na ekskluzywne dla jednej gry. Tak samo zresztą mogłoby być z MEga Ludicolo w OR, a MEga Shiftry w AS. Kombinacji jest wiele.

Co do zaskoczenia z ostatnich zapowiedzianych Mega Evo. To na pewno Camerupt, Glalie i... Slowbro.

Zresztą ostatnio był Mega Charizard X i Y. A w tej genie najbardziej wykoksili Sceptila to dziwie się, że tu nie ma Mega Sceptila OR i AS.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:08 pm

Z tymi Mega evo (każde inne dla gry) fajny pomysł. To przy okazji na pewno by zwiększyło ilość sprzedawanych gier, bo każdy pewnie chciałby sobie powalczyć różnymi pokami. Poza tym ciekawi mnie dla kogo będą szykowali Mega ewolucje. Mnie ciekawi jakby wyglądała jakaś z legend w postaci Mega.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2015 7:16 pm

Dobra to ja postaram się walnąć moje typy co do nadciągających Mega Evo. Obstawiam, które powstałyby w kolejnej planowanej grze spod szyldu pokemon. Zabawcie się razem ze mną, zobaczymy kto trafi ile typów.

Pierwszy typ:
Mega Slowking - dlaczemu? Gdy dostała Gerdevoir to przy kolejnej okazji dostał Gallade. Nie zostawią tak, by jedna linia ewolucyjna została bez formy mega, bo to ja krzywdzi.

Mega Frosslass - powód? Ten sam co wyżej, bo dostał Glalie to ona nie może być poszkodowana.

Mega Dragonite - jakoś te pseudo legendy dostają te mega formy, a póki co Dragonite'owi się nie dostało. Myślę, że teraz jest jego czas i dostanie Dragoniteonite

Mega Milotic - obstawiam, że mimo, że nie udało mu się dostać tego w ORAS to teraz jednak załapie się. Pewnie dodatkowo po mega evo będzie niestety miał typ Woda/Wróżka

Mega Nidoking i Mega Nidoqueen - przepowiadam tej dwójce swoje Mega Evo. Jakoś jest tendencja do dawania takim dwunożnym potworom mega evo. Patrz Tyranitar i Aggron, więc sądzę, że tej dwójce się uda. Z czego jedna w jednej wersji, a drugie pewnie w drugiej wersji danej gry.

Mega Gliscor - no nie wiem w zasadzie czemu, to raczej takie przeczucie.

Mega Mamoswine - to też raczej z serii to przeczucie.

Mega Carnivine - może znowu będą mieć chęć odświeżenia jakichś stworów bez evo, by całkowicie o nim nie zapomnieć?

Mega Gigalith - przydałoby się coś Mega evoluować z Unovy, bo tak to bieda jest.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimePią Kwi 10, 2015 7:14 pm

Co do mega ewo to dziwie się i to bardzo, że nie ma jeszcze MEga Nidokinga i nidoqueen. Stworki chyba jako jedne z nielicznych mogłyby dostać mega bo po prostu są mega. Co do Mega Slowkinga to nie widzę sensu na nadanie mu Mega ewolucji, ale pewnie dostanie bo dostał ją Slowbro. Mega Milotic też pewnie dostanie szansę, ale nie wiem jaki typ by dostał. Jakoś ta wróżka do mnie nie przemawia, ale zapewne ten typ jej się trafi. Poza tymi wymienionymi jakoś ciężko mi jest znaleźć pokemona, który jeszcze dostał by mega ewo. No może Snorlax ^^
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitimePią Kwi 17, 2015 8:23 pm

Snorlax mógłby wyglądać ciekawie, tylko jak go przerobić? Dodać mu muskulaturę, zmniejszyć brzuch, a może doczepić skrzydła, to byłoby nieziemskie, Snorlax typu lot:)

Najbardziej chciałbym aby przerobili Electrode, Cloystera, Tropiousa i wiele innych. Kto wie, może kiedyś zrobią Mega Ewolucje dla wszystkich pokemonów, o ile nadal będą coś z nimi kombinować. Aktualnie mam wrażenie że temat Pokemonów wymiera w komercyjnym świecie. Z czegoś super, pokemony stały się obciachowe, szkoda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Mega Ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje   Mega Ewolucje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Mega Ewolucje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Hyde Park :: Dyskusje-