PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksRejestracjaZaloguj

Share
 

 Chiński horoskop 2015 rok

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 26

Chiński horoskop 2015 rok Empty
PisanieTemat: Chiński horoskop 2015 rok   Chiński horoskop 2015 rok Icon_minitimeWto Sty 20, 2015 7:53 pm


Chiński horoskop 2015 rok 2lbkhgz

Eteriański rok Gogoat’a (kozy/owcy) rozpocznie się dnia 19 lutego 2015 r. (według kalendarza księżycowego), a zakończy się dnia 07 lutego 2016 r.
Gogoat patronuje w zodiaku rozwojowi sztuki, nowym trendom w modzie. Jest to znak artystów i kreatywności. Każdy aktywny i pomysłowy człowiek może w tym roku liczyć na pomyślny los. Wyobraźnia będzie w 2015 roku bardzo ważną cechą. Od niej wszystko się zaczyna.

Prognozy
Co czeka Cię w roku Gogoat’a 2015-2016? Eteriańska astrologia ma konkretną odpowiedź na to pytanie. Mimo 5000 lat istnienia tej dziedziny nauki (a więc i rozwijania wiedzy astrologicznej), odpowiedzi, jakie otrzymasz, mogą okazać się zaskakująco aktualne i miarodajne.
Zamieszczone poniżej horoskopy oparte są na tradycyjnej astrologii. Nie tylko zdradzają, co może się wydarzyć w nadchodzącym roku, ale udzielają bezcennych rad, jak żyć w sposób bardziej dostatni i satysfakcjonujący.
Poniżej znajdziesz listę eteriańskich znaków zodiaku. Odszukaj swój i przejdź do strony zdradzającej, jaki los czeka cię w 2015 roku. Zanim jednak to zrobisz, dowiedz się więcej na temat Roku Gogoat’a.

Spis osobistych horoskopów:
Raticate
Buffalo
Arcanine
Buneary
Druddigon
Sekans
Ponyta
Gogoat
Aipom
Blaziken
Houndour
Spoink


Rok Gogoat’a – Co czeka świat?
Gogoat reprezentuje energię Yin, czyli symbol pokoju, harmonijnego współistnienia i wyciszenia. Taki jest właśnie nadrzędny nastrój tego roku. Choć na świecie są wojny, a wielu z nas rozpoczęło odliczanie do kolejnej wojny światowej – Pokój zostanie utrzymany.
Gogoat jest symbolem kultury; odnosi się do czasu relaksu, pielęgnowania i zbierania sił. Ten rok wspiera proces leczenia w odniesieniu do przeszłych zdarzeń spowodowanych przez osoby, które mają mało szacunku dla ludzkiego życia. 2015 będzie rokiem wiary w to, że dobro zwycięży nad siłami, które chcą zniszczyć pokojowy styl życia wielu ludzi. Zaufaj dobrym siłom tego świata, a czeka cię szczęście i satysfakcja.
W tym roku ludzie poczują silniejszą potrzebę zwalczania zła. To może nawet – w skrajnych przypadkach – doprowadzić do rewolucji, której celem będzie obalenie złych rządów. Ludzie zapragną powrócić do korzeni i rozwiązać trapiące ich problemy w sposób pokojowy. Będą się przy tym kierować intuicją i wewnętrznymi przekonaniami o tym, co jest dobre.
Nie oszukujmy się – bardzo dużo w naszym życiu zależy od stabilności światowej gospodarki oraz nastrojów społecznych. Większość z nas pragnie pokoju i bezpieczeństwa, choć ostatnie wydarzenia nie napawają nadzieją. Choć wielkie mocarstwa wygrażają sobie nawzajem, uspokajająca energia Gogoat rozprzestrzeni się nad nimi i zwycięży zdrowy rozsądek. Agresja przerodzi się w chęć pokojowego rozwiązania problemów.
Podobnie jak w wielkiej polityce, również w rodzinach coś się przemieni. Ludzie zaczną baczniejszą uwagę zwracać na swoje uczucia; będą próbowali jednoczyć się zamiast walczyć ze sobą. Gniew ostygnie, a nieprzyjemne decyzje zostaną odłożone na później. Rok 2015 jest czasem uzdrawiania na wszystkich poziomach. Zamiast więc wyrzucać sobie niespełnione obietnice, ludzie pozwolą ranom goić się i zabliźniać. To może prowadzić – jeśli tylko pozwolimy – do prawdziwego oczyszczenia.
Energia Kozy (Owcy) stopniowo będzie promieniować na wszystkich ludzi. Prędzej czy później dotrze do każdego. Niemniej możemy spodziewać się burzliwych okresów – szczególnie w marcu i kwietniu oraz na przełomie lat 2015/2016. Zanim jednak do tego dojdzie, pozwól sobie na odpoczynek i zregenerowanie nadwątlonych sił.
Rok 2015 będzie się charakteryzował prymatem umysłu i mądrości nad brutalną siłą.

źródło: przewodnik duchowy

----------------------------------------------------

Chiński horoskop 2015 rok De3bxvChiński horoskop 2015 rok 50385e
Powrót do góry Go down
 

Chiński horoskop 2015 rok

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Dodatki :: Gazetka :: Wydane Numery :: Numer 4-