PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 DJ Castiel na Święta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

DJ Castiel na Święta Empty
PisanieTemat: DJ Castiel na Święta   DJ Castiel na Święta Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 10:47 am


Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

Czy jest, chociaż jedna osoba, która nie zna tego utworu? Nie sądzę, ale jeżeli taka się tutaj przyzna dostanie ode mnie nagrodę Gatunku na wymarciu. Co roku jesteśmy bombardowani właśnie tym utworem. Ale święta to nie tylko ten utwór. To są setki piosenek, kolęd i pastorałek. A co roku powstają nowe, bo biznes się kręci.
W tym artykule chciałbym się podzielić z wami według mnie najlepszymi piosenkami na święta. A zaczniemy od utworu, który rozpowszechniony jest na cały świat. Już wiecie, o czym mowa?

Stille Nacht

Wybaczcie, że właśnie w tym języku. Większść społeczeństwa nie lubi go, a ja nadal nie wiem czemu. A postawiłem właśnie na tę wersję, ponieważ po raz pierwszy została wykonana w Austrii, a dokładniej w Oberndofr bai Salzburg. A było to już w 1818. Oznacza, że, Cicha Noc jest z nami już od prawie 200 lat! To jest moja ulubiona kolęda i wiele ludzi się zgadza z tym zdaniem. Ale teraz zmieńmy klimat, a przed wami …

Wham! - Last Christmas

Utwór, który ostatnio przeżył pewien renesans. Jeden z naszych użytkowników dogrzebał się do pewnych informacji. A ważne one były, w końcu zmieniły cały sens utworu. Jednak trzeba to przyznać. Jest to jeden ze sztandarowych utworów, którym jesteśmy bombardowani już w połowie listopada. Nie przejmujcie się kanwą do napisania utworu. Każdy może to zinterpretować inaczej. Posłuchajmy jej całej, nim przejdziemy dalej.

De Su - Kto wie

A żeby nikt mi nie zarzucił, że nie mam nic po polsku; proszę bardzo. Osobiście nie potrafię odnaleźć w tym cząstki świąt. Być może nie takich utworów słuchałem w dzieciństwie i tak mi pozostało. Choć jednak muzyka może trochę świadczyć o takim charakterze. A już na pewno, to że puszczana jest też namiętnie w okresie świąt.

Celtic Woman - Carol Of The Bells

W końcu to jest! Pamiętam jak po raz pierwszy to usłyszałem; Zostałem po prostu zmieciony z powierzchni ziemi. Tak wbiło mi się to w pamięć i mam nadzieję, że wam również. Prawdopodobnie to ze względu na podział głosów, zróżnicowanie w tempie utworu i długie dźwięki skrzypiec. Czuć radość!

Frank Sinatra - Have Yourself A Merry Little Christmas

I nastała pora na klasykę. Ach te lata 50. Mimo, że jestem z pokolenia słuchającego ogłupiającą muzykę, to coś poszło nie tak. Kocham ten styl, tą prostotę i piękno. Tutaj wystarczy usiąść i rozkoszować się muzyka. Nic więcej nie robić. No ewentualnie patrzeć się na ubraną choinkę.

Czerwone Gitary - Jest taki dzień

A jak już lecimy klasyką. To pora sięgnąć coś ze swojego podwórka. I idąc tak jak słowa piosenki, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Więc życzę wam już teraz zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. A jaka jest wasza ulubiona piosenka? I dlaczego właśnie ona? Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

DJ Castiel na Święta Empty
PisanieTemat: Re: DJ Castiel na Święta   DJ Castiel na Święta Icon_minitimeSro Gru 24, 2014 10:19 am

Brakuje mi tutaj mojej ulubionej piosenki świątecznej, czyli „Let it Snow” Deana Martina. Wszystko przez reklamę karmy dla kotów:)
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

DJ Castiel na Święta Empty
PisanieTemat: Re: DJ Castiel na Święta   DJ Castiel na Święta Icon_minitimeNie Sty 04, 2015 1:17 pm

Last Christmas nieśmiertelne. Ale cały czas słucham Creazy Frog'a, a ostatnio Pentatonix wydał całkiem dobrą świąteczną płytę Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content




DJ Castiel na Święta Empty
PisanieTemat: Re: DJ Castiel na Święta   DJ Castiel na Święta Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

DJ Castiel na Święta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Święta i po świetach
» [MF] Castiel
» Castiel
» Castiel
» Castiel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Dodatki :: Gazetka :: Wydane Numery :: Numer 3 - Świąteczne Wydanie-