PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Hato

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
HaTo

HaTo

Male Liczba postów : 16
Wiek : 27
Skąd : Łódź

Hato Empty
PisanieTemat: Hato   Hato Icon_minitimePon Lis 10, 2014 4:43 pm

Karta Postaci
Imię:Hato
Nazwisko:Zan
Wiek:18
Waga:74
Wzrost:173
Droga:Trener
Drużyna:Brak

Charakter:Jest chłopakiem na pierwszy rzut oka dosyć skrytym jednak, jednak gdy ktoś spędzi kilka minut to zobaczy, że  jest rozgadany i pogodny, chociaż jego twarz wygląda zawykle jakby był niezadowolony. Nie lubi być w centrum uwagi, jednak jak musi to będzie z niego dobry przywódca. Jest bardzo leniwy i ironiczny, a jego motto to "To co muszę robię szybko, a resztę jutro". Jednak szybko łamię tę zasadę dla ludzi których polubi. Nienawidzi osób które źle traktują ludzi i pokemony.
Wygląd:Dosyć niski, krótkie ciemno-blond włosy z dłuższą grzywką. Karnacja biała, bardzo jasna, oczy szaro-niebieskie. Zwykle nie można nic wyczytać z jego twarzy, bez uśmiechu i bez smutku. Twarz jest zwyczajna, nie jest szczególnie przystojna, średnie uszy przyklejone do głowu, lekko za duży nos. Przed wyruszeniem na przygode, trenował przez jakiś czas więc jest dosyć silny chociaż na to nie wygląda.
Historia:Byłem najmłodszym dzieckiem z mojej rodziny. Mam 3 siostry:Coral, Sandre i Alex. W szkole byłem tym dzieckiem nad którym się znęcano i zmuszano by robił beznadziejnie głupie rzeczy. Moje 2 siostry Sandra i Coral, też nie były najbardziej przyjacielskie, traktowały mnie jakbym nigdy nie istniał. Tylko najstarsza Alex była dla mnie siostrą.
W wieku 12 lat dostałem pierwszego pokemona od profesora, była nim samica magicarpia. Przez pierwszy rok mojej przygody z pokemonami, nie interesowałem się nią kompletnie i pływała ona w małym jeziorku przy moim domu. To się zmieniło po wykładzie profesora na temat "Potencjału i uczuć pokemonów". Z wielkimi wątpliwościami, wykonałem pierwszy ruch względem zaczęcia przyjaźni z moim pokemonem, jednak ona okazała się bardzo podobna do mnie, nie chciała nawiązać ze mną żadnego kontaktu i dobrze wiedziałem dlaczego, prawie rok olewania jej z mojej strony.
Przekonanie jej do mnie zajęło mi dobre 3 miesiące. Nadal niepewna jednak skłonna do przebywania ze mną powolutku zaczęła  zaprzyjaźniać się ze mną. Nawet nie zauważyłem gdy tylko czekałem na dzwonek w szkole by pójść pobawić się z moim właściwie jedynym przyjacielem. W wieku 17 lat po skończeniu szkoły postanowiłem zostać trenerem. Postanowiłem zacząć od zera i zostawić mojego pokemona z moją siostrą Alex. Teraz jestem 18-letnim trenerem i poszukiwaczem przygód.
Zawód:Kucharz
Ekwipunek:Palnik gazowy, patelnia, lina, krótki nóż, plecak, karimata


Ostatnio zmieniony przez HaTo dnia Sob Lis 15, 2014 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Hato Empty
PisanieTemat: Re: Hato   Hato Icon_minitimePią Lis 14, 2014 9:28 pm

Chyba coś Ci się tam w kodzie pieprznęło, bo są [/b] na końcu, ale tak poza tym to:

Akcept
Powrót do góry Go down
 

Hato

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Hato
» HaTo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Rozrywka :: Karty Postaci-