PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Forum Cię Potrzebuje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Forum Cię Potrzebuje Empty
PisanieTemat: Forum Cię Potrzebuje   Forum Cię Potrzebuje Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 2:23 pm

Otóż sprawa jest prosta. Wzrost graczy zmusza nas do poszukania kolejnego Junior Admina, by też poniekąd nieco odciążyć naszą Roxie.

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Staż:[/b]
[b]Dlaczego ty?:[/b]
[b]Doświadczenie:[/b]
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Forum Cię Potrzebuje Empty
PisanieTemat: Re: Forum Cię Potrzebuje   Forum Cię Potrzebuje Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 3:16 pm

Nick: Samael
Staż: od 2011-02-27, 22:47
Dlaczego ty?: Bo będę sam sobie załatwiał sprawy kasyna odciążając tym Roxie ?
Doświadczenie: Umiem robić wizy no i jestem jak narazie najbardziej doświadczonym sędzią na forum Razz
Warunki: Nie chcę tego zielonego koloru -.- zostawcie mi mój albo tą rangę jokera poszerzcie o nowe funkcje Razz
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Forum Cię Potrzebuje Empty
PisanieTemat: Re: Forum Cię Potrzebuje   Forum Cię Potrzebuje Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 9:12 pm

Nick: Raven
Staż: Dopiero co zacząłem grę na Eternalu, ale warto spróbować - do odważnych świat należy
Dlaczego ty?: Chciałbym pomóc w odbudowie dawnej świetności Eternala, no i wypełnić tą pustą lukę wśród pomocników Administracji.
Doświadczenie: Byłem MG na innych forach PBF o tematyce Pokemon, więc mam wprawę w robieniu chociażby Wizytówek. Prowadzenie polowań też nie jest czymś trudnym, taka jakby przygoda dla wielu osób.

Z góry dziękuję za uwagę : )
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Forum Cię Potrzebuje Empty
PisanieTemat: Re: Forum Cię Potrzebuje   Forum Cię Potrzebuje Icon_minitimeWto Lis 18, 2014 8:12 pm

Podania przyjmuję tylko do piątku! Jeśli ktoś jest jeszcze chętny to przypominam!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Forum Cię Potrzebuje Empty
PisanieTemat: Re: Forum Cię Potrzebuje   Forum Cię Potrzebuje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Forum Cię Potrzebuje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Forum Cię potrzebuje
» Forum Potrzebuje Właśnie Ciebie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Pokemon Eternal :: Sprawy Ogólne-