PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Mar 05, 2014 11:59 pm

Czyli od kiedy do kiedy nas nie ma.
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon

Male Liczba postów : 354
Wiek : 25

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Mar 17, 2014 8:32 pm

Zbliża się egzamin gimnazjalny, a także koniec roku szkolnego, co za tym idzie, muszę podciągnąć oceny, itp. bzdury. Nie będzie mnie w zakresie do końcówki kwietnia. Czasem wbiję popisać, a jeszcze rzadziej może skuszę się na jakieś polowanko itp..
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Mar 23, 2014 8:37 pm

Przypominam, że do odwołania nie jestem w stanie brać czynnego udziału w grze. Oczywiście staram się wywiązywać z obowiązków, jednakże, lepiej przypominać mi o nich na gg.
Od środy powinnam być codziennie przez 1-2h :<
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Mar 28, 2014 10:21 am

Taki krótki urlop od forum biorę. Terminy mnie gonią i jak tutaj będę siedział to raczej nie wywiążę się z spraw uczelnianych. Maksymalnie tydzień, góra dwa.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Kwi 11, 2014 6:38 pm

Przepraszam wszystkich bardzo serdecznie. Przyznaję, ze zawaliłem ważną sprawę i mam teraz głowę pod gilotyną. Nie ma nie na Internetach itp. Po prostu muszę wziąć dłuuuugi urlop przynajmniej do końca maja. Mam nadzieję, ze później się to ułoży i będę Licencjatę.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 6:09 am

Nie będzie mnie chyba na czas świąteczny tj. tydzień - należałoby do rodziny wrócić.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 9:41 am

Moja nieobecność może lekko się przedłużyć ... bo tak, muszę się "uczyć".
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Maj 18, 2014 8:03 pm

Zgłaszam nieobecność od 19 do 21 maja.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Maj 18, 2014 8:20 pm

Ja łączę się z tym wyżej.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Cze 08, 2014 8:22 pm

Nie będzie mnie cały 9 i 10 czerwca.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeWto Cze 24, 2014 8:57 pm

Od 29 czerwca do 6 lipca wakacjuję i mnie nie będzie.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSob Lip 05, 2014 9:39 am

Przez praktycznie cały lipiec mnie nie będzie. Od rana do wieczora siedzę w Croppie gdzie zresztą pracuję. A jak mam wolne to wolę robić coś innego niż siedzieć na forum. sorry xd
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Lip 07, 2014 9:17 pm

Czas nieobecności: 08 - 15. 07.2014.
Powód zwolnienia: Wyjeżdżam na obóz.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Lip 28, 2014 2:24 pm

1-15 sierpnia


Idę na pielgrzymkę, więc jestem odcięty od całego świata.
Powrót do góry Go down
Gin

Gin

Liczba postów : 5

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Lip 30, 2014 8:36 pm

Możliwy brak internetu, nie wiem do kiedy. =3 Postaram się wrócić jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Sie 03, 2014 12:02 pm

Mam problemy z internetem. Będę wpadał ale w najbliższym czasie nie za często.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Sie 03, 2014 8:30 pm

Czas nieobecności: 04 - 11(?). 08.2014.
Powód zwolnienia: Wyjazd Nad Morze
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Sie 14, 2014 8:41 pm

Wakacjuję nad morzem do 15 do 23 sierpnia. Może złapię neta z komy i wbiję na chwilkę.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Sie 15, 2014 9:30 pm

Nie będzie mnie od 16.08.2014 do 23.08.2014. Jak złapie gdzieś Wi-fi to wbije.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Wrz 10, 2014 5:41 pm

To nie tak, że rezygnuje z forum. Nie odchodzę, ale:
- Ostatnio mam kłopoty z internetem, mam cały czas niską jakość łącza, owocuje to długim ładowaniem się stron, zacinaniem, wiecznym resetowaniem.
- Po drugie gram w Simsy i nie mam czasu na nic innego ;_; Jest w domu gra o grę, trzy osoby i jeden komputer, który o dźwiga (bo swój mam zawalony innymi grami Very Happy).
- Jeżeli jestem potrzebna, coś obiecałam, itp. itd. Piszcie na gg, marudźcie, tak długo, aż dupę ruszę *.* Inaczej się nie da. :<
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Nieobecności

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0-