PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Let's get ready to rumble!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:54 pm

Pokemon atakował jeszcze przez moment. Potem prawie został owinięty, ale zdołał się wyślizgnąć, Oberwał co prawda jeszcze od Lodowego Kła i wtedy się oddalił. Oba pokemony były bardzo zmęczone i znajdowały się w krytycznym stanie.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 6:04 pm

Oba pokemony były na skraju wyczerpania, więc musiałem działać szybko. Uśmiechnąłem się lekko, ponieważ właśnie dostrzegłem pewną przewagę, jaką posiadałem i musiałem ją wykorzystać. Mój pokemon był teraz dobre kilka metrów od przeciwnika, który nie posiadał żadnych dalekodystansowych manewrów. To była jedyna szansa na zwycięstwo!

- Arbok! Uciekaj przed Dodrio, cały czas ostrzeliwując go Kwasem i Trującymi Żądłami. Na dystans jesteś silniejszy i dasz sobie radę. Wierzę w ciebie! Skończ z rywalem!

Tak, to był jakiś plan...
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 6:07 pm

-Pneumatyczne Dziobanie!

Pokemon lidera ruszył na twojego ten w niego strzelał Kwasem Nie zdołał jednak uniknąć tego ruchu i gdy kurz opadł okazało się, że... oba pokemony są nie zdolne do dalszej walki! Pokemon szybko schował swojego pokemona i posłał Pidgeota!
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 6:30 pm

Uśmiech zniknął z mojej twarzy, a ja odwołałem podopiecznego do pokeballa. Dobrze się spisał i nagroda go nie ominie. Teraz jednak czas na ostateczne, najbardziej wyzywające starcie. Lider wysłał do walki swojego ulubionego i najsilniejszego pokemona. Co zrobię ja? Rozmyślałem krótką chwilę nad wyborem pokemona, ale tak naprawdę wiedziałem już, kto zawalczy jako następny.

- Gastrodon, wybieram cię! Najsampierw, użyj Utwardzenia i bądź gotów na wykonywanie ewentualnych uników. Nie wiemy, jak potężny jest twój rywal.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 29, 2014 8:37 pm

Atak Skrzydłami!

Gastrodon się utwardził, ale zaraz potem otrzymał błyskawicznie atak od swojego przeciwnika. Był on bardzo mocny i niezwykle szybki!

-Ponów, a w razie czego unik!
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 29, 2014 9:01 pm

Pokemon oponenta był bardzo potężny i silny, więc musiałem się skupić w całości na pojedynku. Od zwycięstwa dzielił mnie już tylko Pidgeot, więc przygryzłem wargę i zacząłem analizować sytuację na arenie. Podopieczny Falknera był jego ulubionym pokemonem, z którym to lider spędzał całe dnie i całe noce, szlifując jego umiejętności bojowe. Teraz musiałem pokazać, że i ja poprawiłem swoje umiejętności od naszego ostatniego spotkania. Wiedziałem, że Pidgeot był o wiele zręczniejszy niż mój Gastrodon, więc nie mogłem zdawać się na prędkość. Musiałem wykorzystać swój spryt i taktykę. Gdy z ust lidera padła kolejna komenda ataku, wyczekałem na odpowiedni moment, kiedy Pidgeot zaczął już pikować w dół do Gastrodona, po czym wykrzyknąłem.

- Teraz Gastrodon! Zasłona Błotna!

Atak co prawda defensywny, ale liczyło się jego inne zastosowanie. Pióra Pidgeota, który miał zaryć w zasłonę, ulegną sklejeniu i pokemon nie będzie mógł już latać. Wtedy pojedynek stanie się o wiele prostszy...
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimePon Maj 05, 2014 7:22 pm

Pokemon Maverixxa postanowił wykonać Zasłonę Błotną. Po tym wyczynie jednak oberwał znowu Atakiem Skrzydeł o Pidgeota Falknera.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 1:56 pm

Przygryzłem wargę, widząc jak mój pokemon po raz kolejny obrywa atakiem ze strony latającego przeciwnika. Musiałem działać szybko i, przede wszystkim, bardzo skutecznie. Myślałem krótko, po czym wykrzyknąłem w stronę Gastrodona kolejne rozkazy:

- Gastrodon, wyczekuj kolejnego ataku przeciwnika, po czym, gdy będzie nadlatywał, użyj Zasłony Błotnej. W ten sposób, jego skrzydła się skleją i nie będzie w stanie latać. Wtedy mamy szansę!

Plan był dość ryzykowny, ale szanse powodzenia występowały.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 28, 2014 8:05 pm

Pidgeot ruszył... trafił z Atakiem Skrzydeł i zadał potężne obrażenia, ale Zasłona Błotna sprawiła, że miał problem z lataniem. Leciał bardzo nisko i tylko tyle co nad ziemią, ale kosztowało go też to sporo więcej energii.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 12:21 pm

Teraz, skoro Pidgeot stracił już dość sporo swojej pierwotnej szybkości, należało przystąpić do prawdziwej ofensywy. Uśmiechnąłem się lekko, widząc że mój plan powoli się spełnia, po czym wypowiedziałem swojemu podopiecznemu kolejne rozkazy:

- Gastrodon! Teraz użyj Bomby Błotnej i zestrzel Pidgeota na ziemię. Porusza się już dość wolno, więc nie powinieneś mieć z tym problemu. Następnie, gdy będzie już na ziemi - Zabłocona Woda! Skończmy to!
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 5:57 pm

-Atak Skrzydłami! Nie daj się!

Pidgeot ruszył na swojego rywala, miał wiele problemów,m ale nie chciał się poddać. Dodatkowo Gastrodon ostrzeliwał go Bombami Błotnymi, ale ostatecznie Pidgeot trafił. Podniosła się kupa kurzu, ale gdy opadła to ukazała oba pokemony nie zdolne do dalszej walki!

-Oba pokemony nie zdolne do dalszej walki. Walkę wygrywa wyzywający i to on zdobywa odznakę! - rzekł sędzia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Let's get ready to rumble! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Let's get ready to rumble!   Let's get ready to rumble! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Let's get ready to rumble!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Violet-