PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nabór Do Gazetki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimeWto Mar 11, 2014 8:29 pm

Nabór na redaktorów jest wiecznie otwarty, bo potrzebujemy rąk do pracy! Very Happy


    Zgłoszenie:
    - Nick:
    - Dlaczego chcesz być redaktorem?:
    - O czym spodziewasz się tu pisać?:


Co daje gazetka? PFy za artykuły i szacunek!
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimeSob Mar 29, 2014 4:57 pm

Nick: Szogun
Dlaczego chcesz być redaktorem?: Chciałbym dołożyć więcej cegiełek w budowie gazetki Smile No i zdejmę trochę ciężaru z dotychczasowych redaktorów. Nie potrafię pisać takich rzeczy >.<
O czym spodziewasz się tu pisać?: Zauważyłem że wreszcie zaczęły pojawiać się artykuły niezwiązane z pokemonami. Chciałbym prowadzić kącik gejmera w którym pisałbym poradniki do gier PC/PS3/GBA/NDS ^^
Powrót do góry Go down
Sophie

Sophie

Female Liczba postów : 206
Wiek : 27
Skąd : Mars

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimeNie Kwi 20, 2014 1:39 pm

Zgłoszenie:
- Nick: Sophie
- Dlaczego chcesz być redaktorem?: Aj, pf-y sie przydadzą, wreszcie mam troszku czasu i mogę co nieco popisać
- O czym spodziewasz się tu pisać?: Najfajniej jakieś opowiadania, chciałabym tworzyć też jakieś rysunki <3 Mogę pomagać też innym redaktorom w pracy.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimePon Maj 05, 2014 7:24 pm

Sophie jeśli dalej jesteś chętna to skontaktuj się w tej sprawie ze mną na GG. Wink
Powrót do góry Go down
Märchen

Märchen

Liczba postów : 22

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimePon Maj 19, 2014 4:32 pm

- Nick: Märchen
- Dlaczego chcesz być redaktorem?: Jeśli dostałem od Boga moc kontrolowania jakiejś materii, jest to na pewno moc kontrolowania słowa. Jestem stworzony do dziennikarstwa: wścibski, ciekawski obserwator, wzbudzający zaufanie, boleśnie szczery, a przy tym cyniczny mizantrop bez sumienia, z ,,wyższą" moralnością. Jak każdy kto para się pisaniem czy układaniem słów jestem kłamcą doskonałym. Moje artykuły będą przyjemne, emocjonujące, wciągające, przede wszystkim jednak będzie w nich tylko ziarnko prawdy.
- O czym spodziewasz się tu pisać?: Ploty, najbardziej przekłamane, wykrzywione obrazy rzeczywistości. Napiszę wszystko, czego się ode mnie oczekuje i będzie to wyglądało tak, jakbym naprawdę się tym przejmował.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimePon Cze 09, 2014 7:25 pm

Marchen chciałbym więc dostać na PW jeden próbny artykuł, jeśli będzie dobry oczywiście dostaniesz PFy i stałe miejsce w redakcji. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nabór Do Gazetki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Nabór Do Gazetki
» Nabór Do Pracy
» Nabór Do Pracy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0-