PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zwiady

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zwiady Empty
PisanieTemat: Zwiady   Zwiady Icon_minitimePią Maj 01, 2015 8:13 pm

Rodian zaniepokojony nieobecnością handlarzy z Sewinii na comiesięcznym targu w Ledinii, postanowił wysłać kogoś do miasta. Jako że aktualnie niemal wszyscy mieszkańcy Ledinii mają dużo pracy na polach, wystosował zaproszenie do trenerów z Eterii, aby pomogli mu w ustaleniu przyczyny nieobecności handlarzy, których wszyscy mieszkańcy tak długo wyczekiwali.

Zapisy od 19:30 do 20:30 w sobotę 2 maja 2015 r.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 6:30 pm

Pojawiłem się wieczorową godziną w mieście zwanym Ledinia. Na miejscu sprawdziłem czy mam cały mój ekwipunek. Wcześniej nigdy nie byłem w tym mieście. Przybyłem tu pierwszy i czekałem na innych trenerów. Mieliśmy za zadanie pójść do miasta zwanego Sewinia i ustalić przyczynę nieobecności handlarzy z tego miasta na targu w Ledinii. Podejrzewałem, że będzie można na tej przygodzie złapać jakiegoś pokemona. Poza tym dzięki tej przygodzie mój Mudkip będzie mógł stać się silniejszy. Jestem bardzo podekscytowany i szczęśliwy. Stawiam się na polowaniu.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 6:34 pm

Stawiam się.
Powrót do góry Go down
Shadoww



Liczba postów : 15

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 6:36 pm

Przybywam Smile
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 6:58 pm

Yami nie miał ani chwili wytchnienia. Ludzie na tej Ziemi chyba cały czas potrzebują pomocy dzieciaków (i dorosłych) łapiących stworki w kulki. Całą drogą przeszedł pieszo, ponownie z braku lepszego środku transportu. Dostał informacje o ogólnym problemie i o miejscu zbiórki. Wziął na wycieczkę to co miał zawsze przy sobie- pokemony i plecak. Zauważył pewną znajomą twarz (Szogun). Z grzeczności postanowił się przywitać.
-Cześć-powiedział machając niechętnie ręką. Stanął przy reszcie grupy i zaczął podrzucać pokeballa, przygwizdując sobie. Doprawdy powinien znaleźć sobie lepszą rozrywkę.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:25 pm

Także pojawiłem się na miejscu zbiórki.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:27 pm

Geralt przybył na wezwanie Rodiana. Polubił mieszkańców Ledinii, więc zarezerwował sobie czas, aby im pomóc.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:38 pm

Zebraliście się licznie na miejscu zbiórki, jednak czekaliście na jakikolwiek znak. Minuty mijały bardzo powoli, a Wam się bardzo nudziło. Niektórzy chcieli nawet wrócić do domu, jednak wtedy przybył młodzieniec, którego niektórzy z Was już mieli przyjemność poznać. Był to syn wodza.
- Witajcie Trenerzy, mój ojciec zaprasza Was do siebie. - powiedział spokojnie, a następnie ruszył przed siebie w kierunku ogniska, które rozświetlało centrum wioski. Chłopak co kilka minut odwracał się, by sprawdzić, czy wszyscy nadążają za jego tempem marszu. Po dziesięciu minutach wędrówki byliście już na miejscu. Spotkaliście tam wodza.
- Dziękuję Wam trenerzy, że po raz kolejny odpowiedzieliście tak tłumnie na moje ogłoszenie. Tak się składa, że po raz kolejny jestem zmuszony prosić Was o pomoc. Miasto z którym od wielu lat współpracujemy Sevinia od jakiegoś czasu nie daje żadnych oznak życia. Jak wiecie handel jest naszym sposobem na życie, a oni byli jednym z naszych najlepszych kupców. Proszę Was, sprawdźcie co tam się dzieje. - mówiąc to miał błagalny wzrok i mierzył nim każdego po kolei
- Decyzję jednak zostawiam Wam. Jeśli macie jakieś pytania, proszę, rozwiejcie swe wątpliwości.

Kolejki Brak
Czas na odpis 15 minut.


Ostatnio zmieniony przez Wabik dnia Sob Maj 02, 2015 7:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:42 pm

- Spoko wodza wodzu mogę wam pomóc z ogarnięciem kupców. Dajcie nam jakiś środek transportu a my to zrobimy- Powiedziałem do trenera. Gdy już zagadałem zauważyłem kogoś kogo się nie spodziewałem. To był ten dupek Phoenix. Myślałem że siedzi w pace za bycie dupkiem ale jak widać wszyscy mają prawo sie mylić.
Powrót do góry Go down
Shadoww



Liczba postów : 15

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:47 pm

- Zrobię wszystko co tylko w mojej mocy, aby dowiedzieć się co jest nie tak z waszymi współpracownikami. Moglibyście wodzu wskazać kierunek, w którym mam się udać do Sewinii? Nie byłem tam jeszcze i nie jest mi  ona tak dobrze znana, ale niedługo to potrwa... -
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:49 pm

Phoenix po pewnym czasie odłożył balla do plecaka. Co jakiś czas zerkał na zegarek na ręce pewnego jegomościa. Koleś, który miał tu się zjawić był już sporo po czasie. Ma pięć minut. Jeżeli się nie zjawi do tego czasu to straci jednego z trenerów. Chłopak w międzyczasie rysował w notatniku Ryu. Ostatni raz zerknął na zegarek mężczyzny. Westchnął, wymruczał pod nosem, że to była strata czasu i obrócił się na pięcie. Usłyszał nagle za plecami pewien głos.
-Nie śpieszyło ci się-powiedział sucho. Tak czy siak podążał za chłopakiem. Postanowił maszerować na samym przodzie, zaraz za chłopakiem. Na miejscu zauważył mężczyznę.
-Powinniście już zbierać specjalny fundusz, jeżeli chcecie spłacić moje usługi. Normalnie zapytałbym się o nagrodę, ale zgaduję, iż jesteś zbyt biedny, oszczędny, wstaw inną wymówkę. A pojazd faktycznie by się przydał-Komentował chamsko słowa pana, który był na razie dość miły.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:51 pm

Którędy można się tam dostać?
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:52 pm

Geralt pokiwał tylko głową i był już gotowy by wyruszyć do Sevinii.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:52 pm

Podążałem za chłopcem, który był mieszkańcem tej wioski. Okazało się, że był to syn wodza. Bardzo się z tego powodu zdziwiłem. Zaprowadził nas do jego ojca, który przypomniał nam dlaczego tu jesteśmy. Dodatkowo dowiedziałem się, że Sevinia nie daje żadnych oznak życia. Przez chwilę się zastanawiałem co mogło to spowodować.
- Ja zgadzam się na sprawdzenie co się tam dzieje. Muszę tylko wiedzieć, którędy muszę iść, by dotrzeć do Sevini, bo nie znam za dobrze okolicy. - Powiedziałem do wodza.
Czekałem na odpowiedź wodza. Zauważyłem, że dwie inne osoby też zadała podobne pytanie, wiec wiedziałem, że nie jestem jako jedyny nowy w tym rejonie.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:00 pm

Mężczyzna spoglądał na trenerów, niektórzy byli mocno oburzeni i pewni siebie, jednak nawet ich pomoc była na wagę złota w tej sytuacji.
- Pójdzie z Wami mój syn, jednak nie musicie się zdać na niego. Patrząc na Was, domyślam się, że jesteście pełni doświadczenia i jego pomoc się niektórym nie przyda. Możecie iść tą drogą. - powiedział wskazując na drogę zrobioną z polnego kamienia.
- Jednak istnieją boczne ścieżki, które również doprowadzą Was do celu. Decyzja zależy wyłącznie od Was. Co do transportu, to niestety nie mamy nic do zagwarantowania. Uważajcie na siebie i wróćcie z cennymi informacjami. Nagroda powinna być satysfakcjonująca. - powiedział na następnie opuścił Was. Do wyboru mieliście główną drogę, albo leśną ścieżką.

Czas na odpis 10 minut.
Kolejki Brak.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:05 pm

Nie mają transportu? A co ja mam w dupie motorynkę że będę z buta chodził? Ale cóż czasami trzeba trochę schudnąć i zacząć uprawiać wolking torking więc...Postanawiam iść leśną dróżką. Po drodze w kierunku tej ścieżki machnąłem ręką do dupka i złodzieja, hipstera, komuniste i sataniste (możliwe) żeby szedł za mną.
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:08 pm

-Ty nigdy nie masz niczego pomocnego, czy wartego zachodu- powiedział złośliwie po słowach mężczyzny. Nazwy tych dróg niewiele mu mówiły, lecz może na leśnej ścieżce znajdzie jakiegoś ciekawego pokemona? Podszedł do mężczyzny, któremu chyba zależało na jego towarzystwie. To rzadkie zjawisko.
-Przysięgam na boga, kiedyś zrobię temu kolesiowi coś naprawdę złego-wymruczał przy panu, nienawidzącego hipsterów. Co czeka ich na leśnej drodze? Nowi przyjaciele, czy tez może śmiertelni wrogowie? Tego dowiecie się w kolejnych odpisach Wabika!


Ostatnio zmieniony przez Phoenix Yami dnia Sob Maj 02, 2015 8:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shadoww



Liczba postów : 15

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:09 pm

Boczna ścieżka albo główna droga, hm... Pierwsza opcja brzmi trochę bardziej niebezpiecznie, ale pewnie i też kryją się w niej jakieś zalety. Spojrzałem na wodza syna i przyszedł mi do głowy pomysł, aby trzymać z nim. W końcu zna się pewnie z tego towarzystwa najlepiej jeśli chodzi o las. Zwrociłem się zatem do niego:
- Która polecasz drogę przyjacielu?
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:10 pm

Okazało się, że chłopiec, który zaprowadził nas do wodza, będzie naszym przewodnikiem. Nie robiło mi to różnicy, gdyż wódz Ledinii wskazał nam ścieżki, któymi możemy iść. Mieliśmy do wyboru leśną ścieżkę lub główną drogę. Przez chwilę zastanawiałem się, którą ścieżką powinienem pójść. Wybrałem główną drogę, gdyż wydawało mi się, że będzie tą drogą bezpieczniej. Mimo to wypuściłem Mudkipa z pokeballa, by pomógł mi, gdyż obawiałem się, że główną drogą napadają bandyci i przez to nie ma handlu pomiędzy Sevinią, a Ledinią. Kazałem Mudkipowi się nie oddalać.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:14 pm

Geralt ruszył leśną ścieżką. Z doświadczenia wiedział że może spotkać tam różne potwory, ale ominie najgorszych, którzy kręcą się po głównych drogach-ludzi.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:15 pm

Po chwili namysły wybrałem leśną ścieżkę. Może dzięki skrótowi szybciej dotrę na miejsce.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:19 pm

Syn wodza spojrzał na trenera, który zadał mu pytanie. Chwycił się na brodę, a następnie rzekł.
- Większość drogi chcę pokonać po głównej, dopiero później zniknąć w las, bowiem nie mamy pojęcia co nas może spotkać.

Las.
Kilku odważnych wybrało tą drogę, czy im się to opłaci zależy tylko od nich. Ruszyli pewnie w las. Z początku, gdzie drzewa rosły daleko od siebie mieli spokój, jednak im było więcej roślin, tym było ciemniej, a w związku z tym zaczęli się potykać o liczne konary, gałęzie oraz pieńki. Usłyszeli również szelest.

Droga.
Grupa z przewodnikiem nie miała problemu. Droga była bardzo spokojna i prosta. Co jakiś czas mijali mieszkańców wioski wracających do swoich domostw w celu spędzenia odrobiny czasu z bliskimi. Pozdrawiali Was przyjaznymi uśmiechami oraz gestami. Aktualnie macie spokojnie i możecie iść cały czas prosto, chyba, że ktoś chce zmienić decyzje i pójść w las.

Czas na odpis 10 minut.
Geralt*
Dziomek*
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:21 pm

-Ty dupku ty idź sprawdź a ja cię koweruje z Patricią - Powiedziałem do znanego mi hipstera i wezwałem Patricie oraz powiedziałem jej by w razie czego atakowała żarem
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:25 pm

Wypuściłem Szumraka, aby oświetlał drogę i przy okazji zbadał powód szelestu. Domyślam się że nie był to wiatr.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 8:26 pm

Geralt zatrzymał się. Szelest był niepokojący. Sięgnął po pokeballa z Bellsproutem i wyczekiwał dalszych wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zwiady Empty
PisanieTemat: Re: Zwiady   Zwiady Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zwiady

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Eteria-