PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Złodziejaszek w Sevinii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 7:02 pm

Tym razem trenerzy pokemon są wzywani do Sevinii, miasta nieopodal którego leży Lediniia. W tymże mieście w ostatnim czasie zaczęły ginąć cenne przedmioty. Zagadkę ginących przedmiotów podjął się rozwiązać Tom Luppi, lecz będzie potrzebował jak największej liczby pomocników.

Zapisy: piatek 24 kwietnia 2015 od 18:30 do 19:30.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 5:30 pm

Stawiam się
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 5:36 pm

Ponownie do chłopaka dotarły ciekawe wieści. Podobno nijaki Tom Luppi potrzebuje "jak największej liczby pomocników". Usłyszał też, że chodzi o kradzież. Brzmiało świetnie. Sam jest złodziejaszkiem, więc wiedza nabyta podczas śledztwa może pomóc mu w unikaniu kary za jego własne...niewielkie odchylenia od prawa. Może nawet w zamieszaniu on też coś zwinie i wszystko będzie na tego drugiego złodzieja, lub ich całą szajkę? Wszystko było dla niego opłacalne, więc wstawił się na miejscu.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:00 pm

Przez dłuższą chwilę czekaliście przed wejściem do miasta. Nagle waszym oczom ukazał się chłopak. Miał około 20 lat, ciemne włosy, a jego oczy były koloru niebieskiego. Powoli zaczął się do was zbliżać, po czym pomachał w waszą stronę. -To wy jesteście tymi, którzy mają mi pomóc ? - Zapytał się po czym dodał. -Nazywam się Tom i jestem podróżnikiem. Przybyłem tutaj, aby rozwiązać zagadkę złodziejaszka, który narobił sporo zamieszania w mieście. Liczyłem, że będzie nas nieco więcej, ale mamy jeszcze trochę czasu. Złodziejaszek pojawia się około godziny 19:30 i do tej pory możecie pytać się mnie tego czego chcecie się jeszcze dowiedzieć. - Powiedział. Nie był zadowolony ilością przybyłych, ale mimo wszystko to go nie przeraziło. Z uśmiechem na ustach czekał na wasze pytana przy okazji zerkając na zegarek.

Następny odpis będzie o 19:30
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:02 pm

- Nie mam żadnych pytań do ciebie doktorku. No dobra może 2. Co mamy robić i czy jesteś hipisem bo wiesz nie cierpię hipisów- Powiedziałem do podróżnika i podszedłem trochę bliżej by przerazić go moim szaleństwem. Zauważyłem że oprócz mnie jest tu jeszcze jeden trener. To dobrze bo akurat mi się nudziło a by zabić nudę trzeba mieć ofiarę i mięso armatnie.
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:11 pm

Przyszedł do naszej dwójki bohaterów dwudziestoletni mężczyzna. Kiedy Yami usłyszał pierwsze jego pytanie odpowiedział z ironią w głosie:
-Nie, my tu jesteśmy odetkać rury...
Wolał nie zadawać zbyt wielu pytań, żeby nie zwrócić na siebie uwagi. Po słowach pana nienawidzącego hipisów mruknął tylko:
-Czy jego ataki układają się w jakiś wzór?
Następnie przeniósł oczy na "wariata" uśmiechnął się pod nosem.
-Pozwól, że ja chociaż uprzedzę twoje pytania. Nie, nie jestem hipisem. To chyba widać-powiedział. Schował ręce do kieszeni i spuścił głowę, gdyż obawiał się, iż koleś może mieć o nim jakieś informacje.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:21 pm

Przyszedłem na miejsce zbiórki i po chwili namysłu znalazłem jakieś sensowne pytanie.
-Co zginęło?

Jeśli jakieś cenne fanty, to będzie można nieźle na nich zarobić u pasera, a kasiorki nigdy za wiele.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:30 pm

Mężczyzna popatrzył się na was z lekką irytacją. Pokręcił głową po czym odwrócił się w stronę miasta i uniósł rękę do góry następnie machnął nią. -Chodźmy już. - Powiedział po czym ruszył do przodu. W trakcie drogi dobiegł do was Dziomek. Tomowi humor nieco się poprawił i od razu odpowiedział na pytanie chłopaka. -Zniknęło tylko parę naszyjników i z tego co mi wiadomo wazony. Nic więcej nie zostało skradzione z miasta Po tym jak dotarliście do Sevinii. Zauważyliście, że sporo osób jest jeszcze na ulicy. Tom odwrócił się do was -Tak więc o tej porze najczęściej widywano złodziejaszka. Podobno ma około 1,79 metra wzrostu i jest dość szczupły. Niektórzy twierdzą, że chodzi w ciemnej czapce. Warto byłoby się rozglądnąć i zdobyć trochę poszlak. Proponuje się rozdzielić. Ja popytam ludzi z ulicy, a wy pójdźcie do karczmy lub udajcie się do jubilera, z którego skradziono naszyjnik i tam poszukajcie trochę informacji. Po tych słowach wskazał wam drewniany budynek, przypominający bar z westernu i jubilera, a następnie ruszył w stronę ludzi pytając się ich o złodziejaszka.

Brak kolejki
Następny odpis o 19:45
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:32 pm

Bez namysłu ruszyłem do karczmy. Gdy tam wszedłem, poprosiłem o szklankę wody.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:35 pm

Gdy detektyw Rutkowski się oddalił ja natychmiast skierowałem się w stronę karczmy. Wszystkie złodziejaszki zwykle kryją się w takich miejscach w nadziei że tam nikt ich nie pozna. A skoro ja nienawidzę złodziejaszków którzy kradną w małych ilościach postanowiłem że gdy tylko spotkam kogoś podejrzanego w czarnej czapeczce i ma 1,79 wzrostu rozwalę mu czache o blat.

- Te nie hipisie ale na pewno rowerzysto, chodź ze mną. Gdybym się nudził to załatwisz dla mnie...parę spraw- Powiedziałem po czym ruszyłem w kierunku karczmy.
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:40 pm

Ok. Więc karczma, albo jubiler. Phoenix poszedł za większością. Ten dziwak po chwili się do niego odezwał. Uśmiechnął się ponownie i odpowiedział:
-Zasmucę cię. Wszędzie chodzę pieszo. Nie mam pieniędzy, ani wieku na pojazdy napędzane benzyną, które palą odpowiednio dużo
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:47 pm

Wszyscy więc udali się do karczmy. W budynku było naprawdę bardzo dużo ludzi. Była tu grupka, która rzucała nożami do tarczy, a za barem stał barman i barmanka. Dziomek podszedł do barmana i poprosił o wodę. Ten z uśmiechem nalał mu jej i podał. -Pierwszy raz cię tu widzę. Coś cię tu sprowadza młody ? . Szogun i Fenek stali przy barze po czym po chwili podszedł do nich barmanka. -Potrzebujecie czegoś chłopcy. Powiedziała miłym głosem. W karczmie jest dość głośno, ale mimo wszystko idzie się dogadać. Nie łatwo będzie tu znaleźć wasz cel.

Brak Kolejki
Odpis o 20:00
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:50 pm

- Tak piękna pani. Szukamy pewnego chłopaka 1,79 wzrostu w ciemnej czapce. Nie widziała go pani przypadkiem?
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:56 pm

Słyszałem ze tu giną cenne rzeczy, ją takich nie posiadam,ale nie lubię złodziejaszkow i chcialbym złapać winowajce. Moze nawet trafi sie jakas nagroda. Oczywiście jestem gotów nia sie podzielić z kimś kto pomógłby mi w uchwyceniu złodzieja.
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 6:57 pm

Phoenix próbował objąć wzrokiem całą karczmę. Szukał jakiegoś czarnego punktu, który mógłby być kapeluszem. Był straszny tłok, więc nawet szukanie igły w stogu siana byłoby łatwiejsze. Nie zauważył pani zaraz, lecz spojrzał na nią, gdy usłyszał słowa pana nie lubiącego hipisów i rowerzystów. Podskoczył lekko, zauważając jak niedelikatny jest w tej sprawie ten facet. Szybko sformował na twarzy fałszywy uśmiech i lekko odepchnął faceta. Po chwili namysłu powiedział:
-Przepraszam panią za mojego kolegę. On zawsze od razu przechodzi do rzeczy, co nie?-odwrócił się na chwilę do niego, lecz zamiast uśmiechu na jego twarzy gościł grymas, po czym uśmiech wrócił, gdy spojrzał na kelnerkę-Bo widzi pani, mój brat się zgubił w tym mieście, więc zaczęliśmy go szukać. Jest zgodny z opisem kolegi, widziała go pani?
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:02 pm

Dziewczyna uśmiechnęła się pod nosem. Pokręciła lekko głową po czym z uśmiechem na twarzy powiedziała -Och mój drogi. Nie wiem czy wiesz ale dużo ludzi tutaj widuję. Ale niech pomyślę... - Zamilkła na chwilę. Dziś widziałam dwóch takich mężczyzn. Jeden z nich siedzi tam. - Dodała i pokazała wam stół, przy którym siedział mężczyzna, który pasował do opisu. Dziomek po chwili dostał odpowiedź od barmana. -Tak słyszałem coś o tym. Ten złodziejaszek to niezły skubaniec. Podobno jest bardzo zwinny i nikt nie był jak na razie wstanie go złapać. Z początku próbowaliśmy pilnować swoich kosztowności, ale mimo wszystko zawsze udawało mu się coś zwinąć. Jeżeli chcesz nam pomóc to poszukaj wskazówek u jubilera. Tam niedawno był złodziej i jeśli pogadasz z jego właścicielem to może pozwoli ci się rozglądnąć po jego sklepie. - Po tych słowach oddalił się i zaczął obsługiwać innych klientów.

Brak kolejki
Na odpisy czekam do 20:15
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:10 pm

-Nasza pierwsza poszlaka, więc prawie na pewno jest fałszywa-powiedział nie zważając na głośność swoich słów i zdejmując maskę miłej osoby. Odszedł od niej bez pożegnania.
-Chodźmy-powiedział do mężczyzny. Ruszył w kierunku domniemanego złodziejaszka. Upewnił się, że nóż ma gdzieś pod ręką, tak na wszelki. Rozsiadł się przed podejrzanym, niczym szef i położył plecak obok, aby móc łatwo sięgnąć po nóż. Po chwili ciszy powiedział:
-Serwus. Zastanawiałem się co tu porabiasz. Masz może coś ciekawego do opchnięcia? Wyglądasz mi nieco na takiego
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:13 pm

Gdy zobaczyłem że mój kolega dupek ale na pewno go nienawidzę idzie w kierunku faceta którego wskazała nam barmanka wyruszyłem w jego ślady by stanąć za podejrzanym facetem w razie próby ucieczki. Po drodze wziąłem butelkę by w razie czego przywalić mu w łeb. Jeśli mężczyzna powie że ma parę takich rzeczy do opchnięcia mówię.

(Tylko jak powie że ma)- Dobra dupku idziesz z nami


Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:16 pm

Podziękowałem za radę i udałem się do jubilera.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:21 pm

Gdy Fenek usiadł przy mężczyźnie ten nieco się zbulwersował. -Jak śmiesz bez pytania przy mnie usiąść ? - Powiedział. Zaraz potem dodał. -Tak na pewno się coś znajdzie. Ale nie wiem czy chcę robić interesy z takim chamem jak ty. - Wtedy do akcji wkroczył Szogun. Mężczyzna nieco się zdziwił -O co wam chodzi ?! .
Dziomek udał się do jubilera. Właściciela nie było, ale drzwi do budynku były otwarte. Wszedłeś więc i zacząłeś się rozglądać. Nie zauważyłeś z początku nic ciekawego aż nagle twoje oczy spojrzały na podłogę i dostrzegły sierść. Wyglądała jak sierść pokemona. Czyżby złodziej miał wspólnika ? Zaraz potem usłyszałeś hałas dobiegający z drzwi na zaplecze.

Macie na odpis 15 min
Powrót do góry Go down
Phoenix Yami

Phoenix Yami

Male Liczba postów : 92

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:30 pm

-Bo co?-odpowiedział na pytanie w sprawie dosiadania się. Potem go jeszcze obraził. Mężczyzna go wyzwał od dupków, co się całkiem spodobało piętnastolatkowi. Facet widocznie nie wiedział o co chodzi. Chłopak westchnął zrezygnowany. Pasował do opisu i na pewno czymś handluje...może dostaną za niego jakieś grosze.
-Jesteś podejrzany o serię kradzieży i sprzedawanie podejrzanych towarów. Pracujemy dla policji i idziesz z nami. Lepiej nie uciekaj, bo nie mogę obiecać, że kolega pana nie znokautuje-powiedział wyciągając ku mężczyźnie nóż. Jeżeli jest niewinny to będzie sporo tłumaczenia, ale jeżeli jest winny jakiegokolwiek przestępstwa to może coś im wpadnie za niego na konto.


Ostatnio zmieniony przez Phoenix Yami dnia Pią Kwi 24, 2015 7:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:31 pm

-Dedenne Idź-wypuściłem myszkę. Jesteś mała, więc zajrzyj na zaplecze i zobacz co się tam dzieje, ja będę tuż za tobą-jak powiedziałem, tak też zrobiłem. Nieco obawiałem się, że to ja zostanę uznany za złodzieja, ale wolałem zaryzykować niż odejść bez sprawdzenia przyczyn hałasu.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:33 pm

- To teraz była milsza wersja. To teraz będzie zł glina- Powiedziałem do faceta i podniosłem go z krzesła i bez ceregieli zacząłem taszczyć w kierunku wyjścia z karczmy.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:39 pm

Gdy mężczyzna zauważył w ręce Fenka nóż od razu się zdenerwował. Szogun złapał podejrzanego i zaczął go taszczyć do drzwi. Wtedy jeden z gości, którzy rzucali nożami w tarczę zareagował i uderzył Szoguna. Ten przewrócił się i upadł na stół. Rozpętała się niezła bójka. W efekcie wylądowaliście na ulicy wraz z podejrzanym. Dość poobijani podnieśliście się. W tym czasie Dedenne sprawdziła zaplecze. Ledwo co sprawdziła, a drzwi się otwarły, a z nich wyszedł mężczyzna, który w ręce trzymał naszyjnik. Wystraszył się ciebie i zaczął uciekać. Wyleciał ze sklepu i to bardzo szybko. Ruszyłeś za nim. Wtedy podejrzany złapany przez Szoguna i Fenka zaczął krzyczeć w stronę Dziomka i złodzieja. Co wy robiliście w moim sklepie ?! Złodziejpobiegł w stronę Szoguna i zderzył się z całą trójką. Okazało się, że jest on bardzo podobny do gościa, którego Fenek i Szogun wytargali z karczmy. Wtedy Tom zauważył co się dzieje i szybko zareagował. - Zatrzymajcie go to on ! - Krzyknął, a mężczyzna uciekł w boczną uliczkę. Ruszyliście za nim. Gość jest szybki, ale może uda wam się go złapać. Cały czas biegnie przed wami i tracicie do niego jakieś 4 metry.

Odpis 15min
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitimePią Kwi 24, 2015 7:46 pm

Po dosyć sporym obiciu pyska w karczmie biegłem za podejrzanym kolesiem który najwidoczniej zapierdzielił jakieś naszyjniki czy ki wie. W trakcie pościgu próbuję rzucić w niego butelką lecz jeśli nie trafię wypuszczam Patricie która na pewno go złapie.


Powrót do góry Go down
Sponsored content




Złodziejaszek w Sevinii Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejaszek w Sevinii   Złodziejaszek w Sevinii Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Złodziejaszek w Sevinii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Niebezpieczeństwo w Sevinii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Eteria-