PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pojedynek Króla z poddanym

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:09 pm

Wyzywam do walki Kamola na udeptanej ziemi tu i teraz
Arena: Normalna
Sędzia: Sin Cara
Pokemony: Mój Chimchar kontra twój Heliptile
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:10 pm

Mi pasuję. Tak więc przyjmuję pojedynek mój poddany ^^
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:19 pm

Arena zwykła naprostsza trawiasta.

Szogun
Kamol
Ja
Kamol
Szogun
Ja
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:28 pm

- Dobra Patricia moja kochana. Musimy rozegrać to w pięknym stylu w dodatku jest to nasza pierwsza walka razem. Gdy twój przeciwnik wyjdzie, na pewno zaatakuje cię swoim elektrycznym atakiem więc miej się na baczności. Najpierw się naładuje a potem użyje elektrycznego ruchu. Dlatego jeśli zobaczysz że pokemon przeciwnika używa ładowania szybko zaatakuj go drapaniem i odskocz do tyłu jednocześnie atakując go żarem. Jednak jeśli od raz ruszy z elektrycznym ruchem to na pewno zaatakuje pozycję na ziemi więc uniknij tego wyskakując do niego w górę i atakując żarem.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:30 pm

Wziąłem czerwono-białą kulkę i wyrzuciłem ją do góry. Ta otwarła się a z niej wyskoczył Helioptile. -Witam cię Helio. Dziś odbędzie się walka, którą ci obiecałem. Mam nadzieję, że będziesz w pełni posłuszny i nie zawiedziesz mnie. Zacznijmy od wyczekania co zrobi przeciwnik. Nasz przeciwnik jest zwinny, ale ty nie jesteś gorszy więc nie pozwól na to by trafił cię ciosem. Gdyby się zbliżył użyj plaskania, aby go odepchnąć po czym potraktuj elektro szokiem. Pokaż swoją siłę mój drogi. - Po tych słowach uśmiechnąłem się do pokemona i miałem nadzieję, że przynajmniej podczas tej walki pokaże na co go stać.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:32 pm

Ta... nikt nic nie zrobił jako pierwszy. Więc nic się nie działo...
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:34 pm

-Walka wygląda bardzo obiecująco. Skoro przeciwnik nie zaatakuje my to zróbmy. Rusz na przeciwnika cały czas zmieniając swoje położenia, aby nie mógł cię trafić po czym użyj plaskania. Nasz przeciwnik jest szybki, ale ty jesteś lżejszy i jeszcze szybszy więc wykorzystajmy to. Gdyby zaatakował natychmiast odepchnij go plaskaniem i elektro szok.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:42 pm

-Patricia mam pomysł! Zatrzymaj Helioptile atakując żarem ziemię przed nim. Zrób to tak żeby jakoś 2-3 metry przed nim pojawiła się zasłona dymna spowodowana podpaleniem trawy! Wtedy rusz w stronę dymu i gdy zaskoczony Helioptile wyłoni się z dymu zaatakuj go drapaniem!
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:44 pm

Helioptile ruszył, a Chimchar pierdyknął Żarem w ziemię. Jednak kłębek dymu był tak niskie, że nic nie zrobił elektrycznemu pokemonowi, który użył Plaskania. Potem jednak wróciły poki do swoich miejsc startowych.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:49 pm

-Dobra Patricia, nasza poprzednia strategia jakoś nie wyszła. Wykorzystamy strategię Helioptila. Biegnij w kierunku niego cały czas unikając jego ataków i gdy już do niego dotrzesz, powal go na ziemię drapaniem i zaatakuj żarem!
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:50 pm

Uśmiechnąłem się do pokemona, któremu udała się akcja. -Helio dobry początek. Nie kombinujmy i zaatakuj w przeciwnika Elektro Szokiem. Użyjmy jednak przed naładowania, będziesz miał torchę czasu co powinno nam się udać. Staraj się przewidzieć jego ruch i wtedy uderz. Po uderzeniu będziesz miał chwilę, aby podbiec do przeciwnika i użyć plaskania, ale uważaj, bo Chimchar nie należy do łatwych przeciwników.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 9:55 pm

Helioptile szykował i się ładował Naładowaniem w tym czasie Chimchar dobiegł i pierdyknął Drapaniem, ale w tym momencie elektryczny pok wywalił z siebie Elektro Szok, ale jakby tego było mało odlatujący Chimchar po ataku przeciwnika oddał jeszcze Żarem. Zanim jednak małpka wylądowała na ziemi to dobiegł do niej jaszczurek i dołożył samo Plaskanie.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 10:02 pm

Klasnąłem w dłonie. -Wspaniale Ci idzie. Teraz ustawmy się defensywnie. Wyczekuj na ruch przeciwnika i gdy ten zacznie atakować unik po czym szybko prześlizgnij się za niego i plaskanie. I tak w kółko. Gdyby jednak cię trafił oddaj mu Elektro szokiem. Twój przeciwnik pewnie zaatakuje żarem więc bądź również na to gotowy. Gdy tylko zauważysz, że Chimchar zbiera coś w ustach zaatakuj Elektrycznym Szokiem.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSob Kwi 04, 2015 10:08 pm

-Chimchar, teraz jesteście bardzo blisko siebie! Szybko zaatakuj drapaniem po czym uderz żarem w jego nogi!
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeWto Kwi 07, 2015 5:40 pm

Pokemony będąc blisko dały sobie po twarzy kolejno Drapaniem i Plaskaniem. Jakby tego było mało na koniec gdy Chimchar zbierał Żar w ustach oberwał Elektro Szokiem. Małpa nie była jednak dłużna i oddała Żarem.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeWto Kwi 07, 2015 8:55 pm

-Patricia, szybko dobiegnij do przeciwnika i drapaniem uderz w jego nogi tak by się wywrócił! A potem zaatakuj żarem!
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeWto Kwi 07, 2015 8:56 pm

-Hmm Helioptile wyczekaj na przeciwnika i gdy zacznie się zbliżać plaskanie. Zaraz potem dodaj jeszcze Elektro Szok.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSro Kwi 08, 2015 6:08 pm

Niestety Chimchar dostając polecenie dobiegnięcia ruszył i mimo, że był szybki to jednak Helioptile pierdyknął Plaskaniem zanim przeciwnik uderzył przez co to małpka nieco straciła równowagi i znowu elektryczny pokemon uderzył, ale teraz Elektro Szokiem. Dodatkowo sparaliżował przeciwnika! Małpka teraz stoi sparaliżowana. Jest po tej turze w gorszej kondycji.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeSro Kwi 08, 2015 6:19 pm

-Helio bardzo ładnie ! Teraz przeciwnik ma trudności z poruszaniem więc mamy lekką przewagę. Teraz szybko znajdź się za jego plecami i uderz ponownie kilkakrotnie plaskaniem. Wiem, że będzie ciężko, ale nie daj się trafić. Gdyby Chimchar zaczął zbierać żar powtórz to co ostatnio czyli uderz Elektro szokiem. Pamiętaj o unikach.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2015 8:44 pm

- Szybko kontruj przeciwnika żarem! Skoro masz kłopoty z poruszaniem się to ograniczymy ruchy!
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimePią Kwi 10, 2015 7:36 pm

Chimchar nawet jakoś dał radę wystrzelić Żar, by skontrować, ale to było za mało. Kolejne Plaskania go położyły.

-Zwycięzcą walki zostaje tym samym Kamol i jego Helioptile!
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitimePią Kwi 10, 2015 7:40 pm

Obserwowałem walkę. Helioptile może i oberwał, żarem ale szybko oddał plaskaniem i powalił Chimchara. Zacisnąłem pięści z radości. -Brawo Helioptile ! Widzisz razem tworzymy wspaniały zespół. Mam nadzieję, że od teraz przekonałeś się już do mnie. - Po tych słowach podrapałem pokemona z uchem. Zaraz potem zwróciłem się do przeciwnika -Świetna walka. Była naprawdę wymagająca. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy i że walka będzie równie zacięta. - Następnie podałem dłoń przeciwnikowi. Następnie ukłoniłem się sędziemu i podziękowałem za sędziowanie po czym wraz z pokemonem na ręku opuściłem arenę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pojedynek Króla z poddanym Empty
PisanieTemat: Re: Pojedynek Króla z poddanym   Pojedynek Króla z poddanym Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pojedynek Króla z poddanym

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Pojedynek Żab
» Czas na pojedynek
» Pojedynek starterów
» Pojedynek Rybek
» Pojedynek 3/3: Morfina vs Riley

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Arena Walk-