PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Ledinia-ostoja spokoju

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 8:49 pm

Matt dostał takie coś Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Bag_Flame_Orb_Sprite i zakończył przygodę, a jak Sin nie odpisze w 10 minut to też ją zakończy, bo go robal przypiecze.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 8:51 pm

No i jeszcze podrzucam karmy, bo może to pokemona przekona, do wyjścia. Servine chowam w tym czasie do balla.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 8:53 pm

Pokemon niezbyt pewnie ale się wychylił z norki. Złapał karmę, zobaczył cię i puścił tuz obok żarem i znowu się schował do norki.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 9:00 pm

-Hmmm. Co by tutaj zrobić, a może jak wleje do pozostałych wejść tuneli wody to udałoby się go jakoś wygonić. - i tak jak pomyślałem tek zrobiłem. Wyjąłem kilka butelek wody i wlewał do norek zostawiając tylko jedno wejście. Dodatkowo wypuściłem Onixa i kazałem mu czatować na przeciwnika. Jak wyskoczy miał go złapać Związaniem.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 9:05 pm

Plan się powiódł i Onix trzymał robaka, który przypominał jakąś larwę z białą grzywką. Larwa wyraźnie była wystraszona.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 9:07 pm

-Dobra. Spokojnie. Teraz ją puść. - rzekłem do Onixa, który mimo wszystko miał być czujny.
-Nie ma się mały czego bać. Widzisz uratowałem Cię. Trzymaj karmy, może się przekonasz, że nie mam złych intencji. - wysunąłem wtedy dłoń z karmą w kierunku nieznanego pokemona, którego dodatkowo przeskanowałem pokedexem.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 9:12 pm

Pokemon był trochę wystraszony, ale zabrał się za karmę, a pokedex oznajmił:


Pok się najadł i już przychylniej na ciebie patrzył.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 9:16 pm

-Patrz tam znajdziesz więcej. I tam jest bezpieczniej. - rzekłem pokazując pokemonowi na pokeballa.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 22, 2015 9:20 pm

Pokemon bez zastanowienia wskoczył do pokeballa, a Ty uwolniłeś mieszkańców Leinii od intruza zagrażającego ich zbiorom.

KONIEC
Sin-pokeball+pokemon +5zł
Matt +płomienna kula +8zł
Geralt +8zł
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ledinia-ostoja spokoju   Ledinia-ostoja spokoju - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ledinia-ostoja spokoju

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Eteria-