IndeksCalendarFAQUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

[Przygoda Ming]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Castiel

Male Liczba postów : 715

PisanieTemat: [Przygoda Ming]   Sob Sty 03, 2015 7:52 pm

Pogoda tego poranka zapowiadała wspaniały słoneczny dzień. Na niebie nie było żadnej chmurki, a słońce dawno już wędrowało ponad horyzontem. Po wczorajszej przespanej w PokeCenter nocy ten widok napawał optymizmem. Obecnie gościłaś nadal w tym budynku, jako że w ofercie mieli nocleg ze śniadaniem. W tym samym czasie na stołówce znajdowało się wiele innych trenerów. Jeszcze większa grupa nerwowo czeka na swoją kolejkę przy zapracowanych siostrach Joy, które nie zawsze wyrabiają się ze zleceniami. A każdy z trenerów miał swój własny indywidualny cel.

Miasto z każdą minuta budziło się do życia. Centrum było zapełnione ludźmi i każdy był dla siebie miły i uprzejmy. Wyglądało to na wspaniałą sielankę. Z tego błogiego obrazka wyrwał ciebie młody mężczyzna, który wpadł do Centrum. Zdyszany zatrzymał się przed kolejka do sióstr Joy. Rozejrzał się uważnie po całym wnętrzu. Rzucił kilka pustych spojrzeń w twoim kierunki. Po czym wybiegł tak samo jak wszedł. Zatrzymał się dopiero przy miejskiej fontannie, na której przysiadł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ming

Female Liczba postów : 91

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Sob Sty 03, 2015 9:55 pm

Kończyłam jeść swoją jajecznice ze szczypiorkiem, przyglądając się ludziom na sali, kiedy moją uwagę przykuł pewien mężczyzna. Był młody i po jego zachowaniu można było się domyślić, że z pewnością czegoś szukał. Posłał mi kilka spojrzeń, ale zignorowałam je.
Opuściłam budynek i zakładając plecak na plecy ruszyłam przed siebie.
Przechodząc koło fontanny zauważyłam nieznajomego i podeszłam nieśmiało do niego.
Nie wiedziałam czy dobrze robię...ale nie było już odwrotu.
-Przepraszam, szukał Pan czegoś lub kogoś w Centrum?- zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Castiel

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Sob Sty 03, 2015 10:16 pm

Mężczyzna jeszcze przez chwilę wydawał się być nie obecny. Nerwowo spoglądał na zegarek i całkowicie ciebie zignorował. Ewidentnie coś mu nie pasowało. W końcu się ogarnął i wstał aby móc z tobą porozmawiać
- Byłem umówiony z dwójką ludzi na wyprawę w góry. Miałem do wykonania swoje zadania. A często ogłaszam się w Internecie, że poszukuję osób chcących pochodzić po górach. Obawiam się, że pewnie znów będę musiał wyruszyć sam.
Teraz mogłaś się mu przyjrzeć bardziej uważnie. Nie był typem modela z pierwszych stron gazet czy też aktora, za którym szaleją nastolatki. Miał poczochrane ciemnobrązowe włosy, a w jego oczach pojawiał się błysk nadziei. Ubrany był w typowy strój terenowy. Wygodne i mocne buty, wytarte już ze starości spodnie, tak samo jak koszula. na biodrach miał obwiązaną bluzę. A zaraz obok stał sporych wielkości plecach z potrzebnym sprzętem. Jeszcze raz spojrzał na ciebie.
- Może miała być ochotę na wyprawę w góry. Obiecuję nie robić nic co by ci się nie spodobało. Tak w ogóle to jestem Adam.
Mężczyzna podał ci dłoń na powitanie. Jego mimika wskazywała, że chciał zatrzeć nie najlepsze pierwsze wrażenie.

----------------------------------------------------

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ming

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Sob Sty 03, 2015 11:29 pm

Wstał i stanął obok mnie. Był wyższy i większy ode mnie. Uniosłam głowę, by mu się przyjrzeć. Roztrzepane włosy i duże oczy uznałam, za największy atrybut jego twarzy. Był dosyć przystojny.
Ale to nie czas na przyglądanie się nieznajomemu. Podał mi rękę i się przestawił.
-Och, miło mi. Ja mam na imię Ming- uśmiechnęłam się i spojrzałam na swój ubiór.
-Z chęcią bym poszła, szukam ciekawych przygód, ale obawiam się że mój strój...a w szczególności buty nie pozwolą na taką wyprawę- powiedziałam ze smutkiem.
-masz może jakieś zapasowe, albo znasz miejsce gdzie można takie dostać?- zapytałam.
Wizja wycieczki bardzo mi się spodobała, jednak czy można ufać nowo poznanemu mężczyźnie?
"A co mi tam, do odważnych świat należy..."- pomyślałam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Castiel

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Nie Sty 04, 2015 10:44 am

Adam z uśmiechem spojrzał na ciebie, kiedy oznajmiłaś chęć wyruszenia z nim na wycieczkę. Popatrzył uważnie na twój strój z góry do dołu i z powrotem. Wykrzywił twarz w grymasie, po czym odpowiedział Ci.
- No masz rację. Strój nie jest zbyt terenowy. Zwłaszcza te buciki. - nie zmywając uśmiechu z twarzy przykucną przy swoim plecaku i zaczął w nim grzebać. W końcu udało mu się wyciągnąć parę butów. Butów idealnych na taką eskapadę.
- Para, z którą miałem iść informowała mnie, że nie posiadają odpowiedniego obuwia. Zatem zabrałem ze sobą dwie pary. - podał ci je, abyś mogła przymierzyć.
- Może nie są nowe. Lecz z pewnością czyste i wygodne. Przynajmniej dzięki tobie nie będę musiał taszczyć zbędnego ekwipunku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ming

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Nie Sty 04, 2015 5:50 pm

Usiadłam na murku i wsunęłam stopę w buta. Pasował idealnie.
Założyłam drugiego i wstałam. Były wygodnie i lekkie.
-Pasują jak ulał- uśmiechnęłam się i swoje stare obuwie wrzuciłam do plecaka.
-Gdzie tak dokładnie idziemy? Powinnam sobie zabrać jakieś zapasy?- zapytałam.
Nie chodziłam po górach...nie wiem co jest mi potrzebne, a już na pewno to co miałam w swoim plecaku nie nadawało się na taką wycieczkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Castiel

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Nie Sty 04, 2015 6:08 pm

Adam widząc, że buty jednak pasują na twoje nogi, odetchnął z ulgą. Inaczej wyprawa byłaby na prawdę trudna. Ile to się oczytało czy oglądało zdjęć, gdzie panie na Giewont czy inny szczyt wchodziły w klapach czy szpilkach. Tobie dzisiaj to nie groziło i miałaś wygodne obuwie.
- Dokąd idziemy? Na razie przed siebie aby wyjść z miasta. Dopiero potem skręcimy na szlak, który biegnie początkowo bardzo łagodnie. A wtedy ... - urwał tutaj w pół zdania. Chciał wprowadzić do tej rozmowy odrobinę niepokoju i tajemniczości. - Dowiesz się w swoim czasie. A teraz w drogę, dzień nie będzie trwał zbyt długo. A poza tym co mam w plecaku nie potrzebujemy już nic.
Mężczyzna założył swój plecak i czekał na twoją decyzję. W każdej chwili mógł ruszać, jednak musiałaś zrobić pierwszy krok i do niego dołączyć. Chyba, że rozmyśliłaś się.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ming

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Nie Sty 04, 2015 6:52 pm

Opowiadał bardzo ciekawie. Chciałam przeżyć przygodę i miałam do tego idealną okazję.
Zakładając swój plecak podeszłam do niego.
-no to ruszajmy. Prowadź- powiedziałam z uśmiechem.
Szłam obok niego rozglądając się, byłam bardzo ciekawa co chciał powiedzieć....w końcu urwał w pół zdania, jakby chciał coś zataić, albo bardziej zachęcić do wycieczki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Castiel

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Pon Sty 05, 2015 3:56 pm

Bezzwłocznie ruszyliście przed siebie. Po kilku minutach marszu znaleźliście się poza granicami miasta i kierowaliście się prosto na teren górzysty. Już teraz nachylenie podłoża było znaczne. Jednak jak na razie spacer nie był uciążliwy. Znajdowaliście się obecnie w lesie. Wszędzie rosły drzewa liściaste, jedynie co jakiś czas pojawił się jakiś iglak. W końcu Adam przerwał panującą ciszę.
- Czym zajmujesz się na co dzień? Podróżujesz, uczysz się czy trenujesz coś? - mężczyzna chciał zagadać, by podróż przebiegła znacznie szybciej. - Ja na ten przykład pracuję na uczelni. Prowadzę badania terenowe do swojej pracy.
Adam nie przerywał marszu, a wzniesienia były coraz wyższe. Dla osoby bez dobrego przygotowania fizycznego z pewnością taki spacer skończyłby się zadyszka. Odczuwalna temperatura powietrza znacznie zmalała.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ming

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Pon Sty 05, 2015 7:11 pm

Droga prowadziła przez las. Nigdy nie byłam w tym lesie. Wokół piękne widoki. Wszystko takie zielone i przyjemne dla oka.
Popatrzyłam na Adama.
-Podróżuje....lubię to, jednak nie jestem zbyt odważna, by samej wyruszać w dalekie podróże. Przemieszczam się tylko do sąsiadujących ze sobą miejscowości- powiedziałam.
Po kilkudziesięciu minutach takiego marszu zmęczyłam się.
-Przepraszam, moglibyśmy zrobić mały postój?- zapytałam.
Patrząc na niego przepraszającym wzrokiem wytłumaczyłam mu, że trochę się zmęczyłam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Castiel

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Pon Sty 05, 2015 7:40 pm

Mężczyzna tylko westchnął słysząc twoje zapytanie i prośbę. Uśmiechnął się przez grzeczność i pozwolił co usiąść na jednej ze skał wystających z ziemi. Sam zdjął plecak i ponownie zaczął w nim grzebać. W końcu z samego dnia podał ci butelkę wody.
- Nie sądziłem, że będziesz mnie tak spowalniać. - zaśmiał się po czym zaczął czytać mapę. - Spokojnie. Pierwszy poważniejszy przystanek będzie za kilkaset metrów. Nad jednym z potoków. Tam będziesz mogła sobie siedzieć ile zechcesz.
I faktycznie. Gdy tylko wspomniał o tym cieku wodnym do twoich uszu dotarły pierwszy dźwięki. Brzmiało to jakby rwąca woda uderzała z dużą siła w skalne podłoże. Jak widać to nie koniec atrakcji dla ciebie. Co też natura kryje tam dalej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ming

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Pon Sty 05, 2015 11:39 pm

Usiadłam na kamieniu i zaczęłam pić wodę.
-Przepraszam. To dlatego, że nie byłam psychicznie do tego przygotowana
- zaśmiałam się.
Usłyszałam jakiś szum dopiero, gdy Adam powiedział, że gdzieś w pobliżu jakiś się znajduje.
Wstałam i podeszłą do mężczyzny, który oglądał mapę.
-Zabierz mnie tam Chce to zobaczyć....lubię wodę~!- mówiłam i zaczęłam się rozgadać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Castiel

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   Wto Sty 06, 2015 9:05 am

Adam uśmiechnął się kiedy zauważył, że jesteś bardzo podekscytowana tym co znajduje sie za ostatnim wzniesienie. Schował wszystkie rzeczy z powrotem i mógł ruszać.
- Widzę, że teraz się bardziej ożywiłaś. Bardzo się cieszę.
Po tych słowach ruszył w stronę strumienia. Oczywiście zabrał ciebie z sobą. Po pokonaniu jednego z cięższych przewyższeń ze stromym zboczem trafiliście na prawie idealnie płaski teren. Po środku płynął rwący potok górski. Woda rozbijała się o kamienie. Nie był on bardzo duży. W najszerszym miejscu nie przekraczał dwóch metrów.
- Teraz możesz sobie jak najbardziej odpocząć lub sama pozwiedzać ten teren.
Po tym Adam wyciągnął jakiś tajemniczy sprzęt z wieloma kabelkami oraz bardzo duży kubek. Zaczął tym kubkiem pobierać wodę z cieku.[/b]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Przygoda Ming]   

Powrót do góry Go down

[Przygoda Ming]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1