PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Raven

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Raven Empty
PisanieTemat: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 1:22 pm

Miejsce safari Ravena.

Bilet 12h otrzymany za "Start Areny"
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:08 pm

Stanąłeś przed bramą do strefy safari. Dzieliło cie już kilka kroków od tego, byś mógł spotkać nowe, niezwykłe pokemony. Jeden z nich może zostać twoim nowym przyjacielem. Decyduj mądrze.
Przed wejściem widziałeś mężczyznę, który uśmiechał się do ciebie przyjaźnie.
-Zanim wejdziesz musisz oddać nam swoje pokemony. Na teren safari możesz wnieść tylko safariballe i pokedex, ewentualnie jakąś karmę. Wiesz o co chodzi, nie chcemy, żeby coś się stało pokemonom tam mieszkającym - rzekł.
Gdy oddałeś mu swoje balle ten dał ci 10 specjalnych balli i otworzył ci drzwi. Znajdowałeś się na wzniesieniu i mogłeś skierować się w stronę jeziora, lasu lub suchych terenów podobnych do pustyni. Wybieraj.
-Dobrej zabawy! - rzucił jeszcze za tobą mężczyzna.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:19 pm

W końcu. Zwycięstwo w turnieju jak widać przyniosło oczekiwane przeze mnie konsekwencje. Pozytywne, gdyż dzięki wygranej znalazłem się tu, w Safari z biletem wstępu w ręku. Od razu na wejściu pewien mężczyzna, taki jakby kasjer tegoż Safari, który chwilowo mnie zatrzymał. Uczyniłem wszystko tak jak polecił, oddałem swoje pokemony - przyjąłem za to SafariBalle i ruszyłem na przeciw przygodzie. A gdzie? W kierunku lasu.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:25 pm

Nogi poprowadziły cię w kierunku lasu, gdzie już po chwili spotkałeś pierwszego pokemona. Leżał on sobie pod drzewem leniwie. Nie miał nawet zamiaru się ruszyć. Był kolaczasty. Tuż za nim siedział drugi mały pokemon, który wyglądał trochę jak szczurek. Zaczął on rzucać w pierwszego jakimiś kamyczkami, jednak kolczasty pokemon całkowicie to ignorował. Co robisz w takiej sytuacji? Pamiętaj, że masz ze sobą swój pokedex!
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:27 pm

No pamiętam. Dlatego też wyjmuję tenże Pokedex i skanuję nim te dwa stworki, będąc niezmeirnie ciekawy z jakiego gatunku, bądź gatunków pochodzą.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:33 pm

Oba pokemony pojawiły ci się na ekranie dexu:
Cytat :
Raven Spr_5b_266
Silcoon

Raven Spr_5b_504
Patrat

Patrat patrzył się na ciebie z zaciekawieniem, Silcoon natomiast... miał cię dalej w głębokim poważaniu.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:40 pm

- Witajcie. Miło mi Was poznać. Chcecie skosztować może trochę pokekarmy? - witam się kulturanie i z uśmiechem, klękając spokojnie tuż obok nich i nasypując im nieco pokemonowego przysmaku. Wszak wiadomo wszem i wobec, że w pokekarmie znajdują się wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla każdego pokemona.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:50 pm

Patrat praktycznie od razu przyszedł do ciebie i zaczął jeść ci z ręki. Silcoon natomiast dalej siedziął pod drzewkiem i chyba był trochę zdenerwowany, że przeszkadzasz mu w popołudniowej drzemce. Co robisz w związku z tym?
Patrat zaczął radośnie skakać wokół ciebie, wskoczył ci na ramię, potem na głowę, chciał się bawić... i to nawet bardzo.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:14 pm

Byłem uradowany widząc bawiącego się wesoło Patrata. - Hej, chciałbyś może dołączyć do mnie? -zapytałem poke-gryzonia ukazując mu SafariBall. Jeżeli się zgodzi to bardzo fajnie. Natomiast po chwili podchodzę do skrytego w kokonie pokemona. - Co powiesz na wygodne lokum, w którym mógłbyś spokojnie spać? - ukazałem drugoego balla, spodziewając się negatywnej odpowiedzi ze strony stworka. Jeżeli taka będzie idę dalej lasem.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:17 pm

Patrat od razu zgodził się i wskoczył do twojego balla. Silcoon nie miał nawet zamiaru dotknąć balla. Chciał zrobić wszystko, żebyś w końcu dał mu święty spokój, więc wskoczył gdzieś w krzak i tyle go widziałeś. No... może jeszcze go znajdziesz. W ten sposób już jeden ball został zużyty. Zostało 9.
Ruszyłeś w dalszą drogę i widziałeś rozdroże. Jedna droga prowadziła w stronę jeziora, druga dalej przez las. Gdzie idziesz?
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:21 pm

Jakby można było jeszcze z jeziora wejść do lasu to było by świetnie. No więc ruszam - nad taflę jeziora.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:23 pm

Ruszyłeś w stronę jeziora, jednak na twojej drodze stanął jakiś dziwny pokemon. Patrzył się na ciebie nieobecnym wzrokiem. Pokemon kołysał delikatnie głową, jego mina nie przedstawiała żadnej konkretnej emocji. Wyglądało to na pewno przerażająco. Co robisz z ów delikwentem?
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:27 pm

No więc wyjmuję Pokedex, by zeskanować stworka i co nieco dowiedzieć się xz jakiego gatunku pochodzi.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:29 pm

Pokedex odpowiedzią na każde pytanie:

Cytat :
Raven Meowstic
Meowstic

Pokemon dalej kołysał się nieobecnie. Podniósł delikatnie łapkę i pomachał do ciebie. Jego wyraz twarzy nie zmienił się jednak wcale. Dalej był taki przerażający... bez emocji.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:35 pm

- Witaj Meowstic. Jesteś niezwykle intrygującym stworzeniem. Chciałbyś może się do mnie przyłączyć? - zapytałem ukazując mu SafariBalla. Jak nke to idę dalej.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:37 pm

No cóż. Meowstic jak widać był bardzo przyjaźnie nastawiony. Skąd więc u niego taki straszny wyraz twarzy? A któż to wie... może lepiej nie dociekać.
Pokemon z chęcią dotknął pokeballa i już po chwili droga do jeziora stała przed tobą otworem. Ty miałeś już na swoim koncie 2 pokemony. Pozostało ci 8 balli.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:51 pm

Więc wesołymi kroki i z nowym towarzyszem podążam nad jezioro.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:53 pm

A nad jeziorem... zauważyłeś trzy uśmiechnięte pokemony. Jeden - rybka, która pływała sobie tuż pod powierzchnią wody. Mogłeś z pomostu bez problemu ją dostrzec. Kolejne dwa pokemony bawiły się ze sobą przy brzegu. Idziesz na pomost, czy do ów dwóch pokemonów?
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:17 pm

Podchodzę do dwóch bawiących się stworków i skanuję je swym PokeDexem.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:20 pm

Pokedex wie, pokedex pokazuje:

Cytat :
Raven Spr_5b_419_m
Floatzel



Raven Spr_5b_183
Marill

Oba pokemony spojrzały na ciebie. Floatzel cofnął się o krok przestraszony. Bohaterski Marill wyszedł jednak na przeciw i zaczął na ciebie... krzyczeć?
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:24 pm

- Witam Was. Chcielibyście może do mnie dołączyć? - mówię do nich, delikatnym opiekuńczym głosem, ukazując im troszkę karmy i Balle.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:30 pm

Floatzel spojrzał na ciebie z uśmiechem i zrobił wolny krok do przodu. Chyba zaczynasz go przekonywać. Marill natomiast... jest bardzo podejrzliwy i na razie nie zbliża się, chociaż widać, że ma wielką ochotę na ów karmę.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:34 pm

- Śmiało. Jeżeli naprawdę tego chcecie nic nie stoi Wam na przeszkodzie - posyłam ku pokemonom delikatny uśmiech i czekam spokojnie na ich reakcję. Często spokój i cierpliwość się opłaca.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:36 pm

Floatzel od razu rzucił się na jedzenie. Marill zachowywał się bardzo niepewnie, jednak powolnym krokiem zbliżył się do ciebie i również zaczął zajadać się karmą. Chyba nic... tylko łapać. Floatzel jest już do ciebie w 100% przekonany, z Marillem oczywiście jest gorzej, ale tragedii nie ma. Jadł bardzo ostrożnie i dalej zachowywał pewien dystans, ale jadł.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:42 pm

- Jesteś uroczy Floatzel. Wystarczy jeden dotyk, abyśmy razem podróżowali - wyjąłem ku wodnej wydrze Balla i podałem jej. Natomiast co do Marilla. Cały czas na twarzy widniał delikatny uśmiech. - Smacznego Marill, wiem, że to Twoja ulubiona karma - powiedziałem dalej spokojnje czekając na jego ruch ku temu, by mi zaufał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Raven Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Raven

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Raven
» Raven
» Raven
» Wabik vs. Raven
» Aureliusz vs. Raven

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Safari-