PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zapisy na Mistrzów Fabuły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zapisy na Mistrzów Fabuły Empty
PisanieTemat: Zapisy na Mistrzów Fabuły   Zapisy na Mistrzów Fabuły Icon_minitimeSob Gru 13, 2014 4:40 pm

UWAGA
Zapisy na Mistrzów Fabuły Tumblr_mu3w875b8x1scsawio1_500

Marzysz o prawdziwej fabule? Chcesz przeżywać przygody, ale również je Tworzyć? Chcesz poczuć się jak filar istnienia TEGO forum? Nudzi Ci się i chciałbyś wykorzystać swój czas kreatywnie? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to koniecznie przeczytaj tę wiadomość.

Rozporządzamy nabór na Mistrzów Fabuły, bogatych w wiedzę, wyobraźnię i dyspozycyjność dla graczy (choćby weekendowych! Smile). Poczuj się jak Ktoś i pokieruj losami, które mogą... mieć odzwierciedlenie w historii postaci! Poczuj się jak Bóg i pokieruj losami innych Smile

Co należy zrobić?

- Posiadać KP
- Mile widziane aktywne osoby Smile
- Wypełnić krótki formularz, znajdujący się poniżej:

Kod:
[b]1.Dlaczego chcesz zostać Mistrzem Fabuły?:[/b]
[b]2.W jakich gatunkach pragniesz się specjalizować?:[/b]
[b]3.Czy chcesz ustalić konkretne terminy, w których będziesz mógł prowadzić przygody indywidualne? Jeżeli tak to jakie:[/b]
[b]4.Ile osób na raz jesteś w stanie prowadzić?:[/b]
[b]5.Zaprezentuj swój talent pisarski:[/b]

Opis punktów !

Ad.1. Wyjaśnij dlaczego interesuje Cię owa posada. Nie musi być ani długie, ani ambitne, ale bądź co bądź będzie świadczyć o Tobie.

Ad.2. Np. Ja pragnę specjalizować się w Horrorach i Kryminałach. Im więcej gatunków tym oczywiście lepiej dla graczy Wink Ale będziemy się starać, aby się nie powtarzały, tak, by każdy miał szansę poprowadzić jakąś przygodę Smile

Ad.3. Jeżeli masz niepewną sytuację to napisz chociaż, że będziesz miał czas raz w tygodniu. Można też wybrać konkretne dni, np. że prowadzisz przygodę jedynie w weekendy Wink

Ad.4. Wolisz się skupić konkretnie na jednej osobie? Żaden problem! Jesteś w stanie poprowadzić dwie osobne przygody? Miło nam to słyszeć! Lepiej wymienić mniej osób i prowadzić ich przygody starannie, niż więcej tylko po to, aby się wybić, naprawdę Smile Miło, jeżeli jesteście ambitni, ale nie przesadzajcie na starcie, aby wasz zapał nie opadł. W przyszłości możecie spokojnie zwiększyć, lub zmniejszyć sobie limit miejsc Wink

Ad.5. To jest bardzo ważny punkt. Nie będę was katować interpunkcją, ale miło by było, gdybyście się maksymalnie do tego przyłożyli. Co to może być? Coś z waszego gatunku, krótkie opowiadanie, prolog, trening Smile Nie musicie specjalnie pisać nowych opowiadań jeżeli już jakieś macie, tylko proszę o ich dopracowanie. Pamiętajcie, to jest wasza wizytówka Very Happy


To na razie tyle, jeżeli macie jakieś pytania to PW lub GG 3878195 (preferuję gg). Jak będę miała jakieś wątpliwości co do zgłoszeń to nie omieszkam was podpytać.

Rewards:

PF, rozwój osobisty, awans społeczny wśród użytkowników, dobra zabawa!


Mistrzowie Fabuły
NADCHODZĄ

Zapisy na Mistrzów Fabuły Tumblr_mu2vtp53ka1sj34bao1_500
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Zapisy na Mistrzów Fabuły Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na Mistrzów Fabuły   Zapisy na Mistrzów Fabuły Icon_minitimeNie Gru 14, 2014 9:52 am

Formularz napisał:
1.Dlaczego chcesz zostać Mistrzem Fabuły?:
Chcę rozwijać się literacko. Chyba to mi pozostanie w przyszłości jak o pracę nauczyciela trudno. Poza tym rozwój fabularny zawsze mnie interesował.

2.W jakich gatunkach pragniesz się specjalizować?:

Kryminał, Przygodowe, Dreszczowce, Horrory, "Jestem Asz Keczup i chem być miszczem", czyli typowe przygody w świecie Pokemon.

3.Czy chcesz ustalić konkretne terminy, w których będziesz mógł prowadzić przygody indywidualne? Jeżeli tak to jakie:
Niestety to punkt, który jest niezwykle trudno sprecyzować. Wolny czas zmienia mi się jak w kalejdoskopie. Termin będzie ustalany indywidualnie dla każdego użytkownika.

4.Ile osób na raz jesteś w stanie prowadzić?:
Nie więcej niż dwie. Trzeba się porządnie skupić na przygodzie.

5.Zaprezentuj swój talent pisarski: Muszę? Dobra.

Beth po ciężkim dniu pracy w końcu wygodnie usadowiła się na fotelu w starym domu rodziców. Nie miała na nic już dzisiaj sił. Opatuliła się kocem, a do ręki wzięła najnowszą powieść swojej ulubionej autorki. Na stoliczku stała otwarta butelka czerwonego wina. To właśnie z tym trunkiem i książką ma zamiar spędzić ten wieczór. W domu była sama. Bardzo szybko straciła poczucie czasu i zatraciła się w powieści. Pochłaniała ją bardzo szybko i czuła się jakby to właśnie na znajdowała się w środku akcji. Była na momencie, gdy główny bohater trafił do jaskini uciekając przed tubylcami w puszczy. Nagle coś ją wyrwało z lektury. Usłyszała skrzypienie starych drewnianych podłóg. Podniosła wzrok znad książki i nasłuchiwała się uważniej dźwięku. Serce delikatnie przyspieszyło bicie. Nic więcej nie usłyszała. Puściła to w niepamięć i wzięła kolejny łyk wina. Wróciła do czytania. Jednak wtedy ponownie coś zaskrzypiało.  Tym razem odłożyła książkę i sięgnęła po telefon. Wystukała numer alarmowy i była gotowa by pod niego zadzwonić. Serce przyspieszyło bicie, a oddech stawał się coraz mniej równomierny.
- Halo! Jest tu ktoś?
Powiedziała stanowczym, choć lekko łamliwym głosem. Zastanawiała się czy zamknęła wszystkie drzwi. Nie mogła sobie przypomnieć. Ruszyła w kierunku drzwi wejściowych. Zapalała światło w każdym pomieszczeniu, przez które przechodziła. Drzwi były zamknięte. Ulżyło jej.
- Na starość robię się zbyt bojaźliwa. Dom już jest stary więc na pewno ma swoje życie.
Powiedziała te słowa do siebie, aby uspokoić się. Zmierzała do salonu, w którym przerwała czytanie. Powoli wygaszała światła w pomieszczeniach. Gdy zostało jej kilka kroków do pokonania, coś uderzyło ją w głowę. Nie wiedziała co to było. Ból był tak silny, że straciła przytomność. Upadła na ziemię. Jakaś postać właśnie zmierzała w jej kierunku.

Powrót do góry Go down
Martixelix



Male Liczba postów : 160
Wiek : 28
Skąd : Opole

Zapisy na Mistrzów Fabuły Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na Mistrzów Fabuły   Zapisy na Mistrzów Fabuły Icon_minitimeNie Gru 14, 2014 4:05 pm

Corman Drex napisał:
1.Dlaczego chcesz zostać Mistrzem Fabuły?:
Uważam, że mam zbyt dużo wolnego czasu, a szansa na zostanie Mistrzem Fabuły wypełniła by tę lukę.

2.W jakich gatunkach pragniesz się specjalizować?:
Raczej przygoda z mieszanymi gatunkami romansu/dramatu/horroru.

3.Czy chcesz ustalić konkretne terminy, w których będziesz mógł prowadzić przygody indywidualne? Jeżeli tak to jakie:
Do negocjacji, nie mam typowych dni, w których mam dużo czasu, a w których nie mam go w ogóle. Zazwyczaj wieczorem mam go pełno, jeśli nie jestem na dworze/nie widzę się z dziewczyną.

4.Ile osób na raz jesteś w stanie prowadzić?:
Preferowałbym przygody jednoosobowe, aczkolwiek jestem w stanie prowadzić przygodę drużynową, w której skład wchodzić będą maksymalnie 3 osoby.

5.Zaprezentuj swój talent pisarski:

To był długi i naprawdę ciężki dzień dla Caleb'a oraz jego Pokemonów. Od samego rana aż do wczesnego wieczora coś musiało się dziać. Dziwnym trafem, był on wiecznie w centrum tych wydarzeń. Długi, ciężki i pechowy dzień, bowiem zgubił w tym dniu trzydzieści dolarów, a także przewrócił się na prostej drodze, gdy wracał do swojej samotni. Na szczęście poza dziurą w jego ulubionych jeansach, jego dusza oraz ciało zostały nienaruszone.

- Jestem w domu! - Krzyknął zmarnowanym głosem, kiedy tylko przekroczył próg swojego domu.

Był to jednorodzinny domek, stojący w odludnym miejscu, nieopodal lasku. Caleb żył tutaj wraz ze swoimi rodzicami. Jednakże kim był bohater tej opowieści? Caleb to dzieciak w wieku czternastu lat, który w dalszym ciągu uczęszczał do szkoły gimnazjalnej. Musiał uczyć się, aby w przyszłości zostać kimś, kim nigdy nie chciał być. Rodzice wymyślili dla niego pracę jako lekarz, ewentualnie adwokat albo nauczyciel. Twierdzili, że te trzy zawody są odpowiednimi, aby cokolwiek osiągnąć w życiu. Ale dosyć już o tym, czego młodzik nie lubi. Skupmy się na jego wyglądzie.
Nosi rozczochrane, brązowe włosy, ma jeszcze młodą, nieskazitelnie jasną karnację skóry, oczy koloru piwnego oraz pieprzyk pod lewą kością policzkową. Odziany był w prostą, ciemno-zieloną koszulkę bez jakiegokolwiek napisu bądź symbolu oraz ciemno-niebieskie jeansy, które w tej chwili miały niewielką dziurę na prawym kolanie oraz otarcia na lewym. Mogło to jedynie świadczyć o tym, iż lądowanie zakończyło się właśnie na prawej nodze, a lewa była ciągnięta wraz z całym ciałem.

- Dobrze, że już... Co Ci się stało?! - Była to pierwsza reakcja matki Caleb'a, kiedy tylko ujrzała w jakim stanie jej syn wrócił do domu.

- To był ciężki dzień... - Odpowiedział. Nie miał w tej chwili sił, by powiedzieć więcej.

- Mhm... - Matce wyraźnie nie pasowała ta odpowiedź, jednakowoż po paru sekundach gniewnego spojrzenia rzucanego w kierunku swego dziecka, uśmiechnęła się. - Dobrze. Opowiesz nam o tym przy obiedzie. Idź na górę i umyj się, a ja w tym czasie nakryję do stołu.

Caleb jak gdyby ożył w jednej chwili. Ze słów jego matki wynikało, iż do domu zjechał ojciec... A jeśli ojciec wrócił do domu, oznaczało to nic innego, jak prezenty! Wiedział, że jak tylko pójdzie na górę, pierwszą rzeczą będzie odwiedzenie swojego pokoju.
Tak też uczynił. Z uśmiechem na ustach wbiegał po schodach na górę, przeskakując do dwa stopnie, aż w końcu potknął się przed samym końcem. Ból, jakiego doznał w momencie uderzenia prawym kolanem o kant stopnia był nie do opisania, aczkolwiek szybko przechodził, co oznaczało, iż bliskie spotkanie ze schodami nie było groźne. Dobrze, że w ostatniej chwili zamortyzował upadek lewą ręką, bowiem gdyby tego nie zrobił, mógł dać słodkiego buziaka dziewiętnastemu stopniowi. Prawdopodobnie to wywołałoby spór między poszczególnymi stopniami schodów, aczkolwiek do niczego poważnego, na szczęście, nie doszło.
Chłopak pozbierał się w mgnieniu oka, przyciągany przez zew nadziei w kierunku swojego pokoju. Podczołgał się o trzy ostatnie stopnie w górę, po czym wstał na równe nogi i pokuśtykał w kierunku swojej oazy, jedynego miejsca na ziemi, w którym czuł się naprawdę bezpiecznie.
Bez zastanowienia, szybkim i energicznym ruchem nacisnął klamkę i wparował do wnętrza swojego pokoju. Było już późno, a co za tym idzie - w pokoju panowała względna ciemność, przez którą nie był w stanie zobaczyć. Jedyne co mógł dostrzec, to zarys mebli, takich jak biurko, szafa, łóżko, parapet i plecak...
Plecak? To chyba najbardziej zaskoczyło Caleb'a, bowiem nie znajdował się tam gdzie zawsze, to znaczy przy biurku, a na łóżku. Nie przypominał sobie, aby go przestawiał. Nie uwzględniał tutaj pomyłki, bowiem od dłuższego czasu stawia plecak w jednym miejscu, nawet odkłada go tam, kiedy tylko zostanie przestawiony przez kogoś z członków rodziny.
Zapalił światło poprzez pstryknięcie włącznika znajdującego się na ścianie, po lewej stronie od framugi drzwi wejściowych, a gdy tylko w pokoju zrobiło się jasno, zbliżył się do łóżka i usiadł na nim.
Bicie serca przyspieszyło, jednakże nie był pewien, czego może się spodziewać. Myśli błądziły tylko i wyłącznie w okół tego, jakim prezentem zostanie uraczonym tym razem. I nie mógł do końca uwierzyć w to, co znalazł w wewnętrznej kieszeni plecaka.
Znalazł tam bowiem brązowy pasek z pięcioma Poke Ball'ami, jednego powiększonego Poke Ball'a, w którym znajdował się pierwszy Pokemon Caleb'a, a także Pokedex.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zapisy na Mistrzów Fabuły Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na Mistrzów Fabuły   Zapisy na Mistrzów Fabuły Icon_minitimeSob Gru 20, 2014 7:54 pm

Oboje przyjęci
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon

Male Liczba postów : 354
Wiek : 25

Zapisy na Mistrzów Fabuły Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na Mistrzów Fabuły   Zapisy na Mistrzów Fabuły Icon_minitimePon Gru 22, 2014 11:45 pm

1.Dlaczego chcesz zostać Mistrzem Fabuły?:
Myślę, że przede wszystkim z 2 powodów:

a) Chciałbym siebie sprawdzić. Mianowicie, chciałbym zostać Sędzią (tak wiem, marzyć każdy może xD) i sądzę, że byłby to dla mnie swoisty test moich zdolności i zaangażowania. Chciałbym również jako Mistrz Fabuły zdobyć po postu doświadczenie w prowadzeniu przygód, bezstronnym ocenianiu, polepszyć swoją pisownię, oraz wyobraźnię.

b) Liczę na to, żeby poprzez prowadzone przeze mnie przygody lepiej poznać ludzi,którym bym je prowadził, a także pozwolić im na dobrą zabawę Wink

2.W jakich gatunkach pragniesz się specjalizować?:
Jestem otwarty na różnego rodzaju sugestie. Zdecydowanie może być to, Fantasy, Przygody w świecie pokemon, Horrory, Przygodowe, ale byłbym gotów na różnego rodzaju eksperymenty (oczywiście za zgodą gracza)

3.Czy chcesz ustalić konkretne terminy, w których będziesz mógł prowadzić przygody indywidualne? Jeżeli tak to jakie:
Zdecydowanie będą to wieczory, a z soboty na niedzielę, mogę zarwać od czasu do czasu nockę. Najwcześniej od 19, do najpóźniej 3, 4 rano. Czasem po uzgodnieniu mógłbym też w weekend za dnia

4.Ile osób na raz jesteś w stanie prowadzić?:
Na początku maks dwie przygody, żeby nie przeholować na starcie.

5.Zaprezentuj swój talent pisarski:
http://www.pokemoneternal.czo.pl/topics108/2046.htm
(Tutaj link do mojego starego opowiadania, jeśli potrzeba czegoś świeżego, to tylko napiszcie, a zrobię Wink )
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zapisy na Mistrzów Fabuły Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy na Mistrzów Fabuły   Zapisy na Mistrzów Fabuły Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zapisy na Mistrzów Fabuły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» PJP - ZAPISY
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Rozrywka :: Przygody Indywidualne-