PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zalecenia Końcowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zalecenia Końcowe Empty
PisanieTemat: Zalecenia Końcowe   Zalecenia Końcowe Icon_minitimeNie Mar 09, 2014 10:34 pm

Tu Pani psycholog umieszcza swoje zalecenia treningów dla trenerów, którzy muszą się do nich przez tydzień dostosowywać. Najmniejsze nawet odchylenie może spowodować brak rezultatów.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zalecenia Końcowe Empty
PisanieTemat: Re: Zalecenia Końcowe   Zalecenia Końcowe Icon_minitimeWto Mar 18, 2014 3:23 pm

Amara - Miltank

Zalecenia:
Po spędzeniu dwóch tygodni z twoją Miltank uświadomiłam sobie iż pokemon nie jest dzieckiem. Tylko takie udaje. Miltank udawał dziecko, aby nikt niedowidział się o jej intelekcie. Niestety nie ufała ci na tyle, aby o tym powiedzieć, więc na pewno musisz zadbać, aby ci zaufała. Musisz z nią dużo rozmawiać i pokazywać, że chcesz się z nią zaprzyjaźnić. Możesz również pomagać jej w rozwijaniu jej inteligencji, która muszę przyznać jest niesamowita.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zalecenia Końcowe Empty
PisanieTemat: Re: Zalecenia Końcowe   Zalecenia Końcowe Icon_minitimePią Kwi 11, 2014 9:48 pm

Maphisto - Meditite

Po spedędzeniu 2 tygodni z Meditite stwierdzam, że pokemon ma bardzo dużą wyobraźnię. Przez co uznaje nasz świat za nudny i zamyka się w swoim własnym świecie gdzie ma nieskoczone możliwości i może robić co jej się podoba. Twoim zadzaniem będzie pokazanie jej jaki świat jest ciekawy. Możesz pokazywac jej to bawiąc się z nią w przeróżne zabawy lub zabierając w ciekawe miejsca. Pokemon może też pokazać swoją wyobraźnię po przez wszelakie prace plastyczne.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zalecenia Końcowe Empty
PisanieTemat: Re: Zalecenia Końcowe   Zalecenia Końcowe Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 8:34 pm

Crystal-Quilava

Pokemony ten był strasznym leniem. Był tak leniwy, że mógł sobie spać godzinami. Tak jak na lenia przyształo lubił też dużo jeść. Żeby to zmienić trzeba było znaleźć coś co będzie go zachęcać, a co może zachęcać lenia,.który lubi jeść oczywiście jedzenie. Tak więc jeżeli pokemon nie będzie chciał się ruszyć możesz spróbować zachwycić go jedzeniem np. poffinkami. Radziłabym ci też abyś codziennie robiła z nim jakieś ćwiczenia fizyczne np. bieganie. Dzięki remi pokemon poprawi swoją sprawność fizyczna, dzięki czemu nie będzie air tak lenik oraz dzięki wspólnemu spędzaniu czasu bardziej się zaprzyjaźnicie.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zalecenia Końcowe Empty
PisanieTemat: Re: Zalecenia Końcowe   Zalecenia Końcowe Icon_minitimePią Lip 04, 2014 9:47 pm

Sponge - Combee

Po spędzonych 2 tygodniach z pokemonem mogę stwierdzić, iż pokemon postanowił dać ci szansę. Musisz zdobyć jego zaufanie, stać się jego przyjacielem. Pokemon boi się walk, żeby przestał się ich bać musisz pokazać mu że walki nie są tylko po to,żeby ranić i pokazywać swoją wyższość. Musisz pokazać Combee, że walki mogą być zabawne i służyć do celów rozrywkowych. Combee odkryła swój talent uwielbia śpiewać. Dzięki temu również zobaczyłam inną stronę Combee. Ona bardzo się wstydzi śpiewać choć ma ładny głos. Jeżeli zdobędziesz jej zaufanie poprzez spędzanie z nią czasu i pokazywanie, iż walki nie są straszne jestem pewna, że zdobędziesz jej zaufanie i wtedy ona przestanie patrzeć na ciebie po przez pryzmat poprzedniego trenera i zacznie traktować jak przyjaciela.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zalecenia Końcowe Empty
PisanieTemat: Re: Zalecenia Końcowe   Zalecenia Końcowe Icon_minitimeWto Lip 22, 2014 9:40 pm

Sophia - Leafeon

I tak oto minęły dwa tygodni, które spędziłam z twoją Leafeon. Pokazywałam twojemu pokemonami wszystkie uroki bycia pokemonem trawiastym. Bardzo często zabierałam Leafeon do jednej z pobliskich polan, która bardzo szybko stała się jej ulubionym miejscem i bardzo lubiła tam przychodzić. Powinnaś również znaleźć z nią takie miejsce do którego obie będziecie chciały przychodzić i razem będziecie spędzać tam czas, i aby Leafeon pozostała przy swoim zdaniu, że chcę być Leafeon radzę ci przypominać jej jakie zalety mają pokemony trawiaste i , że najlepiej być sobą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zalecenia Końcowe Empty
PisanieTemat: Re: Zalecenia Końcowe   Zalecenia Końcowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zalecenia Końcowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Zalecenia Końcowe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Miejsca Pracy :: Poradnia Psychologiczna-