PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wodna walka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wodna walka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodna walka   Wodna walka - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 8:40 pm

- Brawo Froakie, jestem z Ciebie naprawdę dumny. Teraz rzuć się na niego, przyduś go ciężarem swojego ciała, a następnie atakuj go Lizaniem i Plaskaniem. To dobra metoda. - powiedział pewnie do swojego podopiecznego, był z niego naprawdę dumny.
- Nie możesz pozwolić, by Ci uciekł. Bądź niczym prawdziwy łowca, nie odpuść swojej ofierze, dopóki ta nie padnie. Wierze w Ciebie!. A więc pamiętaj. Lizanie, by przedłużyć paraliż i Plaskanie, by pokonać go.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Wodna walka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodna walka   Wodna walka - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 8:55 pm

-Kiedy będziesz mógł zaatakuj w jego oczy rzutem błotem, a następnie zaatakuj serią akcji.-Powiedziałem do stworka.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Wodna walka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodna walka   Wodna walka - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 9:06 pm

Pokemon Emeguaza nadal jest sparaliżowany. Obrywa na przemian raz Plaskaniem, a raz Lizaniem.

Kolejka:
Emequaza
Wabik
Ja
Wabik
Emequaza
Ja
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Wodna walka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodna walka   Wodna walka - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 9:22 pm

-Wystrzel w jego oczy błotny strzał, by nic nie widział, a następnie seria akcji. Przezwycięż ten paraliż!-Powiedziałem do mudkipa.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wodna walka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodna walka   Wodna walka - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 9:40 pm

- Froakie, uważaj na jego atak, bądź czujny. Atakuj go Lizaniem, by go sparaliżować, a następnie Plaskaniem po twarzy, by miał problemy w wycelowaniem w Ciebie. Nie daj się, teraz to Ty jesteś górą. Wierzę w Ciebie. Jeszcze tylko trochę. - powiedział pewnie spoglądając na swojego dzielnego podopiecznego. Szaman widział w nim dzielną bestie o duszy prawdziwego wojownika.
- Pamiętaj, że jestem z Tobą.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Wodna walka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodna walka   Wodna walka - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 10:03 pm

Pokemon Wabika po raz kolejny użył Lizania na Mudkipie, a następnie Plaskania. Mudkipowi jednak udaje się przemóc atak. Następnie resztkami sił używa Błotnego Strzału prosto w oczy przeciwnika. Po tym ataku pokemon pada nieprzytomny na platformę.
-Pokemon Emequaza niezdolny do dalszej walki. Zwycięzcą zostaje Wabik i jego Froakie.
Po tych słowach sędzia opuściła Arenę.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Wodna walka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodna walka   Wodna walka - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 10:14 pm

Statystyki zaktualizowane.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wodna walka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodna walka   Wodna walka - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wodna walka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Walka, walka, walka!
» Walka
» Walka!
» Walka?
» Walka testowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Arena Walk-