PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pomysły Graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 12, 2014 9:56 pm

Jak dla mnie to ten STAB ssie xd Sam potrafię ocenić stan pokemona na podstawie własnej wyobraźni i raczej większość sędziów też zrobi to lepiej samemu niż tym gunwem.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 3:38 pm

Jestem za.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 5:48 pm

Nie wiem czym się sracie, ja do tej pory nie wiem co to ten stab i go nie używam, więc . . .
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 6:31 pm

Jeśli o to chodzi w anime też zawsze takie ataki trafiały. Jeśli chodzi natomiast o STAB jest on do usunięcia, ale ataki które zawsze trafiają? Tutaj jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 7:22 pm

Chcecie żeby STAB zniknął? No i fajnie to Aure wymyślił i po nim zostało dla mnie też lepiej bez tego. Pierwsze też słyszę, że mamy ciosy które zawsze trafiają. Nigdy tego nie stosował nikt, raz miał Sam dostać jeszcze od Sola opiernicz dostać, bo Aurusiowi nie udał się Dzielny Ptak, który niby zawsze trafia. Chuja trafia, u nas nie ma ataków, które zawsze trafią, bo tak to można wydłubać swojemu pokemonowi oczy, a on i tak by trafiał. Po coś te Zasłony Dumne itp są więc... ataków, które zawsze trafiają nie ma.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 7:26 pm

Ataki które zawsze trafiają... nie ma takich - takie moje zdanie.
STAB może zostać. Dla mnie to dość logiczne, że pokemon elektryczny zada silniejszy cios typu elektrycznego, niż jakiś tam wodny. Ale powiedzmy, że zostawiam to sędziom do obgadania, mi to wisi, można grać i bez tego ^^
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 7:32 pm

Co do STABU to mam zdanie takie jak Ced żadnych obliczenia nie są tu potrzebne.
A ataki które zawsze trafiają ...... nieeee
Podsumowując po co zmieniać dobrze naoliwioną maszynę
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 7:37 pm

Ataki, które zawsze trafiają nie są realistyczne, więc je usunąć, a STAB nie jest nam potrzebny.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 8:46 pm

Mi staby nie przeszkadzają,a nawet uważam je za sensowne,bo naturalne jest to ze pokemon typu roślinnego na silniejsze ataki tego typu. Po cos te typy sa. A co do celności ataków,to 100procent przy ataku nie oznacza ze zawsze trafi,oznacza tylko ze trafi na pewno gdy nic nie bedzie mu przeszkadzało. Spotkałem sie z tylko jednym atakiem,który zawsze trafia-prędkość. Tłumacze go sobie tak,ze wytworzone gwiazdki zawierają w sobie cos magnetycznego,co sprawia ze sa przyciągane przez pokemona,który jest najbliżej(pomijając użytkownika). Dlatego ten atak trafi nawet jakby pok nic nie widział. Oczywiście gdy przeciwnik sie schowa za kamieniem lub pod ziemię,to atak nie trafi,tak samo jak rakiety z naprowadzanięm:) podsumowując,niczego bym nie zmieniał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pomysły Graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Pomysły Graczy
» Ranking Graczy
» Ranking Graczy
» Lista Graczy Na Celowniku
» Lista Graczy Na Celowniku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0-