IndeksCalendarFAQUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

Nabór Do Gazetki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin

Male Liczba postów : 1389

PisanieTemat: Nabór Do Gazetki   Czw Lis 06, 2014 8:12 pm

Nabór na redaktorów jest wiecznie otwarty, bo potrzebujemy rąk do pracy! Very Happy

Zgłoszenie:
- Nick:
- Dlaczego chcesz być redaktorem?:
- O czym spodziewasz się tu pisać?:

Co daje gazetka? PFy za artykuły i szacunek!

----------------------------------------------------

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Castiel

Male Liczba postów : 715

PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Pią Lis 07, 2014 9:05 pm

Nick: Castiel
Dlaczego chcesz być redaktorem: Przyznam sie bez bicia, że bardzo zależy mi na Szacunku na dzielnicy! W końcu to tylko to się liczy. Oczywiście przyświeca mi cel szerzenia i popularyzacji umiejętności czytania oraz rozwijania pasji. To jest bardzo ważny w obecnych czasach.
O czym spodziewasz się tu pisać: Ogólnie tematy pokemonowe są mi obce. Chciałbym kontynuować cykl podróży, a także rozpocząć pracę nad nowym opowiadaniem. Będzie ono po prosto interaktywne. To czytelnicy będą mieli wpływ na losy bohaterów. Oczywiście jak coś zostanie mi zaproponowane z pokemonowego punktu widzenia, podejmę się wyzwania.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sin Cara
Admin

PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nie Lis 09, 2014 8:51 am

Znam możliwości Castiela dlatego też przyjmuję go od razu!

A dla innych oczywiście nabór wciąż trwa!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raven

Liczba postów : 690

PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Pon Lis 10, 2014 6:56 pm

Nick: Raven
Dlaczego chcesz być redaktorem?: Chciałbym zostać redaktorem, by szkolić swoje umiejętności pisarskie i swój język po przez używane przeze mnie w artykułach słowa. Chciałbym też prezentować swoje pomysły "większej publiczności".
O czym spodziewasz się tu pisać?: Głównie cykl opowiadań o zabarwieniu pokemonowym. Oczywiście z biegiem czasu dojdą mi nowe pomysły, które będę chciał realizować właśnie po przez redaktorstwo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sin Cara
Admin

PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Pią Lis 14, 2014 1:26 pm

A więc chciałbym dostać jedno próbne opowiadanie tak do 21 listopada. Do przejrzenia i jeśli jest dobre to zostajesz stałym redaktorem naszej gazetki. Wink

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Martixelix

Male Liczba postów : 160

PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Pon Lis 17, 2014 10:53 am

Nick: Martixelix
Dlaczego chcesz być redaktorem?: Szczerze? Mam nadmiar wolnego czasu. Poza tym kiedy siedzę późnym wieczorem (czyt. po północy), dostaję przypływ weny i jestem w stanie pisać, pisać i jeszcze raz pisać. Oczywiście, jeśli mam cel. Lubię to robić i staram się robić to dobrze.
O czym spodziewasz się tu pisać?: O czym - Fantasy, głównie ukierunkowane na tematykę Magów. Mógłbym też spróbować swoich sił w krótkich "Kartkach z pamiętnika" z uniwersum Apokalipsy Zombie. Chętnie tworzyłbym też krótkie notatki różnych trenerów Pokemon z Eterii, coś w rodzaju "Dzień z życia trenera", a także sprawozdania z polowań.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sin Cara
Admin

PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Pon Lis 17, 2014 7:39 pm

O Martixelix i to jest pomysł ze sprawozdaniami z polo i Dnia z życia trenera. Plus zawsze możesz napisać te "kartki z pamiętnika", by zobaczyć czy u nas na forum będzie zainteresowanie. Chciałbym zobaczyć jeden próbny artykuł, przed dodaniem Cię na stałe do redakcji. Wink

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Morpheus

Male Liczba postów : 64

PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Czw Sty 01, 2015 8:01 pm

Nick: Morpheus
Dlaczego chcesz być redaktorem?: Cóż piszę dość dobrze, poza tym lubię redagować rzeczy, jestem redaktorem gazetki szkolnej też. Mam dość duże doświadczenie w pisaniu różnorodnych artykułów, jestem skory do pracy jeśli tylko mnie przyjmiesz. Poza tym nabór nie został otwarty, by pozostać otwartym, tylko by przyjąć ludzi gotowych do pracy i rzetelnie wypełniających swoje obowiązki.
Ortografia mi nie obca, z interpunkcją też raczej nie mam problemów, więc sądzę, że się nadaję.
O czym spodziewasz się tu pisać?: Chciałbym zająć się działem typowo pokemonowym. Mogę opisywać Ataki, postacie, miejsca, przedmioty itd. Dobrze mi idzie jeśli chodzi o preparację tego typu rzeczy. Ostatnio robiłem tzw. lekcje na tematy pokemonowe, żeby ludki nie zadawali głupich pytań i nie robili głupich błędów jeśli chodzi o ataki itp. Jeśli jednak będzie jakaś robota, która będzie równie ważna, a nie bd kto miał jej zrobić, to też się nią zajmę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   

Powrót do góry Go down

Nabór Do Gazetki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1