PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nabór Do Gazetki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimeCzw Lis 06, 2014 8:12 pm

Nabór na redaktorów jest wiecznie otwarty, bo potrzebujemy rąk do pracy! Very Happy


Zgłoszenie:
- Nick:
- Dlaczego chcesz być redaktorem?:
- O czym spodziewasz się tu pisać?:



Co daje gazetka? PFy za artykuły i szacunek!
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:05 pm

Nick: Castiel
Dlaczego chcesz być redaktorem: Przyznam sie bez bicia, że bardzo zależy mi na Szacunku na dzielnicy! W końcu to tylko to się liczy. Oczywiście przyświeca mi cel szerzenia i popularyzacji umiejętności czytania oraz rozwijania pasji. To jest bardzo ważny w obecnych czasach.
O czym spodziewasz się tu pisać: Ogólnie tematy pokemonowe są mi obce. Chciałbym kontynuować cykl podróży, a także rozpocząć pracę nad nowym opowiadaniem. Będzie ono po prosto interaktywne. To czytelnicy będą mieli wpływ na losy bohaterów. Oczywiście jak coś zostanie mi zaproponowane z pokemonowego punktu widzenia, podejmę się wyzwania.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 8:51 am

Znam możliwości Castiela dlatego też przyjmuję go od razu!

A dla innych oczywiście nabór wciąż trwa!
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimePon Lis 10, 2014 6:56 pm

Nick: Raven
Dlaczego chcesz być redaktorem?: Chciałbym zostać redaktorem, by szkolić swoje umiejętności pisarskie i swój język po przez używane przeze mnie w artykułach słowa. Chciałbym też prezentować swoje pomysły "większej publiczności".
O czym spodziewasz się tu pisać?: Głównie cykl opowiadań o zabarwieniu pokemonowym. Oczywiście z biegiem czasu dojdą mi nowe pomysły, które będę chciał realizować właśnie po przez redaktorstwo
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimePią Lis 14, 2014 1:26 pm

A więc chciałbym dostać jedno próbne opowiadanie tak do 21 listopada. Do przejrzenia i jeśli jest dobre to zostajesz stałym redaktorem naszej gazetki. Wink
Powrót do góry Go down
Martixelix



Male Liczba postów : 160
Wiek : 28
Skąd : Opole

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimePon Lis 17, 2014 10:53 am

Nick: Martixelix
Dlaczego chcesz być redaktorem?: Szczerze? Mam nadmiar wolnego czasu. Poza tym kiedy siedzę późnym wieczorem (czyt. po północy), dostaję przypływ weny i jestem w stanie pisać, pisać i jeszcze raz pisać. Oczywiście, jeśli mam cel. Lubię to robić i staram się robić to dobrze.
O czym spodziewasz się tu pisać?: O czym - Fantasy, głównie ukierunkowane na tematykę Magów. Mógłbym też spróbować swoich sił w krótkich "Kartkach z pamiętnika" z uniwersum Apokalipsy Zombie. Chętnie tworzyłbym też krótkie notatki różnych trenerów Pokemon z Eterii, coś w rodzaju "Dzień z życia trenera", a także sprawozdania z polowań.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimePon Lis 17, 2014 7:39 pm

O Martixelix i to jest pomysł ze sprawozdaniami z polo i Dnia z życia trenera. Plus zawsze możesz napisać te "kartki z pamiętnika", by zobaczyć czy u nas na forum będzie zainteresowanie. Chciałbym zobaczyć jeden próbny artykuł, przed dodaniem Cię na stałe do redakcji. Wink
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 8:01 pm

Nick: Morpheus
Dlaczego chcesz być redaktorem?: Cóż piszę dość dobrze, poza tym lubię redagować rzeczy, jestem redaktorem gazetki szkolnej też. Mam dość duże doświadczenie w pisaniu różnorodnych artykułów, jestem skory do pracy jeśli tylko mnie przyjmiesz. Poza tym nabór nie został otwarty, by pozostać otwartym, tylko by przyjąć ludzi gotowych do pracy i rzetelnie wypełniających swoje obowiązki.
Ortografia mi nie obca, z interpunkcją też raczej nie mam problemów, więc sądzę, że się nadaję.
O czym spodziewasz się tu pisać?: Chciałbym zająć się działem typowo pokemonowym. Mogę opisywać Ataki, postacie, miejsca, przedmioty itd. Dobrze mi idzie jeśli chodzi o preparację tego typu rzeczy. Ostatnio robiłem tzw. lekcje na tematy pokemonowe, żeby ludki nie zadawali głupich pytań i nie robili głupich błędów jeśli chodzi o ataki itp. Jeśli jednak będzie jakaś robota, która będzie równie ważna, a nie bd kto miał jej zrobić, to też się nią zajmę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Nabór Do Gazetki Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Do Gazetki   Nabór Do Gazetki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nabór Do Gazetki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Nabór Do Gazetki
» Nabór Do Pracy
» Nabór Do Pracy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Dodatki :: Gazetka-