PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wzgórza Vileplumów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wzgórza Vileplumów - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 10 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:14 pm

Geralt dotarł do polanki i zobaczył tam dwa kwiatki. Jeden był w bardzo słabej kondycji, a drugi próbował go uleczyć. Jeden z liści tego słabszego był nadcięty, a korzonek nadłamany.

Eelektrossy były dzikie i chyba nie rozumiały ani słowa, bo rzuciły się na Jazona. Ten wypuścił krokodyla i rozpoczęła się walka.

Shi wziął kasiorkę i wyszedł z terenu szklarni. Po drodze minął ochroniarza, który tylko zapytał go czy nie zaglądał do szklarni. Otrzymawszy pozytywną odpowiedź wrócił na swój posterunek.
Shi kończy polowanie.

Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Wzgórza Vileplumów - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 10 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:16 pm

Widząc sytuację na plance, Geralt wyjął z plecaka apteczkę i pokekarmę, po czym razem z Squirtlem podszedł do pokemonów by opatrzyć rannego stworka. Polecił też Squirtlowi by przekazał kwiatkom, że chcą tylko pomóc.
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon

Male Liczba postów : 354
Wiek : 25

Wzgórza Vileplumów - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 10 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:24 pm

Skoro tak się zachowują, mogłem zrobić tylko jedno.
- Krok zacznij od Strasznej Twarzy, kiedy się zbliżą używaj Furii. Uważaj, aby nie ugrząźć w torfowisku.
Wydałem pokemonowi komendy. Wiedziałem, że to nie będzie łatwa walka. Nie dość, że przeciwnicy mieli przewagę liczebną, to walczyli na korzystnym dla siebie terenie, czego nie można było powiedzieć o nas. Sam zacząłem robić kroki przed siebie pewnie trzymając w dłoniach nóż. Przy okazji próbowałem dostać się do torebki krwi w plecaku by móc jak skonsumować. Jeśli to mi się udaje wycofuję Kroko i uciekam.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wzgórza Vileplumów - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 10 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:28 pm

Pokemony nie walczyły i pozwoliły Geraltowi aby ten zaofiarował swą pomoc. Żółwik przekazał trenerowi, że jeden z kwiatków został uszkodzony sekatorem, gdy sobie spacerował po szklarni, od tamtego czasu nie może się wyleczyć.

Jazon odwrócił za pomocą Kroko uwagę Elektrosów, dzięki czemu mógł się posilić krwią. Zdobywając nadludzką moc szybko się zwinął z torfowiska, a nawet z wzgórz Vileplumów.
Jazon odpada
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Wzgórza Vileplumów - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 10 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:31 pm

Wiedźmin wiedział że trzeba szybko zabrać rannego pokemona do pokecentrum, bo może już na zawsze zostać kaleką, lub może nawet umrzeć. Kazał Squirtlowi przekazać tą informację pokekwiatkom i wyciągnął w ich kierunku pokeball.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wzgórza Vileplumów - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 10 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:34 pm

Ranny pokemon nie chciał wejść do pokeballa, ale ten zdrowy go przekonał i Geralt złapał pokekwiatka.

Koniec


Geralt - pokeball+pokemon+2zł
Jazon +5zł + 1PF
Shi +12zł + 1PF
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wzgórza Vileplumów - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wzgórza Vileplumów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 2.0 :: Eteria-