PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wybrzeże Morza Shinzu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:24 pm

Jak się szybko okazało, ludzie prowadzeni do więzienia byli piratami. Czy aby na pewno chciałem pomagać komuś, kto był złym człowiekiem? Nie byłem w stu procentach pewien. Podobnie zresztą, jak nie byłem pewien czy pirat dotrzyma słowa i rzeczywiście wskaże nam drogę do celu. No cóż - musiałem odłożyć na bok kodeks moralny i zaryzykować. Planowałem zadziałać coś przed budynkiem więzienia, ale nikt nie reagował, dlatego też postanowiłem uczynić podobnie. Również zacząłem szukać jakiegoś stroju strażnika, aby móc ocalić pirata. Czy mi się uda? Tego nie byłem pewien.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:29 pm

Minęła chwila, a skazańcy zostali wprowadzeni do więzienia. Wy ich śledziliście i dowiedzieliście się gdzie znajduje się wejście itp. Nigdzie jednak nie mieliście sposobności znalezienia stroju żadnego strażnika tak też szliście w tym w co ubrani byliście już teraz. Budynku pilnował jednak tylko jeden strażnik. I ten strażnik... spał na ławeczce przed wejściem do całego budynku. Drzwi do środka były otwarte, a on spał. Co teraz?
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:32 pm

Wchodzę ostrożnie przez drzwi.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:35 pm

Chłopak rozejrzał się. Następnie zaczął się skradać. Cały czas bacznie się rozglądał, by nic nie zaskoczyło go od tyłu. Starał się przejść najciszej, jak tylko to możliwe obok smacznie śpiącego strażnika. Dodatkowo rozglądał się za kluczami lub wytrychem, który zawsze może się przydać, a może Wabik znajdzie skrzynie ze złotem i nie będzie miał jej czym otworzyć. W takich sytuacjach wytrych jest na wagę złota. Szaman zastanawiał się ile czasu zostało biedakom. Nie chciał być na ich miejscu.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:36 pm

Niestety nie znalazłem niczego co mógłbym wziąć i przeprać się za strażnika, ale widok który zobaczyłem chwilę później powalił mnie na kolana. JEDYNY strażnik bramy więzienia tak o sobie spał. Trochę to ironiczne, ale niech jest. Korzystając z okazji, że obibok śpi przeszedłem po cichu przez otwartą bramę więzienia będąc czujnym. Na wypadek gdyby ktoś się zbliżał chowam się w każde możliwe miejsce.
Powrót do góry Go down
Halfi

Halfi

Female Liczba postów : 74
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:38 pm

Ktoś tu poszedł w kimę. Było mi to na rękę. Przebiegłam obok niego na palcach, czując jak łomocze mi serce. Co dalej?
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:45 pm

Cały konwój strażników wkroczył przed kilkunastoma sekundami do więzienia głównym wejściem, a pilnujący go strażnik już zdążył zasnąć? Wydawało mi się to dosyć nieprawdopodobne, ale... Trzeba było korzystać z nadarzającej się okazji, prawda? Dlatego też, przełknąłem ślinę, po czym delikatnymi i cichymi krokami przeszedłem przez otwarte drzwi. Co znajdę za nimi? Miałem tylko nadzieję, że to nie jest zasadzka. W ręku trzymałem pokeball z moim ognistym podopiecznym - ciekawe czy przyda mi się, a jeśli tak, to do czego...
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:53 pm

Każdy z was najciszej jak tylko mógł przedarł się koło śpiącego strażnika. Wkrótce już byliście w środku i ujrzeliście dwie cele. Jednak z kilkoma starszymi ludźmi. Jeden z nich wyciągniętą miał dłoń przez kraty z kością w łapie i czekał, aż na taką pułapkę da złapać się Houndour trzymający w ustach kółko pełne kluczy. Ten jednak widząc was uciekł gdzieś daleko i tyle po nim było. W drugiej zaś celi zauważyliście taki oto widok:

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 200_s

Leżacy pirat rzekł, będąc wciąż w swojej pozycji.
-A więc jesteście. Nazywam się Kapitan Sin Carrow. Wiem czego szukacie i wiem gdzie to znajdziecie, ale... jest kilka małych problemów, które musimy rozwiązać. - w tym momencie wstał i pokazał wam na drzwi od celi.
-A pierwszym z nich są tę drzwi. Musimy stąd szybko uciekać, zanim strażnicy tu wrócą by wziąć drugą połowę na stryczek. Pewnie zaraz będą tutaj wracali tylnym wyjściem. - co teraz?

Kto widział ten wie! - mała podpowiedź.
Powrót do góry Go down
Halfi

Halfi

Female Liczba postów : 74
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:57 pm

Zajrzałam do celi. Uu, niebrzydki ten pirat, tak mu sie tak przyjrzeć z bliska. Czym można otworzyć drzwi? Nie mam spinki do włosów, a nawet jakbym miała to i tak nie umiałabym jej użyć.
- Mozę niech ktoś stanie na czatach i wypatruje strażnika, a reszta bedzie próbowac z drzwiami? - zaproponowałam nieśmiało
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 9:58 pm

No to tak musimy wybawić pewnego pirata który ma zostać powieszony. No spoko. Dobrze, że staruszek trzyma kość w ręce. Ułatwia to nam zadanie. Zabrałem Kość po czym zacząłem szukać pieska z kluczami. Mamy mały problem ponieważ nie wiemy gdzie jest a mamy mało czasu gdyż w każdej chwili mogą się tu pojawić strażnicy. Jeśli uda mi się zwabić pokemona na kość to w zamian za nią zabieram pęk kluczy i otwieram cele.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:02 pm

No proszę, takiego widoku się właśnie spodziewałem. Musieliśmy działać szybko, gdyż każda sekunda upływającego czasu działała na naszą niekorzyść. Przełknąłem głośno ślinę, po czym wyrwałem kość z ręki pirata i podszedłem do drugiej celi, w której był nasz cel (pirat, który do nas mówił). Teraz trzeba było pomyśleć, ale pomysł zakiełkował już w mojej głowie. Użyłem kości do podważenia drzwi do celi. Miałem nadzieję, że wytrzyma, bo jeśli nie, to będzie problem... W duchu modliłem się o powodzenie planu. Kość wyglądała na całkiem solidną, więc...
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:06 pm

Wabik krążył i rozglądał się. Szukał kluczyków od celi w której siedział pirat. Cały czas to miejsce przyprawiało go o ciarki. Wyczuwał tyle złej i negatywnej energii, która wołała o pomstę do nieba, lecz Szaman nie mógł nic konkretnego uczynić. Pozostało mu krążyć, szperać i szukać. Możliwe, że kasę zdobędzie, zawsze chociaż coś. Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu, jak to mówią. Nie można wybrzydzać. Alexander cały czas nasłuchiwał, czy coś lub ktoś się zbliża.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:09 pm

Kombinujcie dalej. Bo ani próba Rileya się nie sprawdziła, krążenie Wabika też nic, Mav liczył, że pomysł Rileya wypali, a Halfi nikt nie słuchał i to nie wypaliło.

Kolejna podpowiedź - zróbcie to jak Turner!

Wiem, że to krótkie, ale nic wam to nie dało. :<
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:13 pm

Nie wiedziałam za bardzo, co robić. Wypuściłam startera, aby mógł nam pomóc.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:15 pm

Miałem już powoli dość tego wszystkiego. Jeden z trenerów zabrał mi kość i nie pozwalał realizować planu, tak więc postanowiłem działać na zupełnie większym kalibrze. Wyszedłem szybko na dwór, obezwładniłem śpiącego na ławeczce strażnika, po czym zabrałem mebel do środka. Podszedłem pod drzwi celi i zdecydowałem się na ryzykowny ruch - chciałem podważyć drzwi za pomocą ławki. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, zawiasy powinny pójść w górę, a drzwi opaść i uwolnić pirata. Czy się uda tym razem?
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:15 pm

Aha Eureka!! Już pamiętam - powiedziałem po czym zacząłem rozglądać się za czymś czego możemy użyć do podważenia drzwi. Najlepszym rozwiązaniem byłaby ławka więc zacząłem się za takową rozglądać. Kiedy już znajdę ławkę umieszczam ją w postaci czegoś na co można wejść i wywalić drzwi.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:22 pm

Wabik rozejrzał się, a następnie postanowił stanąć na czatach i osłaniać tyły. W prawdzie strażnik spał, ale on przecież nie jest jedynym funkcyjnym w tym obiekcie, więc w każdej chwili mogą ich nawiedzić nieproszeni goście. W razie potrzeby daję znać swoim towarzyszom, że nadchodzi niebezpieczeństwo. Co jak co, ale Wabik szanuje swoje życie. Cały czas się bacznie rozgląda i zwraca uwagę na zaciekawionego Froakiego, który jest na pierwszym polowaniu w swoim życiu.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:30 pm

Wreszcie dwójka z was wpadła n pomysł, który mógł wam pomóc. Byli to Mav i Riley ten pierwszy chciał iść po ławkę, aż na dwór, ale postanowiono ostatecznie na wykorzystanie ławki, która stała naprzeciwko celi. Wreszcie ją ustawiliście i... po chwili udało wam się wyważyć drzwi! Sin Carrow po chwili wybiegł z celi i rzekł do Crystal, która nie wiedziała za bardzo co robić i do czatującego Wabika:
-Lepiej schowajcie te stworki, by się nie zgubiły. - po tych słowach dał wam jasny znak dłonią, by iść za nim. Przeprowadził was tylnymi ścieżkami, uliczkami i wreszcie dotarliście gdzieś na tyły portu. Wreszcie rzekł ponownie:
-Teraz potrzebny nam jest okręt. W tak nielicznej grupie nie poprowadzimy tego wielkiego Śmiałka. - rzekł wskazując na wielki okręt flagowy tutejszej floty.
-Ale musimy się na niego dostać i to niezauważeni. Bo potem przejmiemy o tamtego... Ścigacza. Najszybszego w tutejszej flocie. Jakieś pomysły, by wejść tam niezauważeni? - Śmiałek znajduje się dość daleko od lądu, więc zauważenie przypłacicie życiem, kombinujcie, a powiem wam tylko, że koło was znajdują się trzy szalupy. Jedna na dwie osoby. Tak tylko mówię.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:39 pm

Spontaniczny, aczkolwiek skuteczny plan - to co lubiłem najbardziej. Sin Carrow został uwolniony i teraz wyszliśmy na wolne powietrze. Musieliśmy dostać się niezauważeni do statku, który znajdował się dość daleko. W mojej głowie zakiełkował kolejny genialny pomysł. Dałem Sinowi znak ręką, po czym wskoczyłem do wody i wywróciłem szalupę do góry dnem. Teraz mogliśmy skryć się pod nią, mając przy tym tlen do oddychania. Szalupa nie będzie też zwracała zbytniej uwagi i będziemy mogli dostać się na Śmiałka. Czekałem na Sina, a gdy do mnie dołączył, ruszyliśmy w stronę okrętu.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:40 pm

Wabik spojrzał na towarzysza, a następnie posłusznie umieścił małego stworka w PokeBallu. Następnie ruszyli w stronę wyjścia. Musieli się ewakuować. Wabik zaczął się rozglądać. Spojrzał na szalupę. Skupił się na tej najmniejszej. Wolał działać solo. Przyciągnął je na wodę, a następnie obrócił. Kilka łódek płynących wraz z podejrzanie wyglądającymi młodzieńcami nie wygląda normalnie. Następnie ją odwrócił, by była do góry dnem i ruszył w kierunku łodzi. Mógł płynąć swobodnie, dodatkowo odwrócona łódź gwarantuje mu trochę powietrza, i nie widać go, a dla zwykłego obserwatora może to wyglądać jak zwyczajna łódź porwana przez prąd morski.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:44 pm

Skoro mamy być niezauważeni to może zrobimy mały myk. Wskoczyłem do wody i dałem znak aby pirat zrobił to ze mną. Po chwili odwróciłem łódkę tak aby dnem była na górze i tak zabezpieczeni w zapas tlenu przeszliśmy po dnie. Wypuściłem mojego pokemona aby mnie nawigował pod wodą, ponieważ miałem trochę ograniczoną widoczność. I tak oto przedostajemy się do okrętu.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:46 pm

Wskoczyłam do wody za Wabikiem. Szalupy są dwuosobowe, a więc się pomieszczę.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:55 pm

I w taki właśnie sposób przedostaliście się na Śmiałka. Jack miał ze sobą szablę i swój pistolet, więc gdy wbiliście na pokład szybko przeszkodził pojedynczym strażnikom we wszczęciu alarmu i ponadto zabrał im broń i dał wam. Strażników puścił na szalupę, by poinformowali tamtych. Wkrótce okazało się, że wasze prace przygotowawcze do wypłynięcia zostały przerwane, bo Ścigacz się zbliżał i był tuż tuż.

-Przejąć musimy Ścigacza, by oni nas nie mogli dogonić i tak, byśmy nie stracili w tym czasie życia. A więc?

Teraz musicie opisać w jaki sposób przedostajecie się na Ścigacza tak jak chce Sin Carow. Oba statki już się ze sobą zrównały. Liny waszych przeciwników już przedostają się na waszą o wiele większą łódź. Co teraz?
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 10:59 pm

No dobra plan jest taki. Zablokowujemy ster i czekamy aż wejdą z jednego pokładu na drugi. Następnie na linach wiszących z masztu przeskakujemy niezauważenie na Ścigacza. Odcinamy drogę powrotną straży po przez przecięcie lin dzięki którym dostali się na pokład Śmiałka i płyniemy na Tortugę!! Na wyspę rozpusty!
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitimePią Lis 07, 2014 11:00 pm

Dzisiejszy dzień pełen był emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Jedno było jednak pewne - przygoda była przednia! Teraz jednak musiałem skupić się na kolejnym z serii zadań. Ludzie ze Ścigacza złączyli się już z naszym statkiem linami i powoli przechodzili do abordażu. Zarządziłem więc szybko

- Sin! Trenerzy! Szybko przeskakujcie na drugi statek!

Gdy już to zrobiliśmy, błyskawicznie przeciąłem liny, które łączyły nas z drugim statkiem. W ten oto sposób, ludzie, którzy nas ścigali wpadli do wody, albo zostali na drugim, większym statku. My zaś mogliśmy spokojnie uciekać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wybrzeże Morza Shinzu   Wybrzeże Morza Shinzu - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wybrzeże Morza Shinzu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 2.0 :: Eteria-