PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Czoło Lodowca

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Martixelix



Male Liczba postów : 160
Wiek : 28
Skąd : Opole

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 2:01 am

Czwarty dzień ćwiczeń ze Snorunt'em przyniósł wiele dobrego. Nie dość, że śnieżyca, która dokuczała im podczas ostatniego treningu, nawiewając wprost na ich twarze. Tym razem pogoda okazała się nieco spokojniejsza, aczkolwiek nie zabrakło opadów śniegu i wiatru.
Co do samego treningu - tym razem co czwarte uderzenie głową przez Snorunt'a było prawie, że idealne. Niestety, to tylko "prawie". Nie ma się co jednak martwić na zapas, bowiem przy takim tempie treningu lodowy stworek już niebawem opanuje "Cios Głową". Przynajmniej osiemnastoletni trener tegoż stworzonka miał taką nadzieję.
Po treningu Snorunt wraz z Corman'em udali się do Poke Centrum, a następnie na zasłużony wypoczynek.

Snorunt:
- Cios Głową (ang. Headbutt) 4
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 10:12 pm

Mój lodowy podopieczny w końcu nauczył się pierwszego wspólnie trenowanego ataku dlatego nie zwlekając ni chwili dłużej zdecydowałem się na rozpoczęcie nauki kolejnego ciosu. Długo zastanawiałem się nad tym,k tóry ruch będzie najbardziej odpowiedni, ale po raz roozpatrzenniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się na Odłamki Lodu. Był to dośc prosty typ lodowy, który wydawał mi się być konieczny do nauki innych ciosów tego typu. Ponadto mój pokemon był właśnie tego typu i wydawało mi się stosowne, aby znał jak najwięcej ciosów tego typu, bo póki co znał tylko jeden i to miernej jakości.
- A więc posłuchaj na temat odłamków lodu.
Powiedziałem do pokemona po krótkim powitaniu się z nim. Zacząłem wykład na temat tego ciosu. Na czym on polega, co powoduje, jak wygląda i co najważniejsze - jak się go wykonuje. Cryogonal słuchał tego co mówię z należytą uwagą, zdawał się być dość pojętym uczniem.

Cryogonal - Odłamki Lodu (1)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimeSro Sty 07, 2015 11:06 pm

Nadszedł czas na drugi już trening mojego lodowego pokemona. Ostatnio mój pokemon miał wykład na temat tego ataku. Teraz postanowiłem pogadać z nim trochę na temat typu lodowego. W zasadzie mój pokemon posiadał już jeden atak tego typu, ale był to śnieg, a teraz musiał wytworzyć lód i to właśnie na tym czym jest lód postanowiłem skupić się w dzisiejszym wykładzie. Mówiłem w jaki sposó powstaje i jak moim zdaniem mój pokemon powinien go wykonać. To było trudne, ale do wykonania ataku kawałkami lodu, mój pokemon po prostu musiał umieć wytwarzać lód - to było konieczne również do kolejnych akcji tego typu. Wykład był bardzo długi i momentami dość nudny, ale mój pokemon słuchał wszystkiego z należytą uwagą.

Cryogonal - Odłamki Lodu (2)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 08, 2015 11:21 pm

Po treningu z pingwinkiem udałem się na czoło lodowca, aby dalej trenować mojego lodowego pokemona.
- Dobrze Cryogonal, teorie mamy za sobą, teraz możemy zabrać się za naukę. Na początek po prostu postaraj się wykonać ten cios. Zobacyzmy jaki będziesz mieć pomysł na to!
Pokemon zaczął próbować wykonać atak, ale kompletnie nic z tego nie wychodziło. Nie tak to sobie wyobrażałem. Próba ta wydała mi się być kompletną klapą.
- Dalej Cryogonal jeszcze raz!
Niestety pokemon kompletnie nie wiedział jak się za to zabrać. Nie mógł znaleźć odpowiedniego sposobu na wykonanie tego ciosu, więc zdecydowałem się przerwać trening. Na dzisiaj już starczy.

Cryogonal - Odłamki Lodu (3)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimePią Sty 09, 2015 11:51 pm

Po treningu wodnego pokemona przybyłem na czoło lodowca, gdzie kontynuowałem trening z moim lodowym podopiecznym.
- Dobrze Cryogonal, tak łatwo chyba nam nie pójdzie więc będziemy musieli zacząć rozpracowywać ten cios krok po kroku i pierwsze czym się zajmiemy to wytwarzanie lodu z którego następnie wydasz atak, rozumiesz o co mi chodzi?
Zapytałem mojego pokemona na co ten odpowiedział mi skinieniem. Wytłumaczyłem więc co ma robić i po chwili pokemon zaczął próbować gromadzić energię lodu, niestety nic mu z tego nie wyszło. Mimo usilnych starań jego próby nie przynosiły żadnych rezultatów.
- Nic nie szkodzi. Początki zawsze są trudne.
Powiedziałem z uśmiechem kończąc trening.

Cryogonal - Odłamki Lodu (4)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimePią Sty 23, 2015 1:01 pm

Minęło już sporo czasu od mojego ostatniego treningu z moim lodowym pokemonem i dlatego postanowiłem wznowić pracę z moim podopiecznym.
- Pokaż się Cryogonal!
Rzuciłem pokeball z którego wydobył się mój kryształowy podopieczny.
- Czas kontynuować trening odłamków lodu.
Pokemon lekko się przechylił zgadzając się w ten sposób z tym co do niego mówię.
- Ostatnio po prostu próbowałeś wykonać ten atak, ale w ten sposób to ty się tego nie nauczysz, mam na to lepszy sposób. Najpierw musisz po prostu zacząć wytwarzać moc lodu i z tego formowac odłamki.
Wytłumaczyłem mojemu pokemonowi w jaki sposób powinien to robić po czym po prostu nakazalem mu to robić. Niestety jego próby nie przyniosły żadnych pozytywnych rezultatów.

Cryogonal - Odłamki Lodu (5)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 3:25 pm

Po treningu z Piplup udałem się na czoło lodowca gdzie też miałem w zamiach dalej próbować nauczyć mojego lodowego pokemona odłamków lodu.
- Cryogonal skup się. Musisz wytworzyć naprawdę dużo mocy lodu i odpowiednio ją kumulować. To niezbędne do wykonania odłamków lodu rozumiesz? A więc do dzieła!
Powiedziałem, a po chwili ten zaczął wykonywać ten atak. W ciszy przyglądałem się poczynaniom mojego pokemona, który próbował zgromadzić energię potrzebną do wykonania ciosu. Niestety nie udawało mu się tego osiągnąć. Wyglądał jakby kompletnie nie wiedział jak się za to zabrać. Nagle po wielu próbach w końcu zaczął gromadzić energię, ale ta szybko się rozproszyła - był to jednak w końcu jakiś postęp.

Cryogonal - Odłamki Lodu (6)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 29, 2015 11:39 pm

- Pokaż się Cryogonal!
Rzuciłem pokeball z którego po chwili wyłonił się mój lodowy pokemon. Nadszedł czas na nasz kolejny wspólny trening. Ostatnio obiecywałem mu regularne treningi, ale niestety wszystko spaliło na panewce. Co prawda nie była to moja wina, ale niestety tak wyszło.
- Dobrze Cryogonal czas na trening. Tak jak na poprzednim spotkaniu twoim zadaniem będzie kumulowanie lodowej energii.
Pokemon wiedział czego od niego chce, to samo ćwiczenie wykonywał na poprzednim spotkaniu dlatego bez dłuższego zastanowienia się po prostu zabrał się do wykonywania ciosu. Pokemon próbował gromadzić tą energię, ale jego próby nie były zbyt zadawalające. Nie potrafił skumulować jej dostatecznie dużo by próbować wykonać z tego cios.

Cryogonal - Odłamki Lodu (7)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitimeSob Sty 31, 2015 5:09 pm

Kolejny miejscem do jakiego trafiłem było czoło lodowca, gdzie też szkoliłem mojego pokemona w wykonywaniu odłamków lodu. Była to mozolna praca, która póki co nie przynosiła żadnych efektów. Mój pokemon wciąż próbował skumulować energię lodu, potrzebną do poprawnego wykonania ciosu jednak jego próby nic nie wydawały. Pokemon nie potrafił dość dobrze gromadzić energii, a przynajmniej tak jak wymaga tego ten cios.
- Skup się Crygoonal. Włóż w to całą swoją siłę. Odłamki lodu!
Pokemon zaczął gromadzić lodową energię, ale nie udało się. Kolejna próba przyniosła to samo. Trzecia była jednak udana! Pokemon wytworzył sporą lodową kulę energii i widać było odłamki lodu zaczynające się z niej formować. Nie udało mu się tego utrzymać, ale i tak widać było sukces. To własnie chciałem osiągnąć!

Cryogonal - Odłamki Lodu (8)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Czoło Lodowca - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czoło Lodowca   Czoło Lodowca - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Czoło Lodowca

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 2.0 :: Eteria-