PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zaklepuję kolejkę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeCzw Paź 09, 2014 4:25 pm

Zaklepuję kolejkę do walki
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeNie Paź 19, 2014 4:07 pm

-To jak, gotów do walki? Magnemite, poczekaj na jego ruch!

Trenerka wystawiła swego metalowego podopiecznego i czekał na reakcję wyzywającego trenera. Jej mina świadczyła że byłą pewna wyniku tej walki, ale to naturalne u ludzi, którzy zawsze myślą o sobie jak o prawdziwych profesjonalistach.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeNie Paź 19, 2014 5:28 pm

No nadszedł czas na pojedynek. Widać było, że nasz przeciwnik na pewno posiada spory zapas siły i nie będzie łatwo go pokonać. Ukłoniłem się po czym zgrabnym ruchem niczym podczas trwania festiwalu dla koordynatorów wyrzuciłem mały pokeball w górę. Zaraz potem wyskoczył z niego Munchlax. -Munchlax witam cię mój drogi. Nadszedł czas na nasz pierwszy pojedynek. Na początku powiem ci, że jeśli dasz z siebie 100% będziesz mógł liczyć na najwspanialszy posiłek w swoim życiu i porządne odprężenie. Jesteś mądrym pokemonem i liczę na ciebie. Zacznijmy od zaatakowania skrzekiem. Atutem naszego przeciwnika jest możliwość paraliżowania więc trzymaj się od niego i jego ataków z daleka. Gdyby zaatakował unik ! Unik wykonuj poprzez przeturlanie się. Dzięki temu powinieneś wykonywać go szybciej. Po zaatakowaniu skrzekiem metronom ! - Wydałem polecenia stworkowi i czekałem na rozwój sytuacji.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 4:22 pm

-Hm, zaskoczyłeś mnie, tego nie spodziewałam się. Magnemite, atakuj akcją i z bliska uderz wyładowaniem!

Munchalx sprawnie użył skrzeku, co wywołało obniżenie defensywy przeciwnika. Gdy dojrzał pędzącego na niego Magnemite, niezdarnie się przetoczył unikając kontaktowego ataku. Następnie zaryzykował i Metronomem wywołał atak zwany Przestrzennym Cięciem(STABx1, TYPx0,5). Magnemite szybko się otrząsnął po otrzymanym ciosie i z całej siły użył wyładowania(STABx1,5, TYPx1) paraliżując przeciwnika.

-Szczęście nam sprzyja! Obijaj go akcją!
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 4:38 pm

Pokemon dobrze zaczął ale mimo wszystko został sparaliżowany trochę pokrzyżowało mi to plany ale będę musiał śobie poradzić -Nie jest źle pokażmy mu na co nas stać. Wykorzystajmy naszą kreatywność i wiedzę. Przygotuj się na akcję i ustaw swoje nogi nieco bardziej styłu i przygotuj swoje ręce. Wykorzystaj swoją masę i gdy przeciwnik zaatakuje złap go. On jest silny ale ty też, a poza tymjest o wiele lżejszy. Gdy go złapiesz metronom !
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 4:52 pm

Młody Snorlax nie mógł się nawet ruszyć, więc pokornie przyjął dwa ciosy akcją(STABx1, TYPx1). Spróbował wykonać metronom, ale miał pecha i wylosowało mu się cieniste skradanie, a jako że jest to atak fizyczny, nie mógł go wykonać z powodu paraliżu. Pokemon poczuł, że paraliż lekko puszcza, jak na razie puścił tylko w łapkach, nogi nadal ani drgnęły.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 5:06 pm

Robiło się nie ciekawie. Ale nie zaskoczyło mnie to dobrze wiedziałem że będzie dziś bardzo cieżko. -Wybór ciebie Munchlax do walki był ryzykowny, ale zrobiłem to bo jesteś wspaniałym i zdolnym pokemonem, a twoja wiedza przerasta inne stworki. Ponownie metronom, ale gdyby próbował cię zaatakować nabierz dużo powietrza po czym silny skrzek. Pokarz, że nie jesteś pokemonem do bicia !
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 5:49 pm

-Akcja i z bliska uderz elektrycznym szokiem!

Munchlax wykonywał metronom i uderzył łamaczem murów(STABx1, TYPx2) w momencie gdy Magnemite atakował go akcją(STABx1, TYPx1). Szybko poprawił Skrzekiem, a stalowy pok oddał mu elektrycznym szokiem(STABx1,5, TYPx1). Pokemony były blisko siebie ale Magnemite był w o wiele lepszej formie. Munchlax też ma sie czym cieszyć, bo całkowicie minął mu paraliż i obniżył defensywę przeciwnikowi na dwie tury.

-Zrób unik akcją i jednocześnie się oddal od niego, po czym ostrzelaj go lustrzanym strzałem!
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 5:57 pm

W końcu coś poszło po mojej myśli. Na chwilę umilkłem i wziąłem głęboki oddech aby się uspokoić.-Munchlax świetnie nam poszło, ale nie możemy też okrzykiwać się mistrzami, bo udała nam się jedna akcja. Zachowajmy chłodny umysł. Może jesteś w nieco gorszym stanie ale nie jest źle. Nasz przeciwnik chce nam uciec więc niech ucieknie, gdy będzie się od nas oddalał użyj metrnomu. Zaraz potem unik poprzez akcję i zbliżaj się do przeciwnika.. Nie daj się trafić. Jesteś prawdziwym wojownikiem. Jesteś wręcz czołgiem i czas to udowodnić. Gdy tylko przeciwnik zaprzestanie ostrzału użyj lizania.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 6:37 pm

Munchlax wykonał metronom i wylosował uderzenie piorunem, ale Magnemite sprawnie zwiał przed tym atakiem akcją. Z bliska strzelił w normalnego poka lustrzanym strzałem(STABx1,25, TYPx1), ale Munchlax nie poddawał się i użył lizania(STABx1, TYPx1) wykorzystując obniżona defensywę przeciwnika, ale nie dał rady go sparaliżować. Nadal Munchlax jest w gorszym stanie od Magnemite.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 6:40 pm

Widać było duże doświadczenie Magnemite, ale nie mogliśmy się poddać. -Munchlax jesteś blisko więc ponów lizanie po czym silna akcja. Wykorzystaj cała swoją objętość ciała zupełnie tak jak podczas nauki Ciosu Ciałem. Zaraz potem użyj ponownie Metronomu. Skup się mały nie możemy się poddać. Za dobrze nam szło, żebyśmy teraz przegrali. Jesteś silny, ale możesz być jeszcze silniejszy. Pokażmy na co nas stać. Pokaż, że nie bez powodu chcę abyś stał się jednym z kluczowych pokemonów w moim zespole ! Nie zapomnij o jedzeniu i odpoczynku jakie cię czeka po tej bitwie ! - Powiedziałem próbując jeszcze bardziej zmotywować małego Snorlaxa.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 7:16 pm

-Uderz elektrycznym szokiem w język przeciwnika i rzuć sie na niego z akcją, jesteś dużo twardszy i bardziej kanciaty, więc zderzenie powinno być na twoja korzyść!

Munchlax dostał w język elektrycznym szokiem(STABx1,5, TYPx1) podczas celnego lizania(STABx1, TYPx1). Nie było to zbyt przyjemne, ale był mocno zmotywowany i rzucił się z akcją(STABx1,5, TYPx0,5) na przeciwnika, który także zastosował ten atak(STABx1, TYPx1). Po zderzeniu pokemon jeszcze się trzymał i wylosował metronomem smoczy atak zwany Gniewem Smoka(STABx1, TYPx0,5).

-Jeszcze trochę Magnemite, strzel lustrzanym strzałem i rzuć się z akcją!
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 7:20 pm

Zaczęło robić się bardzo interesującą. Wymiana ciosów i coraz lepiej zaczęło iść Munchlaxowi. -Świetnie mały jesteś wspaniały. Naprawdę jestem z ciebie deumny. Czas pokazać na co nas stać. Weź trochę ziemi w łapkę i żuć szybko w oko przeciwnika. Na pewno przez sto przeciwnik straci na chwilę widoczność. Zaraz po tym użyj skrzeku po czym unik akcją i metronom. Powalczmy i dajmy z siebie wszystko ! Po tej walce na pewno dostaniesz wspaniałą nagrodę !
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 7:30 pm

Magnemite strzelił lustrzanym strzałem(STABx1,25, TYPx1), po czym ruszył akcją. Munchlax sypnął piaskiem i uniknął ataku stalowego poka. Magnemite miał problem z zlokalizowaniem przeciwnika, a ten metronomem wylosował Giga odpływ(STABx1, TYPx0,5), który odrobinę podleczył Munchlaxa, ale i tak ledwo trzyma się na nogach.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePon Paź 20, 2014 7:37 pm

Wiedziałem, że Munchlax długo już nie wytrzyma, ale chciałem aby ułatwił pracę drugiemu pokemonowi. -Munchlax wiem, że nie wytrzymasz już długo. Naprawdę pokazałeś się ze wspaniałej strony i możesz liczyć na mój wielki szacunek. Już wiem, że wybór ciebie do walki był najlepszy i że będę mógł na ciebie już zawsze liczył. Możesz być pewien, że na dobre zagościsz w moim zespole. Teraz jednak czas dać z siebie wszystko i ułatwić walkę twojemu następnemu koledze, który na pewno zaraz się tu pojawi. Użyj jeszcze raz metronomu po czym postaraj się zaatakować akcja. Na prawdę możesz być z siebie dumny Munchlax, pokazałeś, że możesz mierzyć się z najlepszymi i że nie ma dla ciebie żadnych granic. Skończmy to mały atakuj !
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeWto Paź 21, 2014 6:55 pm

-Ustrzel go lustrzanym strzałem i rzuć się na niego z akcją!

Munchlax mimo wielkiego osłabienia użył Metronomu i wylosował Kościo Pęd(STABx1, TYPx4). Trafił nim raz, a po drugim strzale mocno oberwał lustrzanym strzałem(STABx1,25, TYPx1), co zakończyło jego dzisiejszą walkę. Drugi Kościo Pęd(STABx1, TYPx4) także trafił i ku zdziwieniu wszystkich wyeliminował Magnemite. Liderka była bardzo zaskoczona, ale nie przejmowałą się zbytnio, miała drugiego bardzo silnego pokemona.

-Steelix, przywitaj przeciwnika Kamiennym Grobem i sprawdź jego wytrzymałość Stalowym ogonem!

Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeWto Paź 21, 2014 7:06 pm

No sam zostałem zaskoczony postawą Munchlaxa. -Munchlax powrót spisałeś się na medal. Na prawdę mnie ucieszyleś swoją postawą. Jestem z ciebie dumny.-Powiedziałem do stworka, który był już w balu po czym zacząłem obserwować naszego kolejnego przeciwnika. -Hmm Steelix - Pokemon, który posiada ogromną siłę i góruje nad innymi swoją wielkością. Na pewno będzie bardzo ciężkim przeciwnikiem. Ciężko znaleźć w nim jakieś minusy, ale nie ma pokemona idealnego tak więc...- Powiedziałem po czym popatrzyłem na pokeball. Zaraz potem wyrzuciłem go wysoko. -Grovyle do boju ! Moja droga zacznijmy od uniku za pomocą przyśpieszenia. Nie pozwól się trafić. Dopiero gdy przeciwnik przerwie atak zaatakuj go Kulą energii. Wystrzel dużą ilość mniejszych i słabszych kul, ale będziesz mogła wykonać to szybciej. Pokażmy naszemu przeciwnikowi, że możemy tu dużo zdziałać.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeWto Paź 21, 2014 7:38 pm

Grovyle umknął przed kamiennym grobem, ale do wykonania kuli energii(STABx1,5, TYPx1) musiał się zatrzymać i w chwili gdy posyłał swój specjalny atak, oberwał stalowym ogonem(STABx1,5, TYPx1). Oba poki mocno oberwały i upadły na ziemię.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeWto Paź 21, 2014 7:45 pm

Oba pokemony oberwały bardzo mocno. Widać było, że walka będzie zacięta. -Grovyle nie damy się teraz złap przeciwnika w Mega odpływ. Znając życie pewnie będzie próbował uciec więc nie zapomnij o przyśpieszeniu. Jego atutem jest tunel, którym ciężko będzie uciekał więc gdy tylko się tam znajdzie wykrywanie, a gdy poczujesz lekkie drżenie uciekaj z tego obszaru jak nadalej.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeWto Paź 21, 2014 10:02 pm

-Rozpętaj burzę piaskową i korzystając z zamieszania rzuć się na niego i złap chrupaniem!

Zielony pok złapał Stalowego węża Mega Odpływem(STABx1,5, TYPx1), zabierając mu część mocy, a ten w tym czasie rozpętał burzę piaskową. Korzystając z słabej widoczności rzucił sie na Grovyle i złapał go silnymi szczękami(STABx1, TYPx1) obniżając jego defensywę, uniósł swą ofiarę wysoko nad ziemię i czekał na polecenie swej trenerki.

-Świetnie, teraz uderz nim o ziemię i przygnieć stalowym ogonem!

Pogoda Zaklepuję kolejkę 40px-Sandstorm_icon_BW -5

Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeSro Paź 22, 2014 7:02 pm

Nie będzie dobrze. -Grovyle mamy małe problemy ale nie możemy się poddać postaraj się użyć kuli energii, a gdy przeciwnik będzie chciał zaatakować stalowym ogonem unik przyśpieszeniem i ponów mega odpływ. Wiem, że możesz sobie poradzić.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeCzw Paź 23, 2014 9:56 am

Steelix rzucił mocno zielonym pokiem o ziemię, ale ten zanim upadł plecami na twarde podłoże, lecąc strzelił do węża kulą energii(STABx1,5, TYPx1). Steelix natychmiast chciał przygnieść go ogonem, ale ten wykorzystując przyśpieszenie wykonał unik, po którym mimo trudnych warunków pogodowych delikatnie isę podleczył kosztem Steelixa, używając Mega odpływu(STABx1,5, TYPx1).

Pogoda Zaklepuję kolejkę 40px-Sandstorm_icon_BW -4
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimePią Paź 24, 2014 4:50 pm

-Grovyle będziemy musieli sobie poradzić teraz kula energii, gdyby atakował unik przyśpieszeniem, a gdyby użył tunelu to wykrywanie. Wiem, że dasz radę.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitimeSob Paź 25, 2014 6:07 pm

-Zasłoń się ogonem, a potem szarżuj na niego z chrupaniem, goń go aż go dopadniesz!

Stalowy wąż oberwał kulą energii(STABx1,5, TYPx1) w ogon, po czym ruszył na zielonego pokemona. Gonił go a ten zwinnie umykał, aż wreszcie popełnił mały błąd i wpadł w paszcze Steelixa(STABx1, TYPx1).

-Uderzaj teraz stalowym ogonem, uderzaj aż trafisz, a potem wycofaj się i z daleka poślij mu kamienny grób!

Pogoda Zaklepuję kolejkę 40px-Sandstorm_icon_BW -3
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zaklepuję kolejkę Empty
PisanieTemat: Re: Zaklepuję kolejkę   Zaklepuję kolejkę Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zaklepuję kolejkę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Blokuję kolejkę

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Olivine-