PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Chcę walczyć

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 05, 2014 1:51 pm

Gastrodon sobie twardniał i nie wyskoczyć, bo zanim skończył utwardzanie, tuż pod nim pojawił się stalowy wąż uderzył go kopaniem(STABx1,25, TYPx1). Pokeślimak dzięki utwardzeniu nie odczuł tego ciosu zbyt mocno, ale Steelix złapał go Chrupaniem(STABx1, TYPx1) zanim ten zdążył cokolwiek zrobić. W wyniku chrupania spadła defensywa ślimaka.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 05, 2014 2:57 pm

A jednak, Gastrodon nie był wystarczająco szybki, aby uchronić się przed atakiem stalowego węża. Steelix wynurzył się z ziemi i użył Chrupania na moim podopiecznym. Musiałem działać szybko - bez chwili namysłu wykrzyknąłem to, co mi ślina na język przyniosła:

- Gastrodon! Teraz, gdy przeciwnik trzyma cię w paszczy, jest mniej niebezpieczny. Wodny Puls! Bomba Błotna! Nie pozwól Steelixowi schować się z powrotem do ziemi. Uderzaj, czym możesz!

Nie byłem pewien jaki efekt wywoła mój rozkaz, ale wiedziałem jedno - musiałem próbować i nie mogłęm się poddać.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 05, 2014 3:14 pm

-Puść go natychmiast i przygwoźdź go do ziemi stalowym ogonem! Zasłoń arenę burzą piaskową

Bastrodon użył wodnego pulsu(STABx1,5, TYPx2), co spowodowało natychmiastowe uwolnienie się z paszczy stalowego węża. Steelix natychmiast zareagował i uderzył stalowym ogonem(STABx1,5, TYPx0,5) w ślimaka tak, że ten jest odwrócony do przeciwnika plecami i nie może się poruszyć. Gdy Gastrodon próbował się wydostać spod ciężkiego ogona, Steelix wywołał burzę piaskową, przez co przez najbliższe pięć tur będzie ograniczona widoczność.

-Uderz go jeszcze raz ogonem i atakuj kopaniem spod ziemi!

Pogoda Chcę walczyć - Page 2 40px-Sandstorm_icon_BW 5


Ostatnio zmieniony przez Dziomek dnia Wto Paź 07, 2014 10:48 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 05, 2014 5:51 pm

Burza piaskowa trochę pokrzyżowała moje ambitne plany. Teraz nie miałem pojęcia co dzieje się z moim podopiecznym, musiałem działać na wyczucie. Przygryzłem wargę, po czym wykrzyknąłem z całych sił:

- Gastrodon! Taniec Deszczu! Pozbądź się tej burzy!

Tak, Taniec Deszczu powinien zniwelować niekorzystne działanie burzy piaskowej i podyktować nowe, korzystniejsze warunki (według TEGO artykułu przynajmniej). Teraz moc wodnych ataków została zwiększona, a Gastrodon mógł wkroczyć ponownie do akcji. Nie mógł się jednak na razie poruszyć, dlatego też wydałem kolejny rozkaz.

- Gastrodon! Odnowienie!
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 07, 2014 10:41 am

Ślimak dostał jeszcze raz ogonem (STABx1,5, TYPx0,5) i nękający go napastnik zniknął pod ziemią. Ten czas Gastrodon wykorzystał na zmianę pogody  i w ten oto sposób nastał deszcz. Następnie pokemon zabrał sie za wykonywanie odnowienia, ale nie zdążył go wykonać, gdyż spod ziemi znowu wyłonił się Steelix, kopaniem (STABx1,25, TYPx1) wyrzucając ślimaka w powietrze.

Pogoda Chcę walczyć - Page 2 40px-Rain_icon_BW -5
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 07, 2014 10:50 pm

Nie było łatwo i na pewno nie było przyjemnie, ale pocieszałem się tym, że teraz pogoda jest po mojej stronie. Steelix wynurzył się spod ziemi i wyrzucił mojego podopiecznego w powietrze. Musiałem działać i doskonale zdawałem sobie z tego sprawę. Wykrzyknąłem więc w stronę ślimaka:

-Gastrodon! Teraz, gdy Steelix znowu jest na powierzchni, bombarduj go Wodnym Pulsem! Niech dowie się, że nie jesteś wcale taki bezbronny!
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 08, 2014 3:52 pm

-Zasłoń sie ogonem i bij go nim!

Gastrodon rozpoczął ostrzał stalowego węża Wodnym pulsem(STABx1,5, TYPx2), na co ten odpowiadał atakami Stalowym ogonem(STABx1,5, TYPx0,5). Pogoda sprzyjała wodnym atakom, więc Steelix otrzymywał dużo większe obrażenia.

-Chowaj się pod ziemię kopaniem, a gdy wyjdziesz spod ziemi, złap go chrupaniem i wciągnij go do tunelu!

Pogoda Chcę walczyć - Page 2 40px-Rain_icon_BW -4
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 12, 2014 9:01 pm

Gastrodon dzielnie stawiał opór o wiele większemu rywalowi, więc byłem zadowolony. Nie mogłem jednak opuszczać gardy - pojedynek cały czas trwał i, dopóki się nie skończy, muszę być skupiony. Widząc kolejne posunięcia rywala, błyskawicznie krzyknąłem:

- Gastrodon! Użyj Odnowienia! Następnie - Zabłocona Woda w otwór tunelu, w którym zniknął Steelix!
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 11:02 am

Stalowy wąż schował się pod ziemią, a Gastrodon trochę się podleczył. Podpełzł do otworu w ziemi pozostawionego przez Steelixa i wlewał do niego zabłoconą wodę. Steelixa dawno tam już nie było i zaatakował zza pleców ślimaka kopaniem(STABx1,25, TYPx1), chrupnął(STABx1, TYPx1) go mocno i wciągnął go do nowo powstałego tunelu.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 19, 2014 11:50 am

Przygryzłem wargę i zacisnąłem pięści - nie było dobrze. Gastrodon został wciągnięty do tunelu stworzonego przez Steelixa - musiałem działać szybko i zdecydowanie. Bez zbędnego rozmyślania, wykrzyknąłem:

- Gastrodon! Nie poddawaj się! Zabłocona Woda! Skoro Steelix wciągnął cię już od ziemię, to teraz nie ucieknie od ataku. Do roboty!
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 19, 2014 2:57 pm

-Steelix, zostaw go pod ziemią, wydostań się z tunelu i stalowym ogonem zasyp go!

Stalowy pokemon w marnym stanie wydostał się z tunel, bo dostał pod ziemią dużą dawką Zabłoconej wody(STABx1,5, TYPx2). Znalazł jeszcze trochę sił by zasypać tunel z ślimakiem w środku. Gdy ziemia zasypywała tunel, nadmiar zgromadzonej tam wody wystrzelił w stalowego węża. To było zbyt wiele dla niego. I tak w tej rundzie swoją walkę na dziś zakończył Gastrodon i jego przeciwnik Steelix. Służby szybko wkroczyły na arenę aby wykopać ślimaka, a sędzia ogłosił zwycięstwo wyzywającego. Tym samym Maverixx zdobył odznakę Minerału.

-Dobrze się spisałeś młody. Ten twój ślimak jest wspaniałym pokemonem i jeśli będziesz nadal potrafił odpowiednio wykorzystywać jego atuty, możesz zajść bardzo daleko.

Liderka wręczyła ci odznakę i wróciła do swego biura, by wypełnić raporty i odesłać je do Centrum Odznak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Chcę walczyć - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Chcę walczyć   Chcę walczyć - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Chcę walczyć

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Chcę walczyć!
» Nikt nie chce walczyć w budyniu :/
» Szatan idzie walczyć
» Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Olivine-