PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 9:32 am

Ja vs. Szogun
Masquerain vs. Arbok
Sala normalna
Czas starcia - dzisiaj, godzina 14
Poszukiwany sędzia.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 11:14 am

Nie widzę potwierdzenia ze strony Szoguna, znaczy się walki nie będzie ?
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 11:17 am

Będzie, tylko on treningi podobno pisze Razz
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 11:18 am

Potwierdzam
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 12:58 pm

Poki znacie przeciwnika też więc nie ma co przedłużać. Sala typu lód: wszędzie lodowe wyrostki i ślizgawica, pod wierzchnią warstwą lodu nie ma wody, sam lód. Walka na otwartym terenie bez sufitu, jedynie lodowe ściany.

Kolejka:
Nadno
Szogun
Ja
Szogun
Nadno
Ja i tak do usranej śmierci.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:03 pm

- Masquerain, leć - powiedziałem wypuszczając na pole walki moją ćmę, która teraz szybowała w górze. - Pierwszy ruch należy do nas. Unikaj kontaktu wzrokowego z przeciwnikiem. Najpierw zaatakuj Porywem Wiatru, a potem Złowieszczym Wiatrem. Zakończ manewr Bąbelkowym Promieniem - wydałem polecenie mojemu pokemonowi, mając nadzieję, iż ten poradzi sobie w kolejnej już swojej walce z rzędu. Wiele razy sobie poradził - myślę, że dzisiaj nie będzie inaczej
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:12 pm

-Arbok idź!- Krzyknąłem i rzuciłem balla z którego wynurzył się poke wąż Arbok.- Skoro Nando boi sie kontaktu wzrokowego to ma problem. Jak jego pokemon celnie w ciebie trafi nie patrząc na ciebie? Dorwij go w locie i gryzieniem sprowadź na ziemię i przygnieć tam skrzekiem!- Wydałem polecenie swojemu pokemonowi i obserwowałem jego zmagania. Miałem nadzieje że nam sie uda pokonać tego latającego robaczka.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:19 pm

Wąż już był blisko zanurzenia kłów w robaczym mięsie, kiedy to oberwał porywem wiatru i został sprowadzony na ziemię. Chwilę po tym Arbok oberwał dodatkowo złowieszczym wiatrem, ale pokemon Nadno już teraz ciężko oddycha. Jest to winą braku należytego odpoczynku po wczorajszej walce w sali.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:24 pm

Kurde. Akcja nam nie wyszła ale co tam. Zdziwiony sapaniem poke robaka wydałem polecenie dla Arboka.
-Arbok, zaatakuj go trującym żądłem po czym atak kwasem w skrzydełka poke robaka- Powiedziałem do pokemonowego węża i obserwowałem jego zmagania. Miałem nadzieję że tym razem się uda.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:29 pm

- Volant, zdmuchnij Porywem Wiatru Trujące Żądła, a na Kwas zareaguj Złowieszczym Wiatrem. Na koniec znów proszę o Bąbelkowy Promień - wydałem polecenie mojej podopiecznej obserwując uważnie pole walki jak i to co tam się dzieje. Nawet jakby sobie nie poradziła z Arbokiem to i tak jestem z niej dumny - i zawsze będę, po mimo wszystkiego co może się dziać. Wink
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:37 pm

Wietrzne ataki zdmuchnęły oba bezpośrednie ataki węża, po czym pokemon Szoguna został uraczony bombelkowym promieniem.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:44 pm

- Dobrze, Volant. Dalej unikaj jego spojrzenia, to ważne. Najpierw użyj Złowieszczego Wiatru, następnie Poryw Wiatru. Całą turę zakończ kolejnym Złowieszczym Wiatrem - poleciłem znów mojej podopiecznej, układając ręce na krzyż i przypatrując się poczynaniom oby dwóch stworzeń, które, jak widać, naprawdę ładnie radzą sobie na tej arenie. Aż miło dla oka oglądać taką walkę.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:45 pm

-Przerwij jego atak skrzekiem po czym zaatakuj kleistym strzałem! Jakby nie udało ci się zablokować go skrzekiem to zrób unik !
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:48 pm

Robak nadal wydawał się ostro zmęczony toteż skrzek Arboka wystarczył na zrównoważenie wietrznych ataków przeciwnika. Chwilę po tym wąż dołożył kleisty strzał co strąciło z nieba latającego robala.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:50 pm

-Arbok teraz dopóki leży na ziemi zaatakuj go gryzieniem w skrzydło! Jeśli nie będzie mógł latać straci też swoje powietrzne ataki!
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:55 pm

- Żeby zaatakować Gryzieniem, musi się do nas zbliżyć. Więc odbij się od ziemi i wznieś się wyżej używając Porywu Wiatru w stronę przeciwnika. Następnie Złowieszczy Wiatr w stronę oponenta.
Poleciłem pokemonowi dalej przyglądając się poczynaniom naszych stworzeń. Z tego co widać Arbok dzięki swojemu instynktowi jest groźnym przeciwnikiem. Będzie trzeba na niego uważać...
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:12 pm

Arbok ruszył na przeciwnika, który jest coraz bardziej zmęczony. Pokemon Szoguna nie miał trudności z dorwaniem robaczego mięsa, które toczy drugą walkę z rzędu bez dnia przerwy. Skrzydełka zostały uszkodzone wiec sobie nie polata i wiaterków nie popuszcza hej !
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:19 pm

-.-

Słodki Zapach w oczy Arboka po czym jeszcze raz spróbuj się odbić i wykonać Lepką Sieć, a następnie Szybki Atak, by uciec.

Hmm... Może Masquerain nie jest najsilniejszym pokemonem, może jest bardzo zmęczona, może przegrywa, ale i tak to jest nie ważne, nawet jak przegra... Gdyż ja wierzę w sowich podopiecznych, a wiara działa cuda.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:23 pm

-Zablokuj go skrzekiem i przerwij jego próby wybicia się gryzieniem! Przygnieć go do zie...lodu i trzymaj póki nie zabijesz!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:28 pm

Robak sie wierzgał jak potłuczony, ale sił brakło. Słodki zapach został natychmiast sparowany skrzekiem, zresztą węże czują zapachy językiem a nie oczyma. Kolejne gryzienie odbierało resztki nadziei robakowi, który resztkami mocy wystrzeliwał lepką sieć aż w końcu przestał sie ruszać.
- Masquerain niezdolny do dalszej walki, wygrywa Arbok, smacznego !

Walkę wygrywa Szogun
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:32 pm

- Masquerain, powrót - powiedziałem, chowając podopieczną do PokeBalla
- Gratki Szogun, ładnie... Ale jak na razie jest między nami remis.. Więc może jeszcze kiedyś zawalczymy... nie wiadomo - rzekłem po czym po prostu skierowałem się do wyjścia z areny, jako, iż nie miałem powodów, by dalej przebywać w owym budynku. Gdy wychodziłem wymamrotałem tylko do siebie: - Masquerain... nigdy więcej... - i tak też opuściłem to miejsce.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:38 pm

Statystyki zaktualizowane
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Kilka słów o sobie
» Odkluczam sobie drogę do ewolucji
» Chcę walczyć
» Chcę walczyć!
» Nikt nie chce walczyć w budyniu :/

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Arena Walk-