PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Walka, walka, walka!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:04 pm

- Volcano! Co ja mówiłam ci na treningach o spaniu w trakcie trwania walki bądź treningu? Co pani psycholog o tym mówiła? - Krzyknęłam w kierunku pokemona, aby go obudzić. - Jeśli chcesz spać to nie w takim momencie bo przeciwnik ci na to nie pozwoli i będzie atakować, a spać możesz w każdej chwili po zakończeniu walki, wówczas nikt nie będzie ci w tym przeszkadzać. Uderz na początku przeciwnika kręgiem ognia, a później miotaczem płomieni. Tym razem bądź ostrożniejszy. Gdyby znów chciał taki numer wykonać postaraj się zahamować uderzając miotaczem płomieni w ścianę.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 24
Skąd : Okolice Łodzi

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:05 pm

Proszę o salwy Trujących Liści.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:08 pm

Te zatrute liście obudziły poka Crystal ale nie tylko, dodatkowy efekt to zatrucie. To trochę wkurzyło ognistego poka co udowodnił szarżą ognistym kręgiem przez kolejną salwę zatrutych liści. Przebił sie i dotkliwie ugodził przeciwnika. Miotacza nie wykonał, bo po jego ognistych atakach się tutaj zaroiło od pary wodnej, ale za to jaskinia stała się bardziej sucha.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 24
Skąd : Okolice Łodzi

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:11 pm

Bayleef, proszę byś Magicznym Liściem zaatakował Quilavę tak by ten się przewrócił, a następnie Ostry Liść w sufit nad oponentem. Jeżeli coś by nie szło po naszej myśli, rób uniki Akcją.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:16 pm

- Zablokuj atak ostrych liści przeciwnika miotaczem płomieni, a następnie wykonaj atak prędkością w ścianę, która jest nad przeciwnikiem, aby oberwał od kamieni, które na niego spadną. Następnie wykonaj krąg ognia i nie pozwól zmylić się tak jak poprzednio, gdy będziesz blisko oponenta dodaj miotacz płomieni. - Poleciłam. W powietrzu unosiła się para wodna, ale za to wilgoć nie przeszkadza już aż tak bardzo w walce ognistym pokemonem.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:26 pm

Miotacz miał zablokować ostre liście wiec nie zareagował kiedy okładano go magiczna wersja tego ataku. Jednak te ostre w sufit już spopielił, zaraz potem uderzył prędkością w ścianę ZA bo ścian nad przeciwnikiem nie ma, tam jest sufit, tyle że to nic nie dało. Tyle tej szamotaniny, zmęczony po walce w sali bayleef nie uniknął kręgu ognia, którym oberwał. Oba poki są wycieńczone i poranione, a pok Crystal zatruty, tyle że dzięki zmniejszonej obronie Bayleef jest bardzo podatny na ataki kontaktowe przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:32 pm

Pokemon Mephisto był już zmęczony po walce, ale Quilava także odczuwał już trudy tego starcia, a także zatrucie, którego jakby patrzeć nie było, gdyby ten nie postanowił po raz koleny zasnąć. Cóż... Treningi na charakter pokemona najwidoczniej nie przynoszą zbytnich efektów.
- Dalej Quilava, mamy szansę to zakończyć. Wykonaj krąg ognia i podczas wykonywania kręgu ognia użyj miotacza płomieni tak, aby przy tym niszczyć wszelkie przeszkody i... Może przy farcie jeszcze zranić swojego przeciwnika? Jeśli ten nadal będzie stał na nogach oddal się od niego przy pomocy szybkiego ataku i ponownie uderz miotaczem płomieni! - Wydałam kolejne polecenie.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 24
Skąd : Okolice Łodzi

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:38 pm

Bayleef, proszę o Akcję, by wykonać unik. Wtedy z innej strony wykonaj salwy Magicznego Liścia.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:43 pm

Miotacz płomieni przy wykonywaniu kręgu ognia nie był dobrym pomysłem, nie dość że sobie zadek przypalił to jeszcze odbił sie od podłoże i zahaczył plecami o formacje skalne na suficie. Poraniony pok ognisty już chciał znów wyciągnąć poduszkę, ale zatrucie go męczyło i tego zaniechał. Wtedy oberwał magicznym liściem, po którym ledwo wstał na nogi.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 24
Skąd : Okolice Łodzi

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 2:46 pm

Zanim zdąży się podnieść proszę Cię Bayleef, skończ to salwą Magicznych Liści.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 3:02 pm

- To my to zakończymy Quilava. Szybko, zaatakuj miotaczem płomieni z całej siły tak, aby spalić liście i dotknąć nim swojego przeciwnika. Jeśli ten nadal będzie stał na nogach ponownie wykonaj miotacz płomieni. Włóż w to dużo siły. Wiem, że sobie poradzisz i wygrasz! - Krzyknęłam w kierunku pokemona, który w poprzedniej turze oberwał. Wierzyłam, że teraz atak mu się uda. - Dalej Quilava!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 3:05 pm

Miotacz płomieni Quilawy dużo osłabł na skutek obrażeń i zmęczenia, toteż wystarczył tylko do siłowania sie z magicznym liściem. Czas mijał a ataki pozostawały w równowadze, ale t Quilawa była zatruta i na skutek tego padła. Wycieńczony Bayleef aż przysiadł z wrażenia.
- Quilawa niezdolna do dalszej walki, tym samym zwycięzcą jest Mephisto i jego Bayleef, gratulacje !
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 24
Skąd : Okolice Łodzi

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 3:25 pm

- He? Wygraliśmy Bayleef... - powiedziałem do podopiecznego z lekką nutką zaskoczenia. To dla niego duży wyczyn pokonać najpierw Magnemite'a w sali Olivine, a potem jeszcze Quilave, pokemona, który swoim typem miał bardzo dużą przewagę nad Bayleef'em... Wyjąłem zza pasa jeden z moich PokeBalli i schowałem startera, by odpoczął, po czym skierowałem się do Crystal. - Świetnie sobie radzisz w walkach, wiesz? Jednak... sądzę, że czasem ponosi Cię gniew z powodu występującej u Quilavy des aprobaty Twojej osoby. Myślę, że ta bariera między Wami się przełamię. Chciałbym Ci również podziękować za nasze kolejne doskonale rozegrane starcie - powiedziałem po czym zwróciłem się do sędziego: - Dziękuję również panu za sędziowanie tej walki - a następnie skierowałem się do Centrum Pokemon, rzucając za sobą tylko krótkie "Do zobaczenia".
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 10:46 pm

Statystyki zaktualizowane.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Walka, walka, walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka, walka, walka!    Walka, walka, walka!  - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Walka, walka, walka!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Walka?
» Walka
» Walka!
» Walka spam
» Kolejna Walka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Arena Walk-