PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Frey



Liczba postów : 75

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 7:23 pm

-Użyj promienia z hipnozy, a następnie zjadacza snów, by pozbawić ją wszystkich sił do walki, nim się obudzi ponownie!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 7:27 pm

Nidoqueen skoczyła do przeciwnika, a gdy opadała to już spała. Podczas drzemki Gengar sobie zjadał sny pokemona Morfiny, sprawiając jej tym ból.
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 7:31 pm

-Wykończ ją zjadaczem snów, a jak zacznie się budzić, to przywal mrocznym promieniem!
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 7:32 pm

- Obudź się i przeturlaj w bok, a następnie wystrzel salwy trującego żądła
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 7:35 pm

Gengar sobie podjadał a jak skończył to spojrzał na swojego trenera, on mrocznego promienia nie zna, takiego ataku nie ma. Tymczasem Nidoqueen wstała i rozpoczęła nawalanie trującym żądłem w ducha.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 7:38 pm

- Nawalaj trującym żądłem, w razie ataku - unik turlaniem!
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 7:40 pm

-Skontruj to hipnozą, a następnie zjadacz snów, by zregenerować ubytki energii, a jednocześnie jeszcze bardziej osłabić przeciwniczkę!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 7:43 pm

Nieprzerwana seria trującego żądła uniemożliwiała Gengarowi kontrę. Niby nic ale każdy atak w dużej ilości przeszkadza, a nawet sprawia ból.
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 9:49 pm

-Zanurkuj pod ziemię, by schować się przed atakami Nidoqueen!
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 1:19 pm

- Nie odpuszczaj, cały czas trujące żądło, bo to nam wychodzi mała
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 1:52 pm

Duch oberwał jeszcze trochę po czym zanurkował pod ziemię i tam siedzi.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 2:41 pm

- Bądź czujna, taki typ lubi atakować od tyłu. Musisz być gotowa na unik. W każdej chwili może wyjść, nawet spod ciebie. Może nawet zaatakować z góry. Musisz się wyciszyć, skupić, być czujna. Masz znakomity słuch. Unik wykonaj za pomocą turlania, zaś przy wolnym strzale, pozostaje Ci atak trującym żądłem.
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 5:22 pm

-Wyskocz z boku, by nie mogła ciebie zaatakować. -Wydałem rozkaz duszkowi, patrząc jak wyłania się z ziemi, a przeciwniczka turla się w bok, nie mając celnego strzału, by uniknąć spodziewanego ataku. I gdy w końcu przestaje się turlać, to wydaję rozkaz: -Hipnoza oraz zjadacz snów!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 7:38 pm

Podchodów ciąg dalszy, a potem wyjście z cienia. Duszek korzystał z przewagi szybkości do uników po czym w końcu uśpił i zeżarł sny przeciwnika. Podążając schematem waszych działań i wcześniejszych oświadczeń względem zakończenia walki dziś dzień, uroczyście oświadczam iż takie zabawy trwały do końca aż Nidoqueen padła niezdolna do dalszej walki, wygrywa Frey.
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 7:59 pm

-Dobrze się spisałeś -Pogłaskałem duszka po jego kudłatej główce, a następnie on zapadł się pod ziemię, znikając gdzieś, a ja podszedłem do mojej przyjaciółki. -Całkiem dobra walka i w momencie gdy mój pokemon nie mógł nic wykonać, to myślałem, że to już po mnie. Dziękuję ci za poświęcony czas i gdyby nie przewaga typów na moją korzyść, to walka mogłaby się potoczyć zupełnie innymi torami i to ja miałbym problem ze zwyciężeniem, ponieważ Nidoqueen to całkiem silny pokemon, który posiada bardzo bystrą i sprytną trenerkę, która potrafi wykorzystać jej potencjał. Smile
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 8:14 pm

- Powrót Nidoqueen, dzielnie i dobrze walczyłaś. - Uśmiechnęła się do pokemona, po czym powróciła go do pokeballa, na zasłużony odpoczynek. Później i tak odwiedzi poke centrum, aby podopieczna mogła efektywniej wypocząć po wymagającej walce. - Dziękuję Frey za walkę i gratuluje Ci zasłużonej wygranej. Myślę, że wygrałeś to nie tylko przewagą typów, fakt, że wiele ataków mi odpadało, to jednak miałeś swoją taktykę. Miło się z Tobą walczyło. A tobie Samaelu dziękuję za sędziowanie nam Smile

Frey, zmieć wszystkich w turnieju, bo cię zjem! Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina   Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ćwierćfinał 1: Frey vs Morfina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Ćwierćfinał 2: Dziomek vs Aureliusz
» Ćwierćfinał 3: Riley vs Maverixx
» Frey
» Frey
» Frey

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Turnieje Typów :: Turniej Trujący-