PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Jaskinia Samaela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimePon Cze 16, 2014 10:49 am

Tutaj możecie zgłaszać swoje oferty Jokerowi, aby trenował z waszymi pokemonami ataki typu Mrok. Inne niż podany obok typ będą z góry ignorowane, więc pamiętajcie o tym. Nie biorę więcej niż jednego poka, cięcia w budżecie Razz No chyba że zaproponujecie atrakcyjną cenę :3

Za pokemona z atakami od 1 do 4 biorę 25zł
Za pokemona z atakami od 5 do 7 biorę 30zł
Za pokemona z atakami od 8 do 10 biorę 35zł
Za pokemona z atakami 11 i więcej biorę 40zł
Za naukę ataku TM biorę 45zł


Zapraszam Razz
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeWto Cze 17, 2014 9:43 pm

Chansey i Double-edge - Podwójne uderzenie kantem. Sory, ale nie będe patrzał na widzimisie z atakami typu mrok. Jeśli się nie zgadzasz - trudno, ale z pewnością z takim czymś nie pociągniesz długo. Trening możesz zacząć jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeWto Cze 17, 2014 9:52 pm

Ja nikomu ciągnąć nie muszę, to robota dodatkowa i z głodu nie umrę Razz
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 7:56 am

Chimchar i Złowieszcza Intryga. Według cennika 30 zł.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 11:32 am

Spoko wodza, przyjmuję zlecenie. Rozumiem że na tydzień, bo mój cennik jest na tego podstawie wzorowany. No i pisz od kiedy mam zacząć.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 11:39 am

Jak tak - to na tydzień. A data rozpoczęcia? Jak ci się uda. Może być dziś, jutro, piątek.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 12:36 pm

To zacznę dzisiaj bo inaczej zapomnę Razz
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 3:42 pm

No to trudno, fajnie by było jakby uwzględnili to przy inspekcji czy innego rodzaju sprawdzeniu. Byli inni, którzy robotę by traktowali serio. Hodowca - pomyłka ;/
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 4:26 pm

Aleś ty hardy. Zgłosiłem się bo nikomu innemu się nie chciało, no i zaznaczyłem swój egoizm w podaniu więc z łaski swojej się wypchaj Razz
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 8:50 pm

Samcio Buizel i Pogoń. 30 zł jak w cenniku.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 10:04 pm

Pisałem że biorę jednego na raz. Czekasz tydzień, czy spróbujesz mnie przekupić rozsądną sumką ? ^^
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 10:12 pm

40 zł
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 10:28 pm

Kochany, ja za box płacę 20 dychy żeby drugiego poka wziąć. Zrobię ci grzeczność i po przyjacielsku wezmę tylko 45zł, bo to prosty atak jest, pasuje ? Jak tak to rozumiem, że 7 dni i od jutra ?
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 11:20 pm

45 zł od jutra
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 11:45 pm

Teraz to od dzisiaj xD Przyjmuję zlecenie.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeWto Cze 24, 2014 7:21 pm

Castielu, zwracam twój pokebal z Chimcharem. Pokemon miał dość emocjonujący na swój sposób rodzaj trenowania, wiec i ty powinieneś takie mu robić. Najpierw zacznij od chwili na skupienie w sobie mrocznej strony mocy. Nauczyłem tego pokemona i wie że robi to poprzez nagromadzenie negatywnych emocji z przeszłości. To taka prowizorka dla nie mrocznych pokemonów, ale powinna się nadać. Następnym krokiem jest rozzłoszczenie poka, najlepiej poprzez trenowanie w sparingu z innym. Nie musisz wystawiać swojego, pójdź w plener i niech Chimchar wyżywa się na dzikich pokemonach. Podczas sparingów ma narastać w nim złość i chęć dotkliwego ugodzenia przeciwnika, to wszystko musi przelać w swoje ataki, dzięki czemu wzrośnie specjalny atak. Z mojej strony to wszystko, a przed wami praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka panowie Razz

EDIT: Zaczynasz od jutra przez kolejne 7 dni !
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 25, 2014 9:02 pm

Rileyu zwracam ci twojego Buizela i życzę powodzenia w dalszym treningu. Podczas pracy pohodowlanej musisz pamiętać aby twój pokemon dobrze rozgrzał mięśnie nóg, aby nie łapały go skurcze i inne kontuzje. Kolejny krok to naprowadzenie go na ciemną stronę mocy dzięki negatywnym emocją, jest to zabieg konieczny u niemrocznych pokemonów. Kiedy już wprowadzisz go w taki stan każ mu biegać z tą mocą od jednego miejsca do drugiego uderzając w wybrany cel masą swojego ciała, jak przy akcji czy szybkim ataku. Najlepiej gdyby wykonywał to na jakimś ruchomym celu, zabawce na baterie czy też dzikim pokemonie, wybór należy do ciebie.

Musisz trenować w ten sposób ze swoim pupilem przez kolejne 7 dni, a zacząć możesz już od jutra.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Cze 25, 2014 9:19 pm

Zacznę dopiero po powrocie 6.07 ponieważ nie wyrobię się w czasie przez urlop.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeCzw Cze 26, 2014 3:31 pm

Daje Ci mojego Beedrila na naukę Pogoni. Pokemon właśnie wyciągany z boxu, jeśli ci pasuje możesz zacząć jak najszybciej. Zgadzam się co do kasy w cenniku.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeCzw Cze 26, 2014 4:31 pm

Ja tam bym na twoim miejscu zainwestował tę kasę w psychiatrę, ale co mi tam to ty będziesz miał dziurawe dupsko Razz 30zł za 7 dni nauki pogoni, zaczynam w piątek.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeCzw Cze 26, 2014 9:12 pm

Zrobi się z czasem ; ) Zgadzam się.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeSro Lip 02, 2014 2:52 pm

Shuppet po [ale to już było... i nie wróci więcej...] do nauki ataku Sucker Punch. 4 ataki czyli 25 zł.

Edit:
Jest po ale to już było i ogniki opanowane. 30, a nie 25.


Ostatnio zmieniony przez Crystal dnia Nie Lip 06, 2014 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeCzw Lip 03, 2014 9:51 am

Joł Sponge, oddaje ci twojego robaczego terminatora po odbyciu z nim tygodnia w hodowli. Łatwo nie było ale nie będę zanudzał cię szczegółami. Twoim zadaniem teraz jest nie dać się zabić i kontynuować moje dzieło. Na początku wytworzenie w pokemonie negatywnych emocji, które przerodzą sie w ciemna energię. Sądzę że na sam twój widok takowe powstaną, ale pokemon musi jeszcze ją ustabilizować, i nie wytracić jej na atakowanie ciebie. Kiedy to ci się uda osa musi podążyć za jakąś ofiarą i na niej spożytkować zebraną energię uderzając w cel, jak mniej więcej przy akcji czy szybkim ataku. Mogą to być cele sztuczne jak rzutki czy samoloty na baterie, ale możesz też udać sie w dzicz i testować nowy ruch na żywym mięsie wątpliwego pochodzenia. Życzę powodzenia przez kolejne 7 dni treningu po hodowli, zaczynasz od jutra.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 12:06 pm

Zgłaszam się z Mukiem (pamiątka)
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 1:50 pm

Chimchar Castiela opanował Złowieszczą Intrygę, ale warto by było ją jeszcze poćwiczyć na najbliższych treningach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jaskinia Samaela Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Samaela   Jaskinia Samaela Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Jaskinia Samaela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Box Samaela
» Jaskinia Chargestone
» Jaskinia Wabika

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0-