PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 To znowu ja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 13, 2014 11:33 am

Kingdra zanurzenie i odpoczywaj pod wodą. Poczekaj na zebranie sił, lecz jeśli przeciwnik ci przeszkodzi potraktuj go Bąbelkowym Promieniem.

Przez to, że Hydreigon nadal miał mokre skrzydła musiał używać Smoczego Pędu na ziemi przez co ten był słabszy i wolniejszy. W ostateczności Kingdra ponownie zdołała uciec przed atakiem hydry. Hydreigon próbując szczęścia i machając Chrupaniem w wodzie, dostał Bąbelkowym Promieniem i wyleciał z basenu.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 13, 2014 12:58 pm

-Coś nie masz dziś szczęścia, rozpędź się akcją i wskocz do wody na bombę, a pod wodą krąż dookoła przeciwnika, gdy będziesz za jego plecami, złap go mocno chrupaniem i przyciśnij do ściany basenu!
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 13, 2014 9:44 pm

Teraz Kingdra Przyspieszenie i wyskocz z basenu. Kontra Hydreigona za pomocą Tornada.

Hydreigon zaczął rozbieg i Akcją kierował się w stronę basenu, jednak Kingdra z pomocą Przyspieszenia zaatakowała Tornadem i odepchnęła Hydreigona Tornadem.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 14, 2014 12:34 pm

Ostrzelaj go smoczym pulsem i zakończ ostrzał hiper dźwiękiem!
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 14, 2014 2:47 pm

Skrzyżuj ogień Hydreigona za pomocą Hiper Promienia.

Kingdra razem z Hydreigonem wykonała atak. Zarówno Hiper Promień jak i Smoczy Puls wykonane w tym samym czasie zderzyły się na środku areny. Powstała chmura dymu, jednak po chwili opadł. Kingdra leżała nieprzytomna a Hydreigon chwilę później dołączył do niej.

Nieźle się spisałaś Kingdra. Teraz przyszedł czas na ostateczny pojedynek młody trenerze. Dragonair pokaż się!
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 14, 2014 8:48 pm

Świetna robota Hydra, teraz odpocznij sobie. Palpitoad, teraz pora na ciebie! Otocz się Wodnym Pierścieniem, dzięki temu przez całą walkę będziesz regenerował HP, a później wskocz do wody w celu uniknięcia ataków przeciwnika i stamtąd poślij mu Bąbelkowy Promień!
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 15, 2014 8:34 pm

Dragonair rozpocznij Paraliżem w zbiornik wodny kiedy Palpitoad będzie w środku. Gdy sparaliżowany wypłynie na powierzchnię, wywal go na arenę za pomocą Stalowego Ogona.

Oba pokemony ruszyły. Palpitoad otoczył się Wodnym Pierścieniem i po chwili ukrył się pod taflą wody. Było to jednak nie przemyślane gdyż chwilę później pokemon został sparaliżowany przez Dragonair. Gdy pokemon żaba wypłynął na powierzchnię wody, smok za pomocą Stalowego Ogona wybił żabę z wody niczym piłkę baseballową, która wbiła się w ziemię na arenie.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 16, 2014 7:01 pm

Na szczęście masz trochę specjalnych ruchów, których paraliż nie blokuje. Ostrzelaj go za pomocą błotnego strzału!
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 16, 2014 9:44 pm

Unik przed Błotnym Strzałem i uderz w niego Gniewem Smoka po czym oddal się i czekaj na kolejny ruch.

Palpitoad miał wielki problem po paraliżu, ale udało mu się wystrzelić kulki błotne. Udało mu się oblepić ogon Dragonair, ale ta nie miała problemu z uderzeniem Gniewem Smoka. Palpitoad oddalił się jeszcze bardziej od basenu i sromotnie oberwał od smoka. Cały czas jest sparaliżowany.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 17, 2014 3:57 pm

Wydaj z siebie super dźwięk! gdy tylko usłyszysz lub zobaczysz przeciwnika, uderzaj super dźwiękiem i spróbuj przemóc ten paraliż!
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 21, 2014 10:00 am

Dragonair Tornado! Przewiej trochę żabkę. Następnie Gniew Smoka!

Palpitoad używał Super Dźwięku co zadziałało na pokemonie smoku, gdy ten uderzał Tornadem które nie trafiło. Dragonair chcąc odegrać się na Palpitoadzie uderzyła Gniewem Smoka i ponownie odepchnęła żabkę. Kiedy Palpitoad oberwał przeszedł jego paraliż.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 21, 2014 10:22 am

Brawo mały, teraz Uderz hiper dźwiękiem, popraw bąbelkami i wskocz do wody, musisz sie tam dostać!
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 22, 2014 11:25 am

Dragonair Pęd Smoka i nie pozwól Palpitoadowi wejść do wody i sama do niej wskocz. Kiedy żaba będzie chciała wskoczyć wyrzuć go za pomocą Smoczego Ogona.

Palpitoad uderzył Hiper Dźwiękiem kiedy Dragonair Smoczym Pędem uciekała do wody. Atak żaby w całości nie zadziałał, gdyż dźwięki w wodzie rozchodzi się wolniej. Gdy Palpitoad wpadł do wody, dostał Smoczym Ogonem i wyleciał z niej tak szybko jak do niej wpadł.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 24, 2014 5:32 pm

Ogłusz dziada super dźwiękiem i ostrzelaj później błotnym strzałem. Zanim sie wygramoli z błota, wskocz do basenu i schowaj się na samym dnie, czas jest po twojej stronie, bo wodne pierścienie nadal działają i ci regenerujeą hp!
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 11:56 am

Dragonair Błysk! Po oślepieniu Palpitoada uderz w niego Tornadem i wybij z głowy ostrzał.

Żaba zaczęła Super Dźwiękiem w tym samym momencie co Dragonair Błyskiem. Teraz oba pokemony mają efekty gdyż Dragonair nic nie słyszy, a Palpitoad nic nie widzi. Smok wiedział że ma wykonać Tornado tak samo postąpił Palpitoad Błotnym Strzałem. W efekcie Tornado trafiło żabę, a błotny strzał ostrzelał całą salę, ale nie zakleił pokemona smoka.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 5:21 pm

Oby ten błysk szybko minął. Poślij jeszcze raz Super dźwięki, niech rozejdzie się po całej sali. Jak przeciwnik nie będzie słyszał komend, to sam nic nie zrobi, więc może są szanse że niczym tym razem nie oberwiesz!
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 28, 2014 9:14 am

Skryj się pod wodą. Pokazane za pomocą gestów.

Palpitoad ponownie uderzył Super Dźwiękiem ale nie zmieniło to sytuacji smoka który schował się pod wodą gdzie ogłuszenie przechodziło. Oślepienie niestety nie zanikało.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 28, 2014 10:14 am

Cwaniaki z nich, Palpitoad, połóż się na ziemi tak zeby mój głos dochodził do ciebie zza Twoich pleców cały czas posyłaj przed siebie bąbelki. Będą unosiły się tuż nad basenem, wiec smoczek nie wyjdzie z wody bez uszczerbku na zdrowiu.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 28, 2014 10:43 am

Dragonair teraz uderzaj Tornadem!

Palpitoad nie wiedział co ma zrobić. Na początku trener kazał mu się położyć, później miał słyszeć go zza pleców. Pokemon był skołowany przez co nie zaatakował Bąbelkami. W tym czasie smok się wynurzył wpełni sprawnie zaatakował Tornadem żabkę którą wbił w ścianę. Nie wygląda to dobrze.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 28, 2014 10:47 am

-Jak sie trzymasz mały, gdyby nie wodne pierścienie, pewnie juz dawno byś nie miał sił. Masz bardzo dobry słuch, wiec wykryj gdzie jest przeciwnik i strąć go Hiper Dźwiękiem. Po tym ataku od razu odskocz w bok i po wykryciu słuchem miejsca pobytu smoka, popraw błotnym strzałem.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitimePon Lip 28, 2014 4:52 pm

Dragonair dobij przeciwnika Hiper Promieniem!

Smok wycelował w Palpitoada w tym samym momencie co on. Rozniósł się Hiper Dźwięk i Hiper Promień. Dźwięki zmniejszyły obronę smoka, a Hiper Promień zgniótł żabkę. To koniec dla Palpitoada.

Palpitoad jest niezdolny do walki. Odznakę zatrzymuje Liderka Sali Clair.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




To znowu ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: To znowu ja   To znowu ja - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

To znowu ja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» To znowu ja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Blackthorn-