PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Walka?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 2:33 pm

-Steelix, szybko wbijaj sie pod ziemię i stamtąd uderz kopaniem Quilavę!

Steelix starał się jak najszybciej zakopać pod ziemią, ale w tym czasie dostał silnym miotaczem płomieni. Chwilę po tym gdy koniuszek ogona Steelixa zniknął po d ziemią, potężna głowa stalowego węża pojawiła sie pod ognistym pokemonem wybijając go do góry. Ataki stosowane przez pokemony są bardzo silne, skuteczne i w dodatku z przewagami typowymi. Jeśli tak dalej pójdzie to pojedynek nie będzie trwał zbyt długo.

-Złap go chrupaniem i przygnieć stalowym ogonem!
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 2:36 pm

- Miotacz płomieni prosto w pysk Steelix'a i przy pomocy kręgu ognia zślizgnij się po grzbiecie węza na ziemię. Po tym unikaj ciosów oponenta!
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 2:45 pm

Steelix otworzył paszczę by złapać przeciwnika, lecz wtedy dostał silnym strumieniem ognia, więc zaniechał chrupania, ale za to walnął ogonem w Quilavę, tym samym zatrzymując jego ognisty atak. Wuliava była pod ciężkim ogonem węża, więc nie miała szans na jazdę kręgiem ognia po grzbiecie węża.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 2:49 pm

- Krąg ognia i miotacz płomieni! Niech wąż pod wpływem gorąca puści cię! Gdy to się stanie oddal się od niego szybkim atakiem i unikaj ciosów w razie potrzeby! - Krzyknęłam.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 2:55 pm

-Szybko ukryj sie pod ziemią kopaniem i zaatakuj Quilavę spod ziemi!

Qilava zaczął się kręcić, ale ogona steelixa już nad nim nie było. Gdy sie zorientował co się dzieje, chciał posłać miotacz płomieni w przeciwnika, ale ten już był pod ziemią. Ognisty pok z niewiadomych przyczyn uznał ze jest już po walce i sobie słodko zasnął na środku areny. Długo nie drzemał, bo został wyrzucony w powietrze przez kopanie Steelixa.

-Złap go chrupaniem dopóki się nie zorientuje co się dzieje i rzuć nim mocno o ziemię!
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 2:59 pm

- Wykonaj krąg ognia i podczas wirowania wykonuj miotacz płomieni tak, aby atakować go z wszystkich stron. Po wykonaniu manewru wyceluj w niego prędkością i unikaj jego ciosów. Dalej Quilava, wiem, że wygrasz!
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 3:07 pm

Quilava zaczął się kręcić i wtedy wpadł w paszczę Steelixa. Ten mocno go ścisnął paszczą, ale szybko wypluł go jak parzącą grzankę. Quliva upadł na ziemię i już nie był w stanie sie poruszyć. Zanim sędzia zdążył podnieść chorągiewkę, Steelix także upadł na ziemię. Oba pokemony były niezdolne do dalszej walki, więc sędzia ogłosił, że walkę wygrywa wyzywająca.

-No gratuluję. Szczerze muszę przyznać, że do momentu zmiany pokemonów myślałam że walka z Tobą będzie spacerkiem, ale gdy wypuściłaś Quilavę, to już było bardzo ciężko. Dawno nie uczestniczyłam w tak emocjonującej walce. Zasłużyłaś na odznakę. Powodzenia podczas Ligii Johto.


liderka dała Ci odznakę minerału i poszła do centrum pokemon leczyć swe stalowe pokemony.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 3:11 pm

- Byłeś świetny Quilava. Teraz odpocznij. - Powiedziałam i schowałam pokemona do pokeball'a.
- Dziękuję za możliwość stoczenia z tobą walki. - Rzekłam z uśmiechem i zabrałam odznakę. Pożegnałam się z liderką i ruszyłam do pokemon centrum chcąc uleczyć swoje pokemony i ciesząc się z zwycięstwa. Oba stworki po przyjściu do domu dostaną solidną nagrodę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Walka? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka?   Walka? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Walka?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Walka, walka, walka!
» Walka
» Walka!
» Wodna walka
» Walka testowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Olivine-