PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 puk puk... to znów ja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 7:14 pm

-Wal lustrzanym strzałem, nie miej litości! Później odpowiedz jeszcze wyładowaniem!

Dinek mimo próśb trenera zaatakował najpierw słonecznym promieniem, bo musiał jak najszybciej pozbyć się nadmiaru energii. za to oberwał lustrzanym strzałem. chwilę później poki wymieniły się magicznym liściem i wyładowaniem.

-Magnemite, jeszcze przywal lustrzanym strzałem i popraw akcją!
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 7:19 pm

Poproszę o uniki Akcją przed Magnemite'em, dobrze? Następnie, mam prośbę, byś zaatakował salwami Magicznych Liści i skończył rundę z Magnemite'em.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 7:22 pm

Bayleef oberwał lustrzanym strzałem, po czym pięknie uniknął przed akcją. Gdy oddał magicznym liściem, Magnemite padł, a liderka musiał go wymienić na Steelixa.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 7:31 pm

Hmm... pięknie sobie poradziłeś Bayleef, gratulacje. Teraz czeka nas silniejszy przeciwnik, poproszę Cię byś teraz dał z siebie wszystko. Poproszę Cię byś salwą Magicznych Liści zaatakował Steelixa, a w razie ataku nieprzyjaciela robił uniki Akcją, dobrze? ^^
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 7:42 pm

-Steelix skryj się pod ziemię, a gdy wyskoczysz spod niej, złap chrupaniem dinka.

Steelix zwiał pod ziemię i dostał liśćmi tylko po ogonie. Po chwili pojawił się pod nogami Bayleefa i podrzucił go do góry. Gdy chciał go złapać zębami ten użył akcji i umknął przed mrocznym ciosem.

-Przygnieć go stalowym ogonem i ugryź chrupaniem!
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 7:46 pm

Poproszę Cię, byś wskoczył do wcześniej stworzonego tunelu Steelixa i tam użył Syntezy. Przeczekaj jego atak
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 7:52 pm

Pok wskoczył do tunelu, ale pod ziemią kiepsko mu wyszła synteza i zregenerował jedynie 1/16 HP. Siedząc w zagłębieniu dostał z góry stalowym ogonem, przez co został zasypany po szyję i tylko jego głowa wystawał spod ziemi. Steelix w tej sytuacji złapał Bayleffa za głowę chrupaniem i wyrzucił go na powierzchnię.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 8:00 pm

Hm, trzymasz się mój drogi? Proszę, salwy Magicznych Liści. Gdy zajdzie potrzeba uniki Akcją.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 4:44 pm

-Przebij się przez liście i złap go chrupaniem, jakby spróbował zwiać, to przywal mu stalowym ogonem!

Bayleef posłał liście i zwiał przed chrupaniem, ale przed ogonem już nie zdołał. Po tym ciosie padł nieborak i już miał dość.

-Dobra robota, kolejnego przeciwnika zaatakuj w podobny sposób, tylko zacznij od stalowego ogona a skończ chrupaniem!
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 4:48 pm

Świetna robota Bayleef, czas na zasłużony odpoczynek.
Sawk, zapraszam na pole bitwy. Proszę, zrób unik przed Stalowym Ogonem i skontruj Chrupanie Kamiennym Gromem.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 8:22 pm

Sawk umknął przed ogonem, ale Steelix złapał go zębami, ale szybko wypuścił, bo oberwał kamiennym gromem.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 8:26 pm

Sawk, proszę byś użył Skupienia Energii, następnie proszę o Cios Karate. Pamiętaj o unikach, to bardzo ważne.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 2:06 pm

-Przysyp go kamiennym grobem i obij stalowym ogonem!

Sawk nie ucierpiał zbytnio z powodu pierwszego ataku Steelixa i zdążył zwiększyć szanse na krytyczny cios, następnie walnął ciosem karate, ale nie był to cios krytyczny. W odpowiedzi oberwał ogonem.

-Jeszcze raz uderz ogonem i łap go chrupaniem!
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 2:14 pm

Odeprzyj ogon Kamiennym Gromem, a gdy ruszy na Ciebie z ząbkami pozwól złapać się za rękę po czym proszę o silny Cios Karate wykonany drugą ręką prosto w łeb olbrzyma.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 2:30 pm

Jak trener polecił tak też sie stało. Steelix uderzył ogonem w pięść sawka, co obaj dotkliwie odczuli, a następnie wąż capnął ludka za rękę, po czym mocno oberwał w łeb i padł.
Sędzia zamachał swymi chorągiewkami i wskazał na zwycięstwo wyzywającego.
-No no, widzę że się trochę podszkoliłeś od ostatniej wizyty. Gdyby nie wrażliwość Steelixa na waleczne ataki to nie miałbyś szans. Zasłużyłeś na odznakę, więc weź ją, zdobądź pozostałe i walcz mądrze w w Lidze Johto.-powiedziała liderka, rzuciła ci odznakę i się zmyła.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 2:33 pm

Hm, wspaniała robota Sawk - rzekłem do pokemona, nastepnie kierując słowa ku liderce: - Dziękuję za świetną walkę - powiedziałem do liderki odbierając odznakę, po czym schowałem swego podopiecznego do PokeBalla i opuściłem Salę miasta Olivine.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




puk puk... to znów ja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: puk puk... to znów ja   puk puk... to znów ja - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

puk puk... to znów ja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Olivine-