PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 3:51 pm

Grupka Karpi uciekła z lasu... Dla nich to koniec przygody. Macie za to jakieś 200 jagód różnych gatunków. Żadne z was nie wie co to za owocki...

Samael za to przy pomocy Absola otworzył skrzynię, z której wyspało się xxx (napisz na gg to Ci powiem), a potem ze szczątków wyszedł zaspany i wkurzony Gastly.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 3:53 pm

Spokojnie zbierał sobie jagody obserwując kątem oka dwa miśki. Wyglądało une na miłe stworzenia, jednak prawda byłą inna. Upewnił go w tym mrożący krew w żyłach ryk Ursaringa. Na szybko zebrał jeszcze kilkanaście kolorowych owoców, by mieli co badać w domu, a następnie zaczął oddalać się z reszta drużyny. Uważał przy tym, by nie zaliczyć gleby i nie zniszczyć zbiorów.
- My to mamy szczęście. A takie dobre z nich towarzystwo by było... - powiedział z nutką dezaprobaty wracając do domu.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 3:59 pm

Bezpieczna strategia odwróciła się przeciw mnie, obudziłem zwierzaka którego mogłem dorwać podczas snu. Jednak nie ma się co tym przejmować, mój pokemon nadaje się doskonale do walki z nim.
- Absol seria psychicznych cięć w ducha, a potem wykończ go gryzieniem. - Strategia prosta, ale powinna być skuteczna, jednak kto wie jakie możliwości ma ten duszek. Jest strażnikiem skrzyni, więc pewnie co nieco potrafi, ale raczej bym go nie przeceniał, w końcu co za strażnik śpi podczas swojej warty ?
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 4:02 pm

Gastly został poturbowany Psychicznymi Cięciami, jednak kiedy Absol się zbliżył to został polizany co zaowocowało Paraliżem. Duch to wykorzystał i uderzył w przeciwnika Kulą Cienia! Co nieco jednak ten pokemon potrafi.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 4:06 pm

Coś mi się wydaje, że wprawiłem wartownika w bojowy nastrój, teraz trzeba go tylko pokonać.
- Absol przezwycięż paraliż i ponownie ostrzelaj przeciwnika psychicznym cięciem. Kiedy się odsłoni użyj na nim gryzienia. - Obecnie nie mam co się porywać z wymyślnymi strategiami, nie mam z czym. Może jednak po tej walce to się zmieni, kto wie co mi przyniesie los. Tymczasem obserwuję tego wartownika, zastanawiając się czym mnie jeszcze uraczy. Jeśli będzie dobry to może być niezłym wzmocnieniem przed kolejnymi wyzwaniami, taki duch to ma niezastąpione możliwości wywiadowcze.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 4:07 pm

Gastly próbował wykonać Hipnozę kiedy oberwał Psychicznym Cięciem, a potem Absol zaczął nim wywijać w paszczy jak szmacianą laką dzięki gryzieniu. Duch stał się niezdolny do dalszej walki.

Dziomek trafił na te samą polenę z jagodami na którą wcześniej trafiła ekipa Splasha... Tym razem Ursaring była gotowa do ataku i ruszyła za Dziomkiem.


Ostatnio zmieniony przez Aureliusz dnia Czw Maj 01, 2014 4:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 4:07 pm

Słyszałem gdzieś w lesie odgłosy walki i postanowiłem ostrożnie ruszyć w tym kierunku. Mam nadzieję że nie nadzieję się na jakieś silne dzikie pokemony trenujące nowe ataki. Mój Magneton stale był przy mnie, wiec liczyłem na jego wsparcie. Usłyszałem jakiś ruch i okazało sie że zmierza w moim kierunku duży misio. Mam takiego samego, więc wiem ze lepiej nie podchodzić mu pod łapy. Mimo to zebrałem jagody obserwując misia, a Magnetonowi poleciłem by w przypadku ataku miśka, odtrącił go iskrą.


Ostatnio zmieniony przez Dziomek dnia Czw Maj 01, 2014 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 4:14 pm

Moja prosta strategia zadziałała idealnie i duch się pod nią ugiął. Trochę szybko poszło, ale co tam i tak go łapie do pokebala. Następnie gratuluję Absolowi udanego polowania, po czym razem przyglądamy się fantom ze skrzyni. Ekscytujemy się udanym znaleziskiem zastanawiając jak to wykorzystać. Pozbierałem wszystko, wstałem i udałem się w dalszą wędrówkę po jaskini, zastanawiają się co mnie tutaj jeszcze czeka. Póki co dałem Absolowi odpocząć w pokeballu, do następnego razu. Jednak nic ciekawego już nie znalazłem i wróciłem skąd przyszedłem, a potem do swojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 4:24 pm

Iskra w starciu z Siekaniem twrozyła dość ciekawy efekt... Jednak bez cudów. Udało Ci się zebrać jeden rodzaj jagód, takie fioletowe, i musiałeś uciekać gdyż twój Magneton stał się niezdolny do dalszej walki. Koniec polowania dla Ciebie.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 10:46 am

Po zjedzeniu czegoś... czegoś w stołówce, Matt ruszył do Lasu. Przybył tutaj razem z Sophie, która za chwilę powinna pojawić się za chłopakiem. Obok niego szła jego Venipede. Samotna wyprawa do tego lasu byłaby samobójstwem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż wewnątrz czają się wściekłe na Matta Rhydon i Ursaring. Oba te pokemony są bardzo niebezpieczne, ale i bardzo potężne... gdyby je tylko w jakiś sposób namówić na dołączenie do ekipy Karpiów. Tak czy inaczej... Matt w sumie sam nie wiedział po co tam znów idzie. Może po prostu po to, by przeżyć jakąś przygodę? Plus jest taki, że teraz już wie, które jagody są jadalne, a które niekoniecznie. Przed pojawieniem się na skraju lasu, upewnił się, że ma ze sobą puste balle i inne przydatne rzeczy. Teraz już tylko czekać na Sophie i można ruszać na przygodę!
Powrót do góry Go down
Sophie

Sophie

Female Liczba postów : 206
Wiek : 27
Skąd : Mars

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 12:53 pm

Gdy i ja skończyłam swoją porcję, ruszyłam tą samą trasą do lasu, którą niedawno pokonał Matt. Towarzyszył mi wiatr, i szum drzew, króry wywoływał. Dało się też słyszeć dźwięki, świadczące o obecności pokemonów.
Ta wyspa ma swoje uroki.
Gdy zobaczyłam chłopaka, podeszłam do niego śmiało;
-Przepraszam, że tak długo- ale jestem już gotowa na poszukiwania - zaśmiałam się, przypinając balla z tranquillem do paska. Ze sobą miałam też pustego balla, przeznaczonego na nowego pokemona, którego mam nadzieję złapać jeszcze dziś.
Mam też nadzieję, że znajdę jakieś jagody, które z pewnością w przyszłości się przydadzą. Na razie chyba jestem najsłabiej zaopatrzoną trenerką.
Czas to zmienić.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 1:32 pm

Ja, wstając z łóżka i ogarniając się nieco dotarłem na skraje leśnych odmętów, by wraz z członkami drużyny przeprowadzić eksploracje tych terenów - odnaleźć jakieś jagody, przydatne rzeczy, może nawet nowych towarzyszy... - Witajcie - odpowiedziałem do dwójki Karpi, którzy czekali na rozpoczęcie podróży, dołączyłem więc do nich i razem mamy nadzieję na wyjście stąd nie z pustymi rękoma.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 6:58 pm

Matt chciał poszukać czegoś w lesie, ale nagle usłyszał, że mają stawić się na Placu Apelowym. Tak więc nici z zabawy.
-Dobra, mamy wyzwanie do załatwienia i pewne patratowe tyłki do skopania... znowu - uśmiechnął się i ruszył w kierunku Placu Apelowego.
Powrót do góry Go down
Sophie

Sophie

Female Liczba postów : 206
Wiek : 27
Skąd : Mars

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:01 pm

Okazało się, że zakoczyło nas kolejne zadanie! Szybko zbieramy się i lecimy na plac apelowy, by zdąrzyć!
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:08 pm

Słysząc głos Aureliusza z placu apelowego szybko wróciłem się do tego miejsca, by nie opuścić zbiórki.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:34 pm

Wabik po przybyciu na plac apelowy i wysłuchaniu słów prowadzącego błyskawicznie popędził do lasu. Jego oczy cały czas obserwowały co się dzieje dookoła niego. Starał się tez nasłuchiwać. W sumie miał wodnego pokemona, ale inny podopieczny też mu się przyda. Ewentualnie nie pogardzi też błyszczącymi monetami, które mogą odblokować atak u podopiecznego i zwiększyć możliwości stworzenia. Obok niego kroczył Feraligatr i meldował trenerowi jak wygląda sytuacja u niego. Byli od siebie bowiem oddaleni o kilka metrów.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:37 pm

Postanowiłem więc, że wrócę do lasu, by wykonać zadanie - złapać wodnego pokemona. Może być ciężko, ale bez ryzyka nie ma zabawy. Z kilkoma osobami z grupy kierujemy się dokładnie w tym samym celu. Wspólna idea buduje ludzi podczas podróży , to wspaniała rzecz. Czekam na pozostalych, y się zbierzemy to ruszamy w drogę. Mam nadzieje na bogate łowy.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:46 pm

Po oznajmieniu drużynie gdzie się wybieram ruszyłam w tym kierunku. Szłam powoli razem z osobami, które również wybrały się do lasu. Szłam powoli i ostrożnie. Gdy doszłam do początku lasu weszłam ostrożnie i powoli di niego i zaczęłam się rozglądać za wodnymi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:58 pm

Wszyscy tu zgromadzeni, nawet Ced i jego ludzie (wabik, zajmij się nimi)trafili nad jezioro. Dość pokaźne jezioro... Widzicie tu masę poliwagów, Krabbych, Horsea`ów, Buizeli, Mantine`ów i innego tego typu chłamu... Ogólem możecie tu odszukać większoc gatunków wodnych pokemonów na pierwszym stadium ewolucji. By złapać coś bardziej okazałego, trzeba wejść do wody. Macie na tyle odwagi?

Czas do 21.40
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:08 pm

Razem z moją drużyną przybyłam do jeziora, gdzie roiło się aż od pokemonów. Jednak ja chciałam zobaczyć co kryje się w jeziorze, więc pierw wypuszczam mojego Lucario i każe mu zostać na brzegu, a w razie, gdyby groziło mi niebezpieczeństwo każe mu użyć Kuly Aury, ale ma jej użyć tak, aby mnie nie trafić, a potem wchodzę do jeziora w poszukiwaniu pokemonów
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:11 pm

Wabik z podziwem klasnął w dłonie z podziwu, że tyle dostojnych, wodnych pokemonów może żyć w jednym miejscu. Po kilku sekundach zdał sobie sprawę, że nie może cieszyć się widokami, tylko łapać wodne pokemony albo szukać fantów. Wabsowi zależało na tym drugim, bo wodnego już miał. Sam przeczesywał brzeg i krzaki, natomiast jego pokemon wkroczył do jeziora, by chwilę popływać i sprawdzić teren.

Cedric spojrzał na swoich towarzyszy i wypuścił Gayardosa, który błyskawicznie znalazł się w wodzie. Miał podobne zadanie, co pokemon Wabika. W razie czego razem mieli zaatakować większy okaz.

Fester z radością spoglądał na pokemony. Odruchowo złapał za pusta kulkę. Miał Totodila, ale dla pewności lepiej coś złapać. Wolnym krokiem ruszył do skupiska dzikich pokemonów, by z którymś się zaprzyjaźnić. Obok niego kroczył dumnie Mav, któremu najbardziej zależało na wodnym stworzeniu.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:53 pm

Na razie nic ciekawego... Spotkaliście masę dość słabych pokemonów, albo na takie wyglądających, no i nic poza tym. Zastanawiające jest jednak to, że Feli i Gyardos zniknęli... Serio. Zanurkowali i ich niema.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 9:03 pm

Gdy przeszukiwałam jezioro w poszukiwaniu pokemona, zobaczyłam, że pokemony moich towarzyszy długo nie wracają, więc postanowiła zanurkować i zobaczyć co się z nimi dzieje i przy okazji zobaczyć czy nie ma tam innych pokemonów, które mogłabym złapać.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 9:07 pm

Popatrzyłem na wodne pokemony siedzące w sadzawce, jednak nie byłem nimi zainteresowany. Miałem w końcu złapane dwa pokemony i to dużo silniejsze. Byłem jednak ciekawy czy może zdołam tutaj spotkać coś innego typu i po prostu spacerowałem sobie wzdłuż brzegu poszukując jakiegoś innego, niewodnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitimeNie Maj 04, 2014 9:54 am

Widząc jeziorko pełne różnorakich pokemonów tego samego typu iskierka zaświeciła się w moich oczach. Jednak to, iż ani przerośnięty krokodyl Wabika, ani latający wąż Cedrica po zanurkowaniu nie wracają zmartwiło mnie przykuwajc moje myśli przy tym właśnie aspekcie. Dlatego też wraz z Roxie zamierzamy również zanurkować, by dowiedzieć się co przytrafiło się dwójce wysłanych wcześniej pokemonów. Mamy też na celu złapanie własnego towarzysza - przynajmniej ja mam taką nadzieję.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Las - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Las   Las - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Wyspa Pokemonowej Porażki :: Wyspa-