PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 4:35 pm

Znów salwa Trujących Liści! A na następnie Magiczny Liść, na sam koniec Święta Zasłona i trzymaj pozycję. Nie dasz się atakom Mareep, wiem to - usmiechnąłem się do podopiecznego.
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 5:07 pm

Już nieważne, przepraszam. Cedric już mi wyjaśnił ._.
==============================================
-Mareep Kontynuuj atak Sygnałowym Promieniem! Naparzaj nim tyle ile wlezie! Osłabiaj go tyle ile dasz radę!-powiedziałem Mareep i obserwowałem dalszy rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 5:20 pm

Wymiana ognia ciągle trwała zwiększając obrażenia obu pokemonów. Po jakimś czasie Bayleef użył świętej zasłony przerywając tym swoje ataki, za co solidnie oberwał. Promień sygnałowy jest silniejszym atakiem od tych które obrywał Meryp, do tego ma przewagę typy, co teraz wyraźnie widać po ledwo trzymającym się na nogach trawiastym pokemonie. Owca jest zmęczona i poobijana, ale w lepszym stanie od przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 5:38 pm

-Świetnie Mareep! Wykończ Bayleef'a używając Promienia Sygnałowego! Ta strategia to nasze jedyne wyjście w zaistniałej sytuacji! Daj z siebie wszystko! Dasz radę!-powiedziałem do pokemona. Wierzyłem w jej siłę, bo wiem ile poświęciła, by być moim pokemonem. Teraz moja kolej, by uwierzyć w jej siłę.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 5:43 pm

Szybko! Wykorzystaj swoją długą szyję i obniż ją by nie oberwać Promieniem. Gdy ten ustanie, a owca się zmęczy - salwa Trujących Liści!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 5:50 pm

Podpucha z kucnięciem pozwoliła Bayleefowi uniknąć jednego promienia i zaatakować trującym liściem co zatruło przeciwnika. Niestety to był jego ostatni manewr, bo następny promień sygnałowy już trafił i dokończył dzieła.
- Bayleef niezdolny do dalszej walki, a to oznacza zwycięstwo ChronoDarka ! - ogłosił sędzia i sobie poszedł.
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 6:03 pm

-To była świetna walka Mephisto!-powiedziałem podając dłoń do rywala.

-Mareep byłaś świetna! Powrót! A teraz choć pójdziemy cię umyć z tego paskudztwa-powiedziałem do podopiecznej i wycofałem ją do balla.

Zabrałem swoją nagrodę i opuściłem arenę.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 4:43 pm

Statystyki zaktualizowane
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Czas - jest darem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Arena Walk-