PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Sprawy Zaległe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeSro Mar 05, 2014 11:55 pm

Tutaj proszę pisać, jakie sprawy oczekują zadośćuczynienia (co nie pododawane, nie dopisane itp)
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeSro Mar 19, 2014 2:43 pm

http://www.pokemoneternal.czo.pl/topics12/2751,15.htm

- Nie podsumowano nam tej walki przed przenosinami.
- Po co dział Kasyna skoro nie ma w nim działów w których mógłbym sobie znowu biznes otworzyć ?
- Na starym hoście miałem dwie indywidualne przygody, które chyba nie zostały ocenione.

Więcej grzechów na razie nie pamiętam i za nie nie żałuję  Razz 
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePon Mar 24, 2014 6:44 pm

Rozumiem, że skoro w pracach nie ma rybaka to zostanie mi zwrócone 200zł za zakupienie kutra ?
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePon Kwi 07, 2014 6:31 pm

Samael napisał:
Amara nie ma u nas konta no i 30 dni chyba minęło więc domagam się zwrotu.
Co prawda Golett wrócił do Samcia, ale jednocześnie też został u Amary - po prostu się rozdwoił: ten sam w wizytówce dziewoi i boxie Samcia, więc proszę w ich imieniu o ogarnięcie tej sytuacji. :-)
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePon Kwi 07, 2014 8:15 pm

Masz mnie, też to dzisiaj zauważyłem i o mało nie pękłem ze śmiechu XD
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 5:19 am

Samael napisał:
Rozumiem, że skoro w pracach nie ma rybaka to zostanie mi zwrócone 200zł za zakupienie kutra ?

Taż chciałabym zwrot wtedy, albo chociaż częściowy... W każdym razie chyba miałam jeszcze niewykorzystaną przynętę za stówę ;_;
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 8:32 pm

Chciałbym prosić o zmianę charakteru Sawka, jako, że ten nadal "podporządkowany" jest MM. :-)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 6:48 pm

O to ja przy okazji proszę o to samo dla mojego Aipom... chodzi mi jedno o zmianę rodzaju żeńskiego na mienski.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePią Kwi 18, 2014 8:12 am

Zauważyłem, że polowanie na Magikarpia zostało dodane, ale nie u mnie. Jeśli można to byłbym wdzięczny, dyszka jak dobrze pamiętam.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePią Kwi 18, 2014 6:39 pm

Nie została dodana Sponge, sam nie dodałeś linków do boxów, wizy w odpowiednie miejsce w contact fields. Wink
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePią Kwi 18, 2014 8:35 pm

Czyli mój błąd, nie zauważyłem, że takie coś jest Very Happy Sorka. Myślałem, że linki w podpisie wystarczą. Zrobione.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeSob Maj 17, 2014 12:29 pm

Nie chcę mi się pisać osobno, najwyżej mnie skrzyczycie, ale co stanie się / stało się, z sesją moją w świątyni, na którą poszłam z Gorebyss Pearl? Smile
Będziemy ją jakoś kontynuować? Very Happy
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeNie Maj 18, 2014 1:45 pm

Temat przeniosłem, ale zacznę to dalej prowadzić jak to przeczytam całe i znajdę Chłodnego na GG, by się dowiedzieć tego co jest mi potrzebne.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeNie Maj 18, 2014 1:56 pm

Nie ma sprawy Wink Mogę poczekać, ale dobrze wiedzieć, że będzie coś dalej ♥️
Dzięki ^^
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeCzw Maj 22, 2014 8:36 pm

Poproszę o dodanie do wizy Roxie 30zł za terapię psychologiczną mojej Quilavy.

Link do wizy Roxie: https://pokemoneternal.forumpl.net/t106-roxie
Link do mojej wizy: https://pokemoneternal.forumpl.net/t133-crystal

Dziękuję. ^^
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePią Maj 23, 2014 9:57 pm

Zrobione
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 5:24 pm

Chciałbym poprosić o uaktualnienie statystyk walk: 3:1:4
Te dwa zwycięstwa: jedno kiedyś tam z Samaelem, a drugie to dzisiejsze z Crystal. ^^


Ostatnio zmieniony przez Mephisto dnia Sob Cze 28, 2014 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 5:53 pm

Ty byś w ogóle o podsumowanie tych walk poprosił a nie o zmianę statystyk. Dawno żaden admin tam nie zaglądał, a jak któregoś prosiłem to mnie olewali.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 5:56 pm

Dobrze, poprawka. Więc wszem i wobec chciałbym prosić droga administracji o podsumowanie walk na arenie i w salach z tej odsłony forum, ponieważ nie tylko u mnie, lecz u wielu innych graczy jest sporo zaległości - też związanych z odznakami. Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 5:46 pm

Jest jeszcze małe niedociągnięcie: otóż w statystykach powinienem mieć 3:1:4 gdyż niepotrzebnie policzono mi przegraną z Chronodarkiem dwa razy. Co za tym idzie stan konta winien wynosić 92zł, gdyż zwycięzca w tamtej walce miał zgarnąć 50zł, a mi do tej utraty doliczono jeszcze dyszkę. Prosiłbym o "ogarnięcie" sprawy, z góry dziękuję.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 6:02 pm

Mi zniknęły odznaki kanto, chcę je z powrotem.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePon Cze 30, 2014 11:31 am

Nie mam odznaki z Cinawood. (nie została jeszcze dodana, a trochę czasu minęło)
Mój Armaldo opanował Kopanie, a jego charakter nie uległ zmianie. To tylko jedna linijka mówiąca o tym, że pokemon nie zna właśnie tego ruchu.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimePon Cze 30, 2014 12:45 pm

Tak, ja też prosiłabym o dodanie odznaki z Olivine i Azalea.

Edit:
Proszę jeszcze o podsumowanie polowania na Tangele, z którego nie została wpisana jeszcze kwota pieniężna (nie wiem jak u innych, ale u mnie nie zostało nic wpisane).
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 8:36 am

Z tego polowania jeszcze nikt nic nie dostał (przynajmniej z tego co wiem xD). A wczoraj było kolejne polowanie, więc wypadałoby podsumować XD
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 11:12 am

Matt ty tak na serio ? Roxi wszystkiego nie zrobi nie ma rangi sędziego wiec wszystko wykonuje przez pośredników, mordy w kubeł. Odznaki są dawno gotowe do wstawienia ale admini i Castiel nie kwapią sie do ich wstawienia, Polo na Tangelę zostało niedawno wpisane w pokoju wipów, ale junior Castilel który to wpisał nie wykorzystuje mocy by to dodać, Riley ma urlop a Sin kacuje wiec napastujcie Sina aby skończył ze mną walkę w turnieju i dał rangę Roxie Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Sprawy Zaległe Empty
PisanieTemat: Re: Sprawy Zaległe   Sprawy Zaległe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Sprawy Zaległe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Sprawy Zaległe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0-