PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Leśna Polana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:36 pm

-Magmortar, zerwij to z swojej buźki i bądź gotowy do odparcia kolejnego ataku!- wydałem polecenie pokowi i skuliłem się nieco, bym stał się mniejszym celem dla nieznajomych przeciwników. Widząc zagrożenie zatrzymałem się na chwilkę i przepuściłem Sama i Matta przodem jako mięso armatnie,dopiero gdy mnie minęli ruszyłem przed siebie, ale wcześniej ułamałem sobie kija i sprawdzałem nim podłoże, bo nie chciałem ugrząźć w tak nieprzyjemnym miejscu. Nie miałem pojęcia kto zaatakował mojego pokemona, ale domyślałem się że wkroczyliśmy na terytorium strzeżone przez jakiegoś pokemona.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:39 pm

Widać innym się mgła nie podobała, bo wypuścili swoje oddziały aby się jej pozbyć. Miałem niemały ubaw kiedy im się ta sztuka nie udała. Mogłem sam spróbować, ale gdybym to zrobił to było by to równie upokarzające co to co pokazali oni. Ale jednak coś osiągnęli, kulę błota uderzającą w jednego z pokemonów. Było to więcej niż interesujące, zwłaszcza że dało się słyszeć jakieś nienaturalne odgłosy z głębi polany. Po każdym kolejnym kroku zaczynałem się zastanawiać czy czasem ostatnio tutaj nie padało zbyt mocno. Postanowiłem wymacać na ziemi jakiś patyk i nim sobie sprawdzać drogę, wolę nie mieć przykrej niespodzianki. Kiedy takowy znajdę idę dalej jakby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:41 pm

Usłyszałem głos chłopaka, który zwrócił moją uwagę jak i naszej koleżanki, Crystal. Hmm... Bezpiecznie się odwróciłem i zacząłem stawiać ostrożne kroki tak, aby nie nadepnąć na nic niebezpiecznego, kierując się za Rico. Ciekawe dokąd nas zaprowadzą te pnącza. I czy to nie jest jakaś chytra pułapka... Jeszcze niestety nikt nie wie. Krocze ostrożnie i rozważnie. Stopy miękko stąpią po bezpiecznym gruncie omijając potencjalne zagrożenie.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:41 pm

- Okej, będziemy z tyłu Cię osłaniać w razie ataku. - Zaproponowałam słysząc chłopaka. To miłe z jego strony, że postanowił nam o tym powiedzieć. Możliwe, że to właśnie ten pokemon rozwinął pnącza i dzięki temu można będzie go złapać. W sumie to gdyby był to stwór Rico miałby do niego pierwszeństwo jako, że on to zaproponował.
- Cyndaquil, atakuj żarem, gdy będzie to potrzebne. - Rzekłam idąc za Rico. Śledziłam pnącza tak, aby nie upaść, albo nie zostać przez nie zaatakowaną.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:44 pm

Chłopak rozejrzał się zaniepokojony. Co się dzieje? Kulka błota... znikąd.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:47 pm

Las
Rico postanowił powiadomić resztę o swoim odkryciu i razem ruszyli za tropem. Po chwili wędrówki usłyszeli odgłosy walki. Nie były to pokemony, jednak brzmiały inaczej niż zwykli ludzie. Chwilę później przed waszymi głowami przeleciały strzałki ogłuszające, które nie trafiając w was, uderzyły w drzewo.

Polana
Było grząsko, mgła ograniczała widoczność, a odgłosy stwora były coraz głośniejsze. Krocząc dalej, w bezkresnej gęstwinie białej mgły dostrzegliście dwa fioletowe punkty błyszczące nie daleko was. Chcecie to sprawdzić?
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:52 pm

Ha? Strzałki ogłuszające? Coś tu jest nie tak... Postanowiłem wyjąć PokeBalla z Noibat. Więc wypuściłem małego pokemona i szybkko poleciłem jej wykonanie mojej komendy: - Noibat! Super Dźwięk! - to powinno według mnie pomóc. Zobaczymy czy ten cwaniak to wytrzyma hehehe... Ja zatkałem uszy, to samo poleciłem kompanom. Noibat to nietoperz więc posiada potężne zasoby dźwięku. Mam nadzieję, że ogłuszy to coś. W końcu potrafi swoim słuchem wyczuć wiele dźwięków więć dzięki temu określi położenie swojego celu. To ułatwi sprawę...
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:54 pm

Chłopak przestraszył się. Mimo to powolnym, ostrożnym krokiem ruszył w kierunku punktów.
-Dzień... dzień dobry - powiedział niepewnie.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:54 pm

Szukam i szukam tego patyka, ale widać nie znalazłem bo brnę w tym bagnie dalej. Coś widać fioletowe ślepia, jak dla mnie to nie to co powinno być, ale zastanowić się muszę. Może na polowanie weszło nowe monstrum które się da złapać ? Albo to diabeł przyszedł się ze mną przywitać i zaprosić na imprezę ? Czort wie to licho, najlepiej będzie puścić przodem jakiegoś samobójcę, żeby to sprawdzić. Najwyżej będę obserwował czy przeżyje czy nie, co jak co ale to idealna misja dla mięsa, po to mam dwa takie obok siebie. Puszczam mięso przodem i idę za nim w może nie za bezpiecznej odległości, ale takiej abym nie stracił go z oczu.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:55 pm

Z całego stwora widać było tylko oczy, ale nie bardzo mi się uśmiechało oglądanie go z bliska. Zamierzałem dziś złapać stworka z ogłoszenia, więc nie mogłem zbytnio ryzykować. Dlatego też postanowiłem nie zbliżać sie do niego, tylko chciałem go ominąć. Magmortarowi powiedziałem by w przypadku ataku oddał smogiem i płomiennym wybuchem, a jakby stwór się zbliżył, to miał mu zaaplikować ognisty cios przez łeb. Ostrożnie wycofywałem się i starałem się aby pozostała dwójka nie  zniknęła mi z oczu.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:57 pm

Zasłoniłem uszy tak jak mówił kolega. Po tym Wziąłem jedną strzałkę z drzewa i schowałem do plecaka. Następnie wypuściłem Kricketot i kazałem zaatakować napastnika Walką robaków.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:58 pm

- Hmm... Coś tu mi nie pasuje. - Rzekłam do kompanów podróży widząc dwie strzałki ogłuszające, które trafiły w drzewo. - Ej, czy one przypadkiem nie będą jeszcze działać? - Dodałam po chwili z grymasem na ustach patrząc się na strzały.
- Cyndaquil, żar! Szybko, spal te strzały i zatkaj uszy. - Przykazałam kompanowi, aby je zniszczył i zatkał uszka. Sama zrobiłam to samo. - Miej oczy szeroko otwarte. Jeśli znów coś nadleci zaatakuj prędkością. - Liczyłam na to, że cwaniak nie będzie do na już strzelał, ale trzeba być przygotowanym na tę ewentualność.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:04 pm

Las
Strzałki w stronę trenerów nieźle ich rozjuszyły. Wypuszczając pokemony i każąc im atakować, wszystkie trzy uderzyły jakąś istotę. Była to leśna driada. Obok niej stał mały stworek zwiadowca z rurką i strzałkami. Widział wasze miny i odezwał się:
"Witajcie! Przepraszam was za te strzałki, ale atakowałem ją, nie was" - powiedział stworek wskazując driadę.
"Nie mam nic do was trenerzy. Jestem Teemo, chroniłem grupkę stworków przed tą przeklętą driadą i nie miałem pojęcia, że ktoś się tu znajduje".

Polana
Na przywitanie Matta stwór zareagował bardzo agresywnie. Chwycił go za nogi za pomocą pnączy i wciągnął w otchłań ciemności. Na komendę Dziomka zareagował w ten sam sposób, za nogi i w ciemność. Tylko na rozmowę Samaela o diable i piekle uspokoił się. Olbrzymi, fioletowo oki drzewiec zaczął rozmowę z wysłannikiem szatana. Nie wyglądał jak pokemon, a raczej jak posłaniec wysłany na ziemię prosto z mordoru.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:09 pm

-Hej, Teemo. No spoko, że nie chcesz z nami walczyć, ale takie atakowanie przechodnów nie jest najmilszym aktem porozumiewawczym. Mógłbyś nam w zamian pomóc? Szukamy Bonsly, pokemona z ogłoszenia. I czy mogę taką strzałkę? Będę miał pamiątkę.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:10 pm

Stwór złapał mnie za nogi i gdzieś wpierdzielił. Było strasznie ciemno i dziwnie. Gdzieś obok mnie musiał leżeć Matt, bo widziałem jak łapie go jako pierwszego. Nie chciałem ryzykować a los jednak okazał sie nieubłagany i mnie doświadczył strasznym przeżyciem. Takiej jazdy po trawie i błocie nikomu nie życzę, chociaż sam kiedyś sponsorowałem coś podobnego za pomocą pnączy Venusaura. Zanim wstałem sprawdziłem czy wszystkie moje kończyny są w całości i dopiero wtedy sięgnąłem do plecaka po latarkę. Jeszcze nie chciałem jej włączać, ale trzymałem ja w pogotowi by napotkanym tu istotom zaświecić prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:11 pm

Wysłane przeze mnie mięso spełniło swoją rolę, a drugie samo przypieczętowało swój los. No nic, płakać po nich nie będę, bye bye maszkary. Tak więc trzeba zagadać do stwora, drzewiec z mordoru ? W mordorze nie ma drzew drogi narratorze :-P
- Cześć i czołem, co tam słychać w ten miły mroczny wieczór ? Mięso smaczne ? No ja myślę, nie ma to jak świeże mięso na dzień dobry. Słuchaj, nie widziałeś tutaj może takiego małego dziwnego brązowego stworzonka ? Ty swoje mięso dorwałeś, ja na swoje poluję. To jak kolego, pomożesz ?
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:13 pm

- Witaj Teemo. Chroniłeś stworków? Wiesz... My przybyliśmy tu na pewne polowanie - na pokemona, może coś wiesz na ten temat? - odezwałem się do małego strażnika. Hmm... Może da jakąś wskazówkę czy coś takiego, co posłuży nam do odnalezienia celu naszego polowania. Bardzo mnie to ciekawi. Staram się nadal zachować spokój podczas rozmowy. Nie chcę by coś złego się stało, więc dlatego też trzeba zachować naturalność. Po zapoczątkowanej pogawędce czekam na odzem Teema.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:15 pm

- Witaj. Ja też przepraszam cię za ten ogień. Nie wiedziałam. Myślałam, że chcesz nam tym coś zrobić. - Powiedziałam do stwora z zdziwioną miną. - Ja jestem Crystal. - Przedstawiłam się tak po prostu z grzeczności.
- Także szukam pokemona z ogłoszenia. Widziałeś takiego może gdzieś tutaj? - Zapytałam rozglądając się. Poczułam się od razu bezpieczniejsza wiedząc, że był tutaj tylko on i to on strzelał w nas i już nie będzie tego robić. Odetchnęłam z ulgą. Na mojej twarzy z powrotem zagościł uśmiech.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:19 pm

Las
Teemo poinformował was, że opiekuje się jakimiś stworkami, ale nie potrafi ich opisać. Chętnie was tam zabierze ponieważ nie długo musi wracać do pracy strażnika i nie może zostawić stworków samych.

Polana
Mroczny drzewiec wskazał Samaelowi jakąś ciemną postać niedaleko, stojącą na głazie. Stwór bardzo szybko zawinął swoje ofiary aby skonsumować razem z resztą potworów i zniknął w ciemnościach. Koniec polowania dla Dziomka i Matta.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:21 pm

-Dobra, i tak nie mamy innego planu. Ja z checią z toba pójdę. A.... co do tej strzałki....- Ja chcem tem strzałkem. I chcę ją do wizy.... dla jaj. PROSZĘ.... Very Happy
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:24 pm

Uciąłem sobie krótki monolog z drzewcem i były tego efekty, wskazał mi kierunek w który zaraz się udałe. Ale przed tym musiałem podziękować swojemu nowemu kumplowi.
- Dzięki stary i smacznego. - Pożegnałem się jak należy po czym ruszyłem we wskazanym kierunku. Po chwili dotarłem pod jakąś skałę, na której siedziało coś. Czy to coś co szukam czy nie, to się wszystko niedługo okaże.
- Yoł, czy to ciebie szukam ? - Nauczony porażką poprzedników postanowiłem od razu przejść do konkretów. On to on, nie to nie, łaski bez.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:25 pm

Więc tym samym poszedłem wraz z małym Teemo. Bardzo ciekawe stworzenie, naprawdę. Pracuję jako... można powiedzieć leśniczy. Opiekuje się leśnymi stworzeniami i broni ich. Ciekawe gdzie nas zaprowadzi... Całą nasz trójka idzie za nim w krok, nie odstępując go nawet na minutę. Chyba nam wszystkim bardzo na tym zależy - mi napewno. Heh - fajnie to wygląda kiedy ten mały strażnik przedziera się przez te gąszcza. No nic. Idę tam gdzie kieruję nas owy Teemo.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:25 pm

- Dziękujemy. Czyli... Możemy złapać te pokemony? Mogę zagwarantować jednemu z nich opiekę. - Zapytałam niepewnie strażnika tego lasu po czym poszłam za nim obserwując uważnie teren lasu. Powiedział, że nie może ich zostawić samych więc od razu pomyślałam, że pewnie pozwoli nam złapać te pokemony zważywszy na to. że u trenerów takich jak my będą miły lepszą opiekę. Już w drodze naszykowałam sobie pokeball tak, aby zaraz po przyjściu móc złapać jednego z tych pokemonów. Nie wiemy przecież, ile ich tam będzie. Trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:32 pm

Polana
Czy to nie podejrzane, że drzewiec zawinął się tak szybko? Podszedłeś do postaci i zacząłeś gadać. Ta jednak nic nie odpowiedziała. Po chwili przybliżyłeś się i zauważyłeś kartkę na kamiennym posążku.
Właśnie zostałeś wych**any przez samego Szatana!
Koniec polowania dla ciebie.

Las
Mały stworek odpowiedział na wszystkie wasze pytania. Rico może zachować strzałkę, a wszystkich trenerów zaprowadził do stworzonek. Dwa stworki siedziały sobie i wesoło podśpiewywały. Po chwili jeden z nich przybiegł szybko do Rico. Najwidoczniej zainteresował się nim. Drugi zaś z zainteresowaniem patrzył raz na Crystal, raz na Mephisto.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitimePią Mar 28, 2014 8:35 pm

Hmm... Postanowiłem być szybki i zdecydowany - rzucam FreindBallem w drugiego stworka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Leśna Polana - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Leśna Polana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 18Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-